Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTB

    Šmattan 😎

    Samara i Sanjich sretno vam curke 🌺
    Aylisha_77 žao mi je baš 😑možda da ipak izvadiš betu?
    I neka mi netko kaže koje su osjetljivosti ove Muller Duchesse trakice, zelenkasto žuta kutija… Jel to od 25 ili 10? Ne mogu naći gdje piše u uputama ni na kutiji ili sam smotana

    Ne piše nigdje, ja sam zguglala da je 25 osjetljivost.


    Pise na samomom dnu dnu dnu unutarnjih uputstava 😉

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MISS

    Tiki, ja vise ne znam sta je to nekome jaka bol ,sta ne, nije ovo neizdrziva bol, moze se s njom zivjeti,ali je iritantna i iscrpljujuca ,mozda bas zato sto predugoo traje…a vise ni ne znam kako bi je opisala…na momemte dolje nisko u donjem dijelu stomaka pritisak ( najslicniji menstrualnom) ,pa bol u leđima, pa ona kuglica koja pleše ( najcesce lijevo ) u svakom slucaju svaki pokret pri okretanju u krevetu osjetim,a i trbuh mi je bolan na dodir,kao da je izmucen..pa neko zarenje iznutra, pa nekad kao da su zapetljana crijeva…nisu kontrakcije jer sam ih imala u 5 tjednu i grcila sam se od bolova pa znam razliku, ovo je samo stalna dosadna bol u cijelom abdomenalnom dijelu…
    A do pregleda jos punih tjedan dana, pa bar sam mislila da ce ic na bolje , ok,nema vise krvaruckanja sta ne znam jel u mom slucaju dobro ili ne,jer se tako hematom cijedi valjda pa ne znam sta se sad desava…ali definitivno boli, nekome bi to mozda bilo neizdrzivo,meni nije..normabel me malo opusti,ali nije da bolovi nestanu, to ne mogu rec…ne nestanu nikad,samo ih nekad osjetim manje,nekad vise i centar boli se mijenja..danas mi evo udara na leđe,jucer nekako na crijeva…bad mix svega…


    Da, mislis si nema krvarenja pa ajd.. Al sta kad osjetis apsolutno sve? A ti si vjerovatno i osjetljivija na to sve, obzirom na to sta prolazis.. Mene samo muci taj bolan trbuh kod tebe, ne znam zbog cega je to tako 🤔 mene zaboli kada se okrecem na stranu, ali nije bolan na dodir. Bolovi u trbuhu mi znaju bit kada imam problema sa stolicom, al kada obavim, sve bude ok. I vjerujem da je to grozno kad se svaki dan budis u tom svemu.. Ali nema predaje 💪🏻💪🏻💪🏻 ti miruj, malo uzivaj na suncu(koliko mozes i smijes) i nadajmo se da cemo na slijedecem pregledu cut da hematoma vise nema ili tako nesto.. Ali ja i dalje vjerujem da je to jedna snazna beburina, koja raste i koja ce sredit tog glupana 🥰🥰

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ruska1986 joooj kako ti zavidim kad s trbuhom do zuba mozes setat po Bubamari ,a ja s nijednim kg do sad ne mogu dalje wc-a …dobro si rekla! Od trudnoce pa do poroda svakome je drugacije ,pa je glupo uopce usporedivat se s ikim..
    Super izgledas i uzivaj u shoppingu ❤️❤️

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Miss nadam se da je to mix bolova ligamenata i probave kod tebe. Plus sto traje dugo… Meni su jaki bolovi, bolovi koji me natjeraju da se zgrcim i stisnem zube da ne pocnem vikat (moja endometrioza). Drzim fige da to sve prođe sto prije. Kad bebac dođe ima da bude miran kao bubica! 😂❤️😘

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    AuroraB

    MTB

    Tko je idiot koji je sad shvatio da su sluznica i endometrij jedno te isto. : tuka :

    Samo tako nastavi, možda saznaš i gdje je cerviks


    Aurora, MTB Ahahahahahahahahahaaaa umiiiiiiiirem!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    VM molim te piši, ti si clan ovog copora. Osim toga,  sve je to dio ove price, na zalost.. I drži se 😋🙏💕

