Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Avocado

    Ančidržim fige najjače da nije menga 🤞🙏 Ne odustaj i ne gubi nadu do bete🙏
    Meni je krenula danas prva menga nakon spontanog… sretna sam da nisam dugo na nju čekala, nadam se da neće biti prestrašna… sad se idemo pripremiti za nove pobjede 🙏


    Nadam se da će bit blaga i da te neće previse mučit 🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    A bas sam htjela napisat kako je mekoća dolje odličan znak. Najradije bih ti rekla da ne filozofiraš  više i pišaš😁 , ali ovo su te čari čekanja bete i neizvjesnosti i pucanja po živcima. I dobro  mi je poznat taj osjecaj kad se zelis nadat jos jedan dan, dva, i ne znat ako je snjesko. Al, ako si trudna, ranije ces počet uzivat u trudnoci ako se odlucis na test😉 Ja ti zelim plus u svakom slucaju🤞i da smedarenje bude samo ono dosadno brljavljenje koje se tako cesto javlja.

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Anči, i meni se mokrilo svakih 10min, nije bilo više za izdržati  Probaj popodne ne pišati barem 2.5h pa napravi testić!

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Avocado neka bude sto bezbolnija 🤞❤ 
    Leli odlicna beta!!! 🥳🥳 moguce da je od manjka progesterona onda sve pocelo. Tocno cu ga i ja izvadir. Jer vidim koliko god ga stavljali vaginalno opet ga nema dovoljno u tijelu 🤔 
    Anci ne idi svako malo u wc! 🤣Vrlo moguce da je implantacijsko! Vidis da je stalo! Sto je rekla Hani,sto ga prije napravis prije ces uzivat 🤭

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Anči, i meni se mokrilo svakih 10min, nije bilo više za izdržatiProbaj popodne ne pišati barem 2.5h pa napravi testić!


    2,5 kazes? Ok onda još samo 2 i 40 moram izdrzat 😂 ma ja sad idem jer mi neda vrag mira pa idem gledat jel ima krvi i to 🤦🏽‍♀️
    Jesi ti danas piškila? Jel tamni? 🙈

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Hani

    A bas sam htjela napisat kako je mekoća dolje odličan znak. Najradije bih ti rekla dane filozofiraš više i pišaš😁 , ali ovo su te čari čekanja bete i neizvjesnosti i pucanja po živcima. I dobro mi je poznat taj osjecaj kad se zelis nadat jos jedan dan, dva, i ne znat ako je snjesko. Al, ako si trudna, ranije ces počet uzivat u trudnoci ako se odlucis na test😉 Ja ti zelim plus u svakom slucaju🤞i da smedarenje bude samo ono dosadno brljavljenje koje se tako cesto javlja.


    Točno ću u idućem postupku otić od transfera do bete na neko žnj mjesto samo sa mužem i uzivat..ovo je psihološka igra na max 😅🤦🏽‍♀️ 
    Pišat ću samo da se skupi 😂😂

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar marimare

    marimare

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Anči, znam da si vec sve ocistila, morat cemo ti nabaviti neke netflix preporuke. Pa gledas i odlutaju misli.
    Ne vjerujem da je menga, nemoj se stresirati.
    SVI SIMPTOMI SU ISTI.
    A sve je i meni slicno, ko i za Joka, mekano dolje.😂😂😂
    Ajde nam napisi koje to sve dodatke planiras za dalje. Bitno je imati plan barem.
    I zasto ti je zadnji pokusaj? 

    💃🏻 34 - visok prolaktin
    👨🏻‍💻35 - OLIGOASTHENOZOOSPERMIA
    Previše godina truda 5+
    9/21 Elonva, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle…✨
    13.9.punkcija - 4 oplodjene js
    18.9.transfer - 1 js ET - 0 🐧
    29.9. 543 bHCG
    25.11. Nifty uredan, dečko!
    33. tjedan

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    marimare

    Anči, znam da si vec sve ocistila,morat cemo ti nabaviti neke netflix preporuke. Pa gledas i odlutaju misli.
    Ne vjerujem da je menga, nemoj se stresirati.
    SVI SIMPTOMI SU ISTI.
    A sve je i meni slicno, ko i za Joka, mekano dolje.😂😂😂
    Ajde nam napisi koje to sve dodatke planiras za dalje. Bitno je imati plan barem.
    I zasto ti je zadnji pokusaj?


    Planiram naručit sa i herba jači Q10 jer kod nas sam našla najjači 100mg, a tamo bi uzela neki od 400mg…i onda bi si odma uzela i ove vitamine C,D i E i omegu da ne moram tu kupovat…
    Imamo još jednu ampulu sperme i to je to..mislim postoji mogućnost da muz ide opet na TESE jer mu drugi testis nisu ni dirali ali to je sve pod upitnikom…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Dani30

    Anči 💕

    Leli91

    Anci pa zaista je moguće da je implantacija. Ne odustaj dok nije gotovo. 💕💕💕

    Ma ne vjerujem..boli me i trbuh i leđa i imam osjećaj da ce svaki tren krenut…

    Anči ako ti ista znaci ja cu ti reci noju situaciju…mene je isto bolio trbuh ,leđa i isto sam svaki tren mislila da ce krenuti.. krvarila sam i moje je bilo tamno crveno i kao nekakav cep da je pukao,i kasnije 10 dana sam imala smeckasto…kod mene je do sada beta uvijek narasla… zato se iskreno nadam i navijam za to da je sve u redu i da je implantacijsko… drzim vam svima 🤞🤞🤞🙏🙏🙏


    Kod mene je za sad stalo pa se nadam još uvijek 🤞🤞🤞 svakako cu pišnut testić 🙈 sad mi je krivo ko psu sto nisam ujutro 🤦🏽‍♀️ sad me malo leđa bole i imam taj kao pritisak dolje al više kad sjedim..i lagane grčeve…još vjerujem u svoju mrvu 🙏🙏🙏

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar marimare

    marimare

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Sve smo postale mali osobni detektivi.
    Nista mi ne promakne, ni jedan grč, svako odlazenje u wc inspekcija.
    Strasno 😂😂😂😂
    Ali treba betu docekati s glavom na ramenima.
    Sretno svima na kojem god putu do ostvarivanja majcinstva bile.
    Mi to mozemo. 
    I, realno, nakon ovoga, nista mi nije prepreka! 

    💃🏻 34 - visok prolaktin
    👨🏻‍💻35 - OLIGOASTHENOZOOSPERMIA
    Previše godina truda 5+
    9/21 Elonva, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle…✨
    13.9.punkcija - 4 oplodjene js
    18.9.transfer - 1 js ET - 0 🐧
    29.9. 543 bHCG
    25.11. Nifty uredan, dečko!
    33. tjedan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.