Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Nikitta, ako citas rekla sam ti javit kakav mi je onaj kolagen. Uopce nije los. I dalje mi ne skrope koljena ni kukovi kad vjezbam 🙈, a za lice dobijem tu i tamo koji kompliment pa nije lose. Nego sam isla dalje cacakat sta se jos moze nac i stvarno je dobar izbor u bodybuilder shopu.  Sad sam narucila jedan koji sadrzi 1000mg kolagena po dozi, a ima i hijaluronske kiseline, vitamina c, e, b1, b2, b3, b5, b6, b7, b12 i folnu. Sad kad vidim sta sve jos ima vidim da su ovi nasi Gaia i Yasenka besramno skupi, samo se puno reklamiraju, a sadrze duplo manje kolagena po dozi,  za duplo vise love.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Bozma 🍀🐞

    Nikitta, ako citas rekla sam ti javit kakav mi je onaj kolagen. Uopce nije los. I dalje mi ne skrope koljena ni kukovi kad vjezbam 🙈, a za lice dobijem tu i tamo koji kompliment pa nije lose. Nego sam isla dalje cacakat sta se jos moze nac i stvarno je dobar izbor u bodybuilder shopu. Sad sam narucila jedan koji sadrzi 1000mg kolagena po dozi, a ima i hijaluronske kiseline, vitamina c, e, b1, b2, b3, b5, b6, b7, b12 i folnu. Sad kad vidim sta sve jos ima vidim da su ovi nasi Gaia i Yasenka besramno skupi, samo se puno reklamiraju, a sadrze duplo manje kolagena po dozi, za duplo vise love.


    10000mg po dozi

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nikitta 💜❤ bas bi voljela da nam se javi… Svaki dan je se sjetim…. 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Bozma 🍀🐞

    Nikitta, ako citas rekla sam ti javit kakav mi je onaj kolagen. Uopce nije los. I dalje mi ne skrope koljena ni kukovi kad vjezbam 🙈, a za lice dobijem tu i tamo koji kompliment pa nije lose. Nego sam isla dalje cacakat sta se jos moze nac i stvarno je dobar izbor u bodybuilder shopu. Sad sam narucila jedan koji sadrzi 1000mg kolagena po dozi, a ima i hijaluronske kiseline, vitamina c, e, b1, b2, b3, b5, b6, b7, b12 i folnu. Sad kad vidim sta sve jos ima vidim da su ovi nasi Gaia i Yasenka besramno skupi, samo se puno reklamiraju, a sadrze duplo manje kolagena po dozi, za duplo vise love.


    Ne budi škrta nego nabaci link.
    Meni se kod Gaie sviđa što kažu da je sve prirodno - barem se tako reklamiraju…

    💔💔💔

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,evo i mene,nova sam i uspjela sam ovih dana pohvatat neke stvari ovdje
    Muz je bio na tese kod dr Hauptman i nasli su materijala tako da idemo dalje 💪🏻
    Imamo sljedeci cetvrtak kontrolu kod njega za daljnja uputstva 🤣 
    Nismo puno jos upoznati sa procedurama ali nadam se da cemo brzo pohvatat sve 

    sanjass322@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    sanjass

    Pozdrav cure,evo i mene,nova sam i uspjela sam ovih dana pohvatat neke stvari ovdje
    Muz je bio na tese kod dr Hauptman i nasli su materijala tako da idemo dalje 💪🏻
    Imamo sljedeci cetvrtak kontrolu kod njega za daljnja uputstva 🤣
    Nismo puno jos upoznati sa procedurama ali nadam se da cemo brzo pohvatat sve


    Dobro nam došla, i brzo nam otišla - trudna! Pročitaj prve tri stranice ove teme, malo nam se predstavi, sredi potpis i pridruži se čoporu.
    Super da su vam uspjeli naći materijala, to je fantastičan početak. Ovdje ima dosta cura u sličnoj situaciji, moći ćete se lijepo savjetovati. 

    💔💔💔

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    Nina92

    MTB

    Inače, pristala bih i na suboptimalnu škorpiju, samo da rodim sa 41 godinom (makar bilo i 364 dana)

    Sta imas protiv skorpija 🤣🤣 najjaci ❤️

    Jel da 😎


    ❤️👏🏼💪

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure. Želim s vama podijeliti svoje jučerašnje iskustvo, tako da, ako će itko biti u toj situaciji, može donijeti informiranu odluku. Nakon antiprogesteronske tablete, koja je izazvala izuzetno kratko krvarenje (2-3 puna uloška), dan iza je bio bez ikakvog krvarenja ili drugih naznaka da se nešto događa. 48 sati nakon antiprogesteronske tablete, što je u mom slučaju bilo jučer rano ujutro, se konzumiraju prve dvije tablete koje izazivaju kontrakcije maternice (misoprostol) u nadi da će sve izaći iz maternice. 6 sati kasnije se konzumira treća tableta i tako svaka 3 sata po još jedna dok se ne iskonzumira svih 6 tableta (što je u mom slučaju značilo da je sve skupa trajalo od 9 ujutro do 3 ujutro idućeg dana). Tablete se konzumiraju tako da se stave između obraza i zubnog mesa i čekaš pola sata da se otope. Nakon tih 6 otopljenih tableta usna šupljina je strašno iziritirana, zubno meso, jezik, grlo, sve u bolovima, kao da imam gadnu bakterijsku upalu grla i ozlijedila zubno meso istovremeno.

