Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Lunar

    Curke dosla sam vam se samo kratko javiti, glava me strasno boli cijeli dan i ne mogu gledati u mob. Ugl, od 12 j.s. imamo 7 oplodjenih 🥳 odmah mi danas dosla M, 12 dana ranije ali rekao mi je dr. da tako i ocekujem. Ovaj mjesec pauziramo i onda iduci ciklus u FET.. 💪🏽


    Juhuuuu ❤❤❤❤❤❤❤🤗

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅
    [lilypie.com]

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Ja sam sada u fazi, neka se sve objesi, neka budem i pufasta, neka budem najdeblja, samo da sutra ugledam te 2 crte na testu 🙏🙏
    A nakon 8,5 mjeseci ću plakati 😂😂

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    sbjelisi 💕👣💕👣

    Sanjich ahahah dobar patent na zakopcavanje 😂💪

    Falis tu da malo dignes ekipu, ti si uvijek donosila veliku pozitivu i smijeh na forum.. 🤗🤗😘 Brzo se oporavi pa napad ponovno 🍀🍀🍀


    Sanjich ajme, hvala ti! Bila sam friska i naivna 😂😜🐑🙊
    Nu, nadam se da ce zabirav uciniti svoje i opet me dici onaj naivni optimizam, jer lipnju napadam opet 😎 hihi

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Beba4321

    Ja sam sada u fazi, neka se sve objesi, neka budem i pufasta, neka budem najdeblja, samo da sutra ugledam te 2 crte na testu 🙏🙏
    A nakon 8,5 mjeseci ću plakati 😂😂


    Držim fige za test sutra beta seko 😘😘

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Lunar

    Curke dosla sam vam se samo kratko javiti, glava me strasno boli cijeli dan i ne mogu gledati u mob. Ugl, od 12 j.s. imamo 7 oplodjenih 🥳 odmah mi danas dosla M, 12 dana ranije ali rekao mi je dr. da tako i ocekujem. Ovaj mjesec pauziramo i onda iduci ciklus u FET.. 💪🏽


    Lunar braaavo za oplodene 🥚😍. Sad nek ti samo vrijeme sto prije prode pa ides po bebicu 🤩

    💛🧡

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Beba4321

    Ja sam sada u fazi, neka se sve objesi, neka budem i pufasta, neka budem najdeblja, samo da sutra ugledam te 2 crte na testu 🙏🙏
    A nakon 8,5 mjeseci ću plakati 😂😂

    Držim fige za test sutra beta seko 😘😘


    Hvala punoo 🥰😘

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar Rina89

    Rina89

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Beba4321

    Ja sam sada u fazi, neka se sve objesi, neka budem i pufasta, neka budem najdeblja, samo da sutra ugledam te 2 crte na testu 🙏🙏
    A nakon 8,5 mjeseci ću plakati 😂😂


    Tako i ja! 😁

    👩‍💼32 🤵33 ➡️👰🤵 7 god.
    👩‍💼 endometrioza, satelit na 22.kromosomu, 🤵 sve OK
    Petrova, AMH 44,9
    1. 2/19 - 12 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    5/19 - FET 2 blastice, beta 0.0
    2. 10/19 - 13 OOCITA, hiper-hospitalizacija
    11/19 - FET 2 blastice, beta 0.3
    3. 9/20 - 11 OOCITA, 2 trodnevna, beta 4.1
    P. Škvorc, AMH 40
    4.4/21- 17 OOCITA, 1 blastica, 1.beta 470,4, 2. 1291,8, 6+3 UZV čula ❤️, 11+4 Nifty uredan

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Anitram, MissIvy čestitaaaam, divne crtice 🥰
    Rina89 navijam za te dvije crtice 🍀🍀
    Hope0306 hvalaaa za info 😊 čekam izvještaj u ponedjeljak. Sretnooooo 🙏🙏🍀🍀
    Lunar wuhuuu 🥳

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Sanjich čitam start 83 kile i razmišljam gdje? Gdje?  Na slici komad pravi 🥰. I onda skužim da si dosta visoka pa mi sve bilo jasnije.. ja već trapke ne mogu nositi dugo.. ja sam u haljinama većinom a doma u pidjami 😅. Trenutno sam +1 kg ali mi se trbuh baš dosta vidi već..
    Tiki a jebemu misha.. još gledam tvoju početnu glukozu i fantastična je.. ja mislila da je to dosta.. jer zadnji put kad sam radila OGTT izmedju postupaka mi je doktor rekao da nam signalizira da će u trudnoći biti problem i ja kao izbacila slatko i kruh i kad sam ostala trudna mi GUK bio super, puno manji nego tad i zabrijala sam da sam mirna.. kad ono… 😅😅😅 Idem si spremiti onaj jelovnik od Woman name..trebati će mi… Pogotovo jer me stalno traži slatko…
    Cure čekalice držim fige za sve 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    manemoj

    Sanjichčitam start 83 kile i razmišljam gdje? Gdje? Na slici komad pravi 🥰. I onda skužim da si dosta visoka pa mi sve bilo jasnije.. ja već trapke ne mogu nositi dugo.. ja sam u haljinama većinom a doma u pidjami 😅. Trenutno sam +1 kg ali mi se trbuh baš dosta vidi već..
    Tikia jebemu misha.. još gledam tvoju početnu glukozu i fantastična je.. ja mislila da je to dosta.. jer zadnji put kad sam radila OGTT izmedju postupaka mi je doktor rekao da nam signalizira da će u trudnoći biti problem i ja kao izbacila slatko i kruh i kad sam ostala trudna mi GUK bio super, puno manji nego tad i zabrijala sam da sam mirna.. kad ono… 😅😅😅 Idem si spremiti onaj jelovnik od Woman name..trebati će mi… Pogotovo jer me stalno traži slatko…
    Cure čekalice držim fige za sve 🤞🏻🤞🏻🤞🏻


    Jesu stale mucnine 🍀🍀🍀🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.