Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Tuma

    Dobro jutro i sretno svima danas🥰🥰
    Razigrana ma kakve veze ima implantacija s amh? Amh pokazuje kolika nam je rezerva jajnih stanica, a implantacija nema veze sa stanjem na jajnicima, već u maternici…. I mene zanima koji dr je to rekao?
    Anitram znam da si sigurno radila još testova, daj da vidimo🥰
    Rina, Beba nadam se da se beba lijepo gnijezdi i da ćete sutra imati pozitivne testice 🤞 svaka čast da možete izdržati toliko bez žestica, mene bi samo to mucilo cijele dane…
    MTB jel došla menga na kraju?
    Inače žene, kako je Ruska1986 pričala, ja sam počela toliko hrkati…. Moj jadan muž nije uopće spavao, a s tim da on prespava i potrese i sve. Ništa ga ne može probuditi i evo moje hrkanje može 😅


    Joj Rina i Beba, moj mobitel sam prepravlja 😰 ne bez žestica, bez testica sam htjela napisati 🙈🙈 iako veselim se popiti koju zesticu jednog lijepog dana😅

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina92

    Mtb isla sam vadit sve je ok ali sam vidjela tu da cure koriste pa to malo zanimalo zasto


    Pa onda nemaš brige.
    Neke imaju manje progesterona. A nekima ostave za svaki slučaj. Većini cura ne treba. Dapače, vani je praksa da se ukida nakon 8tt, kod nas se ostavi par tjedana duže.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Nina92

    Mtb isla sam vadit sve je ok ali sam vidjela tu da cure koriste pa to malo zanimalo zasto

    Pa onda nemaš brige.
    Neke imaju manje progesterona. A nekima ostave za svaki slučaj. Većini cura ne treba. Dapače, vani je praksa da se ukida nakon 8tt, kod nas se ostavi par tjedana duže.


    Pod vani mislim na USA.

    Anitram, divni testići. Ili žestice, ovisno kako ćemo ih zvati 

    💔💔💔

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    🦋Anitram-3-🦋

    Tuma

    Dobro jutro i sretno svima danas🥰🥰
    Razigrana ma kakve veze ima implantacija s amh? Amh pokazuje kolika nam je rezerva jajnih stanica, a implantacija nema veze sa stanjem na jajnicima, već u maternici…. I mene zanima koji dr je to rekao?
    Anitram znam da si sigurno radila još testova, daj da vidimo🥰
    Rina, Beba nadam se da se beba lijepo gnijezdi i da ćete sutra imati pozitivne testice 🤞 svaka čast da možete izdržati toliko bez žestica, mene bi samo to mucilo cijele dane…
    MTB jel došla menga na kraju?
    Inače žene, kako je Ruska1986 pričala, ja sam počela toliko hrkati…. Moj jadan muž nije uopće spavao, a s tim da on prespava i potrese i sve. Ništa ga ne može probuditi i evo moje hrkanje može 😅

    🤭🤭🤭🤭 jesam. Fali jos od danas samo. Al nisam ga pisnula. Kasnije cu.
    [ibb.co]


    Ooo super tamni 🥰😍 odlično, sad neka nastavi sve kako treba po školski 🤞🙏🥰

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Nina92

    Mtb isla sam vadit sve je ok ali sam vidjela tu da cure koriste pa to malo zanimalo zasto

    Pa onda nemaš brige.
    Neke imaju manje progesterona. A nekima ostave za svaki slučaj. Većini cura ne treba. Dapače, vani je praksa da se ukida nakon 8tt, kod nas se ostavi par tjedana duže.

    Pod vani mislim na USA.

    Anitram, divni testići. Ili žestice, ovisno kako ćemo ih zvati


    🙈🙈🙈 Nakon nekih su potrebne žestice nažalost, pa ajd nisam toliko ni promašila😅

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Tuma, Mtb 🤞🤞🤞 za dalje. Ma zovemo ih kako god sam nek tamne 🤣🤣

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Leoni 🧚🏻‍♀️

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Leoni 🧚🏻‍♀️


    MTBica mora imati, pa nisu bolesti razlicite od drzave do drzave, samo se ne zove tako. Jedna cura mi je jednom rekla kako se zove na nasim prostorima, ali sam zaboravila. Pogledaj na netu ili pitaj u klinici, oni moraju znati za to …

    Leoni, hrpa pretraga i terapija koje postoje u Austriji, Njemačkoj i slično, kod nas ne postoje. Zato često cure sa težim dijagnozama idu vani na stimulacije. To je jednostavno tako. Ja ću ovaj mjesec napraviti i zadnje pretrage koje u Hrvatskoj postoje. Npr NK cells se kod nas tek odnedavno može testirati, i to u samo jednoj privatnoj poliklinici u Zagrebu.

    U Srbiji u Novom Sadu u jednoj klinici (ne znam ime) sam cula da ima pretrage za to, e sad ne znam u ostalim drzavama i klinikama kako je. Sta si ti do sada sve pretrazivala i sta ti je jos ostalo?


    Da, u Novom Sadu postoji svašta, to znam. Ako odustanem od Hrvatske, oni su mi iduća adresa na koju ću se obratiti. 
    Ovaj mjesec odrađujem kariotip, HLA tipizaciju, NK cells i histeroskopiju, MM odrađuje kariotip, HLA tipizaciju, mikrodelecije, fragmentaciju i ejakulat bakteriološki  Ostalo smo sve obavili što piše u uvodnim postovima ove teme, time smo pokrili sve što postoji u Hrvatskoj, barem koliko ja znam. S tim da smo za ovaj put ostavili ono što će vjerojatno biti OK i što nam je bilo manje bitno, u prvoj iteraciji (poslije prvog spontanog) sam napravila sve ostalo.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Jedan od boljih autocorrecta koje sam vidjela na ovim volumima je kad je cura htjela napisati da je lovac na sjene (u kontekstu ovih testića) a autocorrect je to ispravio u lovac na sjeme.  
    Nije daleko od istine 

    💔💔💔

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Jedan od boljih autocorrecta koje sam vidjela na ovim volumima je kad je cura htjela napisati da je lovac na sjene(u kontekstu ovih testića) a autocorrect je to ispravio u lovac na sjeme.
    Nije daleko od istine


    Ahahahhaha,  da, ovo smo sve mi zapravo 😂😂
    Super, ti si sve moguće pretrage onda s tim obavila. Lijepo je eliminirati sve pretrage s popisa da te ne proganjaju…. 

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Leoni 🧚🏻‍♀️

    Ja se nadam da ces otkriti koji je uzrok, jer lakse je imati nesto za sta da se vezes.


    Mah, to su mi dali dijagnozu na prvim konzultacijama - pozna dob rodilje. 
    Sve ostalo za sad su stvari koje hrpa ljudi ima, i upitno je da li stvarno rade probleme ili ne. Ali ja uzimam terapiju, suplemente i poslušno idem dalje. Pa ako upali, upali.
    Predivna kategorija idiopata. 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.