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    LioraLiora ja sam išla u FET na estrofemu radi endometrija. Došla sam na 3dc da me pregleda i krenula s estrofemom, sljedeći put za 8 dana pregled da se vidi endometrij, ako je tad sve ok dobiješ utrice i kreneš s njima i 5 dana nakon ako blastice vracas je transfer. Mene nije ništa bolilo, puuuno je lakše nego ići u svježi jer me u svježem sve bolilo još od aspiracije.. meni nije trebao test na koronu. Ako sam nešto zaboravila pitaj 😉🥰

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Miss nadam se da je to mix bolova ligamenata i probave kod tebe. Plus sto traje dugo… Meni su jaki bolovi, bolovi koji me natjeraju da se zgrcim i stisnem zube da ne pocnem vikat (moja endometrioza). Drzim fige da to sve prođe sto prije. Kad bebac dođe ima da bude miran kao bubica! 😂❤️😘


    Oce se ta bol malo smanjit kako trudnoca odmice ili ? 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Tiki,Ruska i ja se nadam da sam samo osjetljivija i da nije nista strasno , nisam mogla ni sanjati da cu bit takva flafica,jer inace nisam i bas sam mislila da cu junacki trudnocu moci podnositi ali evo,nikad ne znas…prošlo je 3ipo mjeseca da me svaki ,ali bas svaki dan nesto boli, zivim u teskom strahu, pokusvam ostat pozitivna ali iskreno sve mi teze ide…poprilicno sam slomljena, glumim nekad pred svima pogotovo pred muzom koji je toliko optimistican i pozitivan da je to nesto predivno,toliko pazljiv i pun ljubavi da ga ne zelim razocarati i kukati,ali nekad jednotavno ne mogu…svakii dan iscekujem neki pomak,nesto,neki znak, pa jos uvijek nista….

    Ok,ok…satrala sam vas opet danas,izjadala sam se, necu vise..sorry..pusa svima..sutra ce bit bolji dan ❤️

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Meto

    Jutro cure, nista nisam citala tj pokusala sam sinoc al mi je mob bio tako tezak..
    Vise sam probdijela vecer nego spavala i hvala Bogu super se osjecam. Pustili su me iz klinike oko 16h sati😰 krenula ja ranije, obukla se i srozalo me posteno.. vratili me natrag u krevet, muz bio sa mnom🤗 strogo mirovanje naredjeno. Donji dio ok, boli jace no klasika vec, a kad je krenulo bolit oko rebara kao da me netko nokautirao i polomio mi sve, eeee to je bilo gadno. Ne mogu udahnuti nego cijelu noc plitko disala da prezivim, a super da mokrim normalno. Jutros sam super, popila cak i kavicu na stolici💪😁 piskim dosta (iso sport mi se gadi vise😫), bol u gornjem dijelu trbuha se smanjila na minimum, utrice sam uspjela ugurati 2-3cm samo, preusko sve dolje🤦‍♀️ Nadam se da cu sutra biti koliko-toliko normalna, iako je i ovo super pomak za razliku kako je bilo.
    BozmaCekam da se jave, al isto sad necu nista saznati konkretno dok ne porazgovaram sa biologom.
    Mtbubit cu te, ne mogu se smijati al ovo sa sluznicom je top😂😂😂
    Mattan ne izgleda dobro, mislim da biok u pitanju❤️😔
    Sanjich cekamo🤗🍀🤞


    Misica,ti si u hiperu? Sta kaze dr. 

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶🤱

    Curke beban je na pravon mistu sad sam malo mirnija 🤗 kaze i dr da je prerano da danas na 5+2 vidi plod ali je sve ostalo uredu.. Na 11mm je gestacijska rekao je da se na 19mm pocinje vidit plod. Ako sam dobro zapamtila jer mi je slika uzva odvukla svu pozornost.. Ta gestacijska ko mali kikiriki kaze bozma 😍😍 lijepo za vidjeti i nadam se za 2 tjedna kad mi je 2 uzv da ce bit sve i kako triba.. 🍀🍀🤞🤞


    💗💗😋

    oharascarlett14@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.