Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Šmattan a jebemu, žao mi je za biokemijsku 😔, ali vidim da si “posložena” u glavi i da imaš plan, držim ti fige 🤞
    VM jako, jako mi je žao, tu smo uz tebe, drži se draga ❤️
    Meto, vuky ❤️🤞
    Nadalica pa kako te se ne bi sjetili ženo 😊
    Slee žao mi je za Covid, prošla sam i sama neku ne baš skroz laku verziju, daj tijelu vremena da se oporavi, traje to.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    MTB

    manemoj

    E da, dobro jutro svima 🥰
    Sretno svima, ne znam još točno kome jer ono.. već je 6:48 a popisa još nema.. ova trudnica nam zabusava 😅
    Nadalice🥰 pa daj neke slike na sunce 😉

    Poslat ćemo ti slike iz Gorskog.


    Ok 😥😥😥😥

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutro curke!
    Meto, Vuky sretno!!
    Jedno početničko pitanje🙈..jučer mi je bio 22.dan ciklusa i  uhvatila sam peak na LH trakici..s obzirom da spermiogram varira, šta preporučate kada je najbolje tempirati keks? Za svaki slučaj smo odmah jučer i sad se dvoumim..dal danas i sutra ili samo sutra? Zapravo sam skužila da svaka druga, treća ovulacija mi bude tak kasno..a obje inseminacije i aspiracija su bile puno ranije.. ili to nema veze zašto su bile stanice nezrele ako je dana štoperica? Ugl, toliko mislim da znam o svemu, a na kraju sam opet na početku s nedoumicama i gnjavim basic pitanjima🙉

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nakapaka, deal. Lavice iz čopora će imati popust.
    Inače, ja sam anesteziju imala za kiretažu. Psihološki je to meni teško, ali fizički je stvarno piece of cake, onesvijesti te u roku odmah i ništa ne osjetiš.

    BjeliS, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelj, javlja mi se trudnica.

    manemoj 

    Dia85, meni se najviše sviđa tehnika svaki drugi dan. Em se spermići stignu izakumulirati, em ja ne moram piškiti trakice. Win win.

    💔💔💔

  • Avatar Nina92

    Nina92

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    VM

    Cure pozdrav! Meni beta danas 209.5 😫.
    Rekla sam doktoru da sam spremna da rjesimo situaciju jer nemogu ovako zivjet. Dr je ocekivao pad ali šipak. Sutra ujutro moram doci na ultrazvuk, mozda nesto vidi iako sumnja. Napisati ce mi papire za bolnicu. Jako ga muci sto ne mozemo otkriti da li je vanmatericna ili unutra, time svaka ima i svoj nacin rjesavanja. Uzasno se bojim neznanja sto me ceka. Ne kuzim, zar ce ovi u bolnici znati, valjda kad udu u mene i rascetvore me ce vidjeti sto dalje. 😳 Cure koje ste bile na kiretazi, laparoskopiji i ostalim zahvatima ciscenja, koliko se ostaje u bolnici? Jel to jako boli? Moram ic sad žbunje skinut sa sebe 🤭.


    Tako ti je i meni bilo ali mi je onda narasla beta na 1000 ali opet nista nisu vidjeli pa su mi radili laparaskopiju vidjeli da nije vanmaternicna i zatvorili, onda su napravili vakumsku kiretazu na zivo zbog puno anestezija u kratkom vremenu, ova vakunska me voljela, voljela bih te utjesi ali zelim da se pripremi na sve ovaj proces je trajalo 3 tjedana s oporavljala sam se mjesec dana.. Drzi se nadam se da neces proci kao ja ❤️

    2016 laparaskopija endometrioza
    2017. Petrova, izvanmaternicna, spontani u 6 tjednu
    2019. Podobnik, 4 transfera beta 0
    2020. Poliklinika Ivf 🤞
    10mjesec Beta 10 dan 141- biokemijska 😭
    11. mjesec-histeroskopija
    29. 12 beta- 56(11dan), 101(13dan), 135(15 dan)
    2/2021- 10 dan-55, 12 dan-193 14 dan-452
    5+4 GO 6x5 ŽV 2mm vidi se ❤️
    22.11.2021. rođena curica 👧
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Jesam li spomenula da mi je termin poroda 20.11. 
    (iako ću tek za sat vremena saznati hoću li uopće imati transfer )

    💔💔💔

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    Jutro cure!😊
    Imala neku virozicu+glavobolju par dana 😒. Pokusavam vas polovit. Vidim bilo je dobrih i losih vijesti❤️. Sretno curama danas!🥰 A vidim da je i MTB upravo saznala termin poroda😊. Meni vještica kasni dan drugi i znam da je zbog viroze, uvijek je tako, ali me nije spriječilo da sanjam da sam trudna🙈. Prokleti mozak🙈

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    MTB

    Tuma

    MTB hvala, evo Bozma dobila sam 😊 drago mi je ovo da ne smiju diskriminirati žene s lošijom hormonalnom slikom. Baš me zanima hoće li biti šta od svega toga…

    Da, to je meni posebno važno, Roda girls već neko vrijeme pokreću priču oko toga i to pratim. Ako imamo pravo do 42. godine, onda imamo pravo neovisno o hormonalnoj slici.
    Naravno da neće uzeti ženu koja ima AFC 0, jer ne mogu ništa s njom. Također, ako ima neko gadno akutno stanje, ima smisla da joj daju terapiju/preporuku/nešto prije postupka.
    Ali čim nese jaja, ima pravo na postupke.
    (ja se i dalje nadam da će dignuti dobnu granicu, 42 mi je fakat nisko, pogotovo iz moje perspektive)


    Je nisko, a opet je dosta vece nego u svim drugim zemljama tako da cisto sumnjam da ce dizat tu granicu.  Mozda jedino na racun korone jer ipak nismo mogle u postupke onih 3-4 mjeseca plus sto im se kasnije skupilo zaostataka i sto se ti postupci odradjuju samo da se odradjuju i da nas se rjese, preocito da osoblje puca po savovima (bar su meni bila takva zadnja 2 i ogromna razlika u odnosu na prvi put u bolnici). 
    Ni ne moraju je dizat ali neka ovo sta rade odrade kako treba, pa im nece ni dolazit puno zena iznad 42

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    MTB

    Jesam li spomenula da mi je termin poroda 20.11.
    (iako ću tek za sat vremena saznati hoću li uopće imati transfer)


    Nista od Strijelca 😔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Bozma 🍀🐞

    MTB

    Jesam li spomenula da mi je termin poroda 20.11.
    (iako ću tek za sat vremena saznati hoću li uopće imati transfer)

    Nista od Strijelca 😔


    Zašto? Pa možda idem na freeze all, to ću uskoro saznati 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.