Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Nina1401, navijamo za dobar tulum! 

    Tea_0501, strašno je samo prvi put.  Meni je sad čudno ići u ginekologa ako ne krvarim ili ako iz mene ne ispadaju jetrica… Ono, pih, nema akcije.  

    💔💔💔

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Miss,Anitram - testići ko 🍬!
    Sanjich ja sam ovo i bez trudnoće radila kad sam se u srednjoj uguravala u broj manje trapke 😎

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅
    [lilypie.com]

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Razigrana žao mi je 😔
    Nina1401 držim fige za 3 od 3🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Anitram oprosti, u nekom svom balonu sam, nisam tebi uopće čestitala! Pa - čestitam ti na lijepom tamnjenju iz dana u dan, jedva čekam tvoju betu ! I hvala svima na podršci  a ja sam danas piškila, jer je nam je godišnjica. Pa di ćeš lijepšeg poklona nego da se nešto događa..

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    SeniSummer

    Miss,Anitram -testići ko 🍬!
    Sanjich ja sam ovo i bez trudnoće radila kad sam se u srednjoj uguravala u broj manje trapke 😎


    Pih, to se radi naležečki. 
    Onda je samo problem dignuti se iz kreveta, ali nekako se otkotrljaš. 

    💔💔💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Tea_0501

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Tea_0501

    Cure kad se kreće sa postupkom, kad doktor naruči na prvi ultrazvuk? Ja bi trebala dobiti menstruaciju 18.5 pa kad mogu očekivati da će me naručiti? Kad ni prođe M ili?

    Najčešće je prvi uzv 2dc. Da, da, dok krvariš 😁😁😁

    Ozbiljno 🙈🙈🙄🙄. Ajmeee užas


    Pa ja nisam bila 2dc u cita nego tek 5dc. Do tad mi vec stanu stvari. Ali ja sam bila na blazoj stim, ne znam kako je kad je na punoj.

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Cure drage dali smijem uzimati kontralok jer me zeludac ubija muka i povracanje i uzasna bol na predjelu zeluca sve sta pojedem uzas a još sam na rizi i baškotinima i ne pomaze?

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Mag.nolia

    Tea_0501

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Tea_0501

    Cure kad se kreće sa postupkom, kad doktor naruči na prvi ultrazvuk? Ja bi trebala dobiti menstruaciju 18.5 pa kad mogu očekivati da će me naručiti? Kad ni prođe M ili?

    Najčešće je prvi uzv 2dc. Da, da, dok krvariš 😁😁😁

    Ozbiljno 🙈🙈🙄🙄. Ajmeee užas

    Pa ja nisam bila 2dc u cita nego tek 5dc. Do tad mi vec stanu stvari. Ali ja sam bila na blazoj stim, ne znam kako je kad je na punoj.


    Možda ovisi od klinike do klinike, često nam žele provjeriti situaciju 2DC prije nego počnemo sa pikanjem (koje kreće 2DC). Tad vide imamo li ciste i je li dovoljno dobar mjesec za stimulaciju. Meni je iskreno tako i draže, radije propustim mjesec nego da odem u stimulaciju onda kad imam manji broj antralaca.
    A to krvarenje, pih. Doktor je vidio i gore stvari, ovom mome dan nije uspješan ako ga barem dvije žene ne zakrvare. Još je bio i porodničar, po njemu su i pišale i srale žene, njemu je to kao dobar dan. 
    A do sad sam kroz ove spontane na toliko krvarećih (i još gadnijih) UZVova bila, da ni meni više to ništa nije gadno.

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Magnolia, kad si već tu, htjela sam ti zahvaliti na preporuci za Locke & Key, baš mi je fora serija. Pročitala sam više loših recenzija serije pa sam odugovlačila, ali sam je stavila na listu nakon tvoje preporuke. I bila si u pravu. 
    Dolaziš li nam u Zg ovih tjedana na pregled?

    💔💔💔

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Jucer bila aspiracija i jos se nista ne vidi. Zvat ce me sutra.

    Da li je nekome tak isto bilo?

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.