    No, to je još najmanje bolan dio u cijeloj priči. Vratimo se na početak. Prve dvije tablete. Upozore te da popiješ prvo nešto protiv bolova (npr ketonal) pa onda tablete. Čim su se otopile u ustima počelo je grčenje materince (doslovno nakon 10-15 minuta). Iz minute u minutu su se bolovi pojačavali, počeli su baš kao pravi menstrualni bolovi, kad imaš gadnu mengu. Međutim, tek tri sata grčenja kasnije je krenulo krvarenje (ja sam već mislila da ništa od toga, da će me samo boljeti, uzaludno). Grčevi su postajali sve jači i jači, tako da tablete protiv bolova nisu mogle puno napraviti. krvarenje je postajalo sve obilnije, a počeli su izlaziti i neki ugrušci. Ono što se događa pored svega je da te tablete ne uzrokuju samo grčenje maternice nego i svih drugih sličnih mišića u tijelu. Tako je paralelno s tim svim krenulo grčenje u crijevima i grčenje želuca. Nagon za povraćanjem, mučnina, povraćanje i proljev. Također, ja sam imala groznicu na mahove, temperatura od 37.5 do 38. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Nakon 6 sati ove patnje (prve dvije tablete) je išla treća tableta, ta je izazvala pravi kaos. Nagon za povraćanje, povraćanje, proljev i izljevi krvi i velikih ugrušaka istovremeno. Nema više tih tableta protiv bolova koji ti mogu pomoći. Ovakvo stanje traje više manje idućih 8-10 sati, na mahove, na način da imaš minutu mira i onda se nešto krene grčiti, boljeti i kreneš nešto izbacivat iz sebe, a svaka tri sata piješ novu tabletu, od koje sve krene ispočetka. U jednom od tih naleta, kad više ne znaš hoćeš li povratiti, imat proljev ili će nešto izać iz maternice, ispao je ogroman komad iz mene. Gestacijska s početnom žumanjčanom. Negdje oko ponoći, pola sata prije zadnje tablete, se stanje počelo mrvicu primirivati. Na žalost, morala sam još i zadnju popiti u pola 1 ujutro, ali od nje sam se još vrtjela od bolova po krevetu nekih sat, dva s nagonima za povraćanje i onda sam sa zadnjim ketonalom i potpuno iscrpljena zaspala. Budila sam se još par puta od nekog grča, ali više manje sam nakon toga onda uspjela odspavati 6,7 sati u komadu. Tako da sam danas i fizički i psihički puno bolje. Međutim, moram reći da ove tablete nisu mačji kašalj i da nisam sigurna koliko su vrijedne rizika da ipak nakon toga moraš na kiretažu. Grozno iskustvo, tijelo je potpuno iscrpljeno nakon toga. Krvarenje danas traje i dalje, ali bez bolova. Ostaje vidjeti na kontroli je li bilo vrijedno toga i je li sve izašlo. Ako se ispostavi da ipak moram na kiretažu, to će biti potpuno poražavajuće. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    MTB

    Bozma 🍀🐞

    Nikitta, ako citas rekla sam ti javit kakav mi je onaj kolagen. Uopce nije los. I dalje mi ne skrope koljena ni kukovi kad vjezbam 🙈, a za lice dobijem tu i tamo koji kompliment pa nije lose. Nego sam isla dalje cacakat sta se jos moze nac i stvarno je dobar izbor u bodybuilder shopu. Sad sam narucila jedan koji sadrzi 1000mg kolagena po dozi, a ima i hijaluronske kiseline, vitamina c, e, b1, b2, b3, b5, b6, b7, b12 i folnu. Sad kad vidim sta sve jos ima vidim da su ovi nasi Gaia i Yasenka besramno skupi, samo se puno reklamiraju, a sadrze duplo manje kolagena po dozi, za duplo vise love.

    Ne budi škrta nego nabaci link.
    Meni se kod Gaie sviđa što kažu da je sve prirodno - barem se tako reklamiraju…


    https://shopbuilder.hr/zastita-zglobova/mhn-sport-collango-collagen-liquid-0-5-lit-p14914 [shopbuilder.hr]

    Svidja se on meni, ali ne svidja mi se cijena. Kolagen i probiotik mjesecno oko 800kn. A treba nesto i pojest 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.