Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Sunny_

    Nadalica mala je baš prava sretna bebica
    Flower ma ti si predivan asfaltski valjakjoš samo koji dan i upoznat ćeš svoja dva💗💗
    Meto, Lucyinthesky hvalaaa vam
    MTB super što si se upisala u IVF za 5.mjesec, ali realno neće ti trebati🤰
    AuroraB, Tuma ne znam gdje ste pohvatale da smo sgram popravilisutra M tek ide ponavljati sgram i nadamo se necemuosim ako vi nemate staklenu kuglu i već ste vidjeli neki pozitivni ishod🙏
    Leia2.0. kakav je bio party sinoć u labosu?
    Ericaa traži drugo mišljenje💗 bit ćeš mirnija nakon toga


    Ajme evo ne znam. Ja sam čitala puno stranica i kad sam došla do kraja sam bila uvjerena da ste ga popravili. Al eto, ovo vam je za dobru sreću. Neka bude kako smo predvidjele 🥰🤞

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Evo zvali su me - od ovih 5 zrelih su se 3 oplodile. Sutra ćemo se opet čut vezano uz dogovor oko vraćanja na 3. ili 5. dan, ako bude nešto za vratiti.
    Znam da smo s brojem oplođenih u odnosu na broj zrelih unutar statistike i već sam jučer računala na 3 oplođene , no ipak sam se nadala da bi se mogle možda sve oploditi. No što je tu je, sad se nadamo da će se ove 3 udarno razvijati odnosno da ćemo barem nešto moći vratiti u ovom postupku i nadati se sretnom ishodu.


    Super je to ❤️ drzim fige za dalje 🤞🏼🤞🏼

    [lilypie.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1262

    Prijavi adminu

    MTB,Nadalica,Slee,Mattan,Nikita i sve druge cure hvala na savjetima. Evo,jutros nista ne boli. Sad vise neznam jel ovulacija bila na tom jajniku ili me boli jajovod jer bude napuhnut samo kad je ovulacija 🤷‍♀️🤦‍♀️ ici cu u biljnu ljekarni pitat sto misle,ne moze naskoditi. I onda vidjet kako ce biti u stimulaciji,mozda nece raditi problem nego ce mu biti dovoljna punkcija prije transfera. Profesorica je rekla da cemo vidjeti,naravno probat sacuvat ako nije rizik za ET/FET. Nije on otpisan samo meni treba da prihvatim mogucnost 🙂 MTB je lijepo napisala proces ulaska u MPO vode,tako je bilo i kod mene,a nije ni ta cjevcica nađena nego je moja i naravno da bi voljela da je ne diraju 😁 i tog doktora cu imat na umu ako se sta iskomplicira. 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    Ericaa svakako trebaš vrijeme. Za istražiti, provariti, biti u miru sa onime sto na kraju ispadne. Sreća, ako i dodje do toga da jajovod ide ća, on nije nužan za ono što želiš.😘😘😘😘
    Mattan dobra si, znaci znas se riješiti ovih smarača 😋💪

    oharascarlett14@gmail.com

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1262

    Prijavi adminu

    SBjelis

    Ericaa svakako trebaš vrijeme. Za istražiti, provariti, biti u miru sa onime sto na kraju ispadne. Sreća, ako i dodje do toga da jajovod ide ća, on nije nužan za ono što želiš.😘😘😘😘
    Mattan dobra si, znaci znas se riješiti ovih smarača 😋💪


    😘😘😘😘 bas tako,kako je Slee rekla,bar necu strahovat od vanmatericne 😁😁 
    Leia super za 3 oplođene,drzim 🤞 za dalje ❤

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Mare0208

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky

    Žao mu je za nalaz. Da li je muž bio kod urologa, specijalista?


    Lucy, nije bio. Ma zbrljala je njegova doktorica što mu odmah nije dala jači antibiotik. Prva 2 puta je očito kao vodicu da je koristio. Jer eto ona je smatrala da to ne treba lijeciti. A traže nas sterilan nalaz 😤
    Sad mu je dala neki jači, pio je samo 2 dana. Rekla mu je da bi trebao taj poubijat te beštije. 
    Rekla sam mu već bude li opet isto da ide kod urologa. Nema ovo smisla

    Ja 38 god, PCOS, bez lijevog jajovoda
    Mm 37 - svo ok
    Borba za bebu no2
    1. IVF postupak u 6.mj KBC Os, beta 0

  • Mare0208

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Erica čitam tvoje muke po jajovodu. Vjerujem da ti nije lako odlučit se za operaciju, ali ako je bakterija u njemu i abtibiotici ne mogu pomoć onda je najbolja
     opcija da ide van. Takav kakav je ti može samo sranje napraviti..
    Kad su mene operirali i vidjeli da je drugi neprohodan, ostavili su ga samo jer je normalno izgledao. Doktor mi je rekao da je bio uvećan, izvadili bi odmah i taj. 

    Ja 38 god, PCOS, bez lijevog jajovoda
    Mm 37 - svo ok
    Borba za bebu no2
    1. IVF postupak u 6.mj KBC Os, beta 0

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Leia2.0 super je to rezultat, moras biti sretna! Ja sam od 13 imala 2 🐧🐧, tako je je meni sve to supee, mozda nisam objektivna ali ja bi tako na to gledala 
    Nikkita hvala ti, cekam sad i tvoje dobre vijesti ❤️
    Ruska1986 hvala puno,da ,opustenija sam,jos da dode Harmony uredan i mojoj sreci nece biti kraja 🙏
    Da li znas mogu li u trudnoci radit briseve i papa test? Taman je proslo godinu dana da sam to radila, pa bi ponovila ako se smije? 

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MISS

    Leia2.0 super je to rezultat, moras biti sretna! Ja sam od 13 imala 2 🐧🐧, tako je je meni sve to supee, mozda nisam objektivna ali ja bi tako na to gledala
    Nikkita hvala ti, cekam sad i tvoje dobre vijesti ❤️
    Ruska1986 hvala puno,da ,opustenija sam,jos da dode Harmony uredan i mojoj sreci nece biti kraja 🙏
    Da li znas mogu li u trudnoci radit briseve i papa test? Taman je proslo godinu dana da sam to radila, pa bi ponovila ako se smije?


    Pa kolko ja znam, u trudnoci bi se brisevi trebali radit, za papu ne znam.. Kad sam sad bila na pregledu, dr.G sam bas pitala dal bi trebala ponovit briseve, obzirom da sam ih radila prije postupka. On me je pregledao i rekao da me treba. Kaze da imam sta od tog, da bi se krenula otvarat i da je to jedan od simptoma da imam neku od tih bakterija. Obzirom da mi je cerviks cijelo vrijeme isti, 48mm, i zatvorena sam skroz, kaze on da ih ne bi ponavljao.. Ali da cemo vidjet to kad dodjem slij put na pregled 🤷🏻‍♀️ pa ni necu jer me strah tih briseva i cackanja dole kod svog soc.gin. Ali znam da ih rade tam pred kraj trudnoce inace..  Pa cu vidit kad odem slij put, a to je 32 tt. Ako