Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Antram odlično tamni 😊😊
    Tuma ma može i žestica jednog dana 😂😂😂

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    AuroraB

    Lucyintheskystvarno nije fer, ne mogu vjerovati. Ovog puta nisi ništa ranije prokrvarila? Kakav je bio spermiogram na dan aspiracije? Ti si svaki puta bila na Orgalutranu, Cetrotide nikad? Mislim da ti treba promjena pristupa, očito sa čistim gonadotropinima baš i nejde, jer koliko vidim najslabije rezultate si imala kad su bili Gonal/Rekovelle… Razmisli da se javiš kod Škvorca ili u Petrovu na konzultacije…
    Pikyti isto nemaš sreće… baš mi je žao što vam nije uspjelo ovog puta

    Fer ne fer, tako je kako je. Hvala ti što misliš na mene ❤️Zato ćeš ti rasturiti ovaj put 💪
    Bio je daleko od dobrog, ali navodno dovoljno dobar da se radi ivf, a ne icsi kao zadnji put. Ovaj put sam imala Cetrotide, inače Orgalutran.
    Da,Rekovelle užas, ovo očito loše, a ostale dvije stimulacije puno bolje, iako ne kužim budući da su Gonal i Puregon ustvari isto.
    Ne smatram da mi je itko napravio išta krivo, stanice su sve bile zrele, mislim da nije do nikoga osim nas i lošeg svega.
    Kako si ti,jesi spremna? Koje suplemente si uzimala sad prije?


    Ne mislim ni ja da su napravili nešto krivo, nego možda netko drugi ima neku novu ideju… Možda sljedeći puta opet Elonva?
    Ne znam kako će biti, ali nemam neki loši predosjećaj kao što sam imala prošlog puta… Želja mi je imati za transfer i jednu blasticu za smrznuti :) Pila sam 6 mjeseci Proxeed Women, Omegu, i D-vital 25000 na nalaz vitamina 94, sad je vjerojatno preko 100. Suprug ne pije ništa, ali on se zdravo hrani, ne pije ni ne puši, i u top je formi. Zadnji puta mu je spermiogram bio top, nadam se da sada neće biti naš najgori, ali zato postoji ICSI.

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    [ibb.co]
    Vidi li ovo tko? 6 dnt.. (nadam se da sam dobro uploadala) 

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Anitram ajde nek ostanu tamne idućih 9mj! 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Lucyinthesky

    AuroraB

    Lucyintheskystvarno nije fer, ne mogu vjerovati. Ovog puta nisi ništa ranije prokrvarila? Kakav je bio spermiogram na dan aspiracije? Ti si svaki puta bila na Orgalutranu, Cetrotide nikad? Mislim da ti treba promjena pristupa, očito sa čistim gonadotropinima baš i nejde, jer koliko vidim najslabije rezultate si imala kad su bili Gonal/Rekovelle… Razmisli da se javiš kod Škvorca ili u Petrovu na konzultacije…
    Pikyti isto nemaš sreće… baš mi je žao što vam nije uspjelo ovog puta

    Fer ne fer, tako je kako je. Hvala ti što misliš na mene ❤️Zato ćeš ti rasturiti ovaj put 💪
    Bio je daleko od dobrog, ali navodno dovoljno dobar da se radi ivf, a ne icsi kao zadnji put. Ovaj put sam imala Cetrotide, inače Orgalutran.
    Da,Rekovelle užas, ovo očito loše, a ostale dvije stimulacije puno bolje, iako ne kužim budući da su Gonal i Puregon ustvari isto.
    Ne smatram da mi je itko napravio išta krivo, stanice su sve bile zrele, mislim da nije do nikoga osim nas i lošeg svega.
    Kako si ti,jesi spremna? Koje suplemente si uzimala sad prije?

    Ne mislim ni ja da su napravili nešto krivo, nego možda netko drugi ima neku novu ideju… Možda sljedeći puta opet Elonva?
    Ne znam kako će biti, ali nemam neki loši predosjećaj kao što sam imala prošlog puta… Želja mi je imati za transfer i jednu blasticu za smrznuti :) Pila sam 6 mjeseci Proxeed Women, Omegu, i D-vital 25000 na nalaz vitamina 94, sad je vjerojatno preko 100. Suprug ne pije ništa, ali on se zdravo hrani, ne pije ni ne puši, i u top je formi. Zadnji puta mu je spermiogram bio top, nadam se da sada neće biti naš najgori, ali zato postoji ICSI.


    AuroraB napravila si sve što možeš i vjerujem da će bit ok, od srca ti želim i 🐧, znaš to ❤️
    Nego, daj mi reci, taj proxeed, da li se uz njega može izbaciti prenatal npr novalac, ima li to čudo aktivni oblik folne u sebi?

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    [ibb.co]
    Vidi li ovo tko? 6 dnt.. (nadam se da sam dobro uploadala)


    Vidi se, lijepa je. 

    💔💔💔

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    [ibb.co]
    Vidi li ovo tko? 6 dnt.. (nadam se da sam dobro uploadala)


    Vidi see 🤩

    💛🧡

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Miss ivy vidiii see nek tamni dalje 🍀🍀👌👌👌🤗👶

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Jutro curke, evo moja vještica konačno stigla sinoć, znači 14 dana od ovul u kojoj je nastala folikularna cista. Danas počinjem s tom jednom inekcijom za urednu ovulaciju i 3.dan s Estrofemom. 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Moss Ivy preduhitrila si nas sve 😂 vidi se crtica 😊😊😊

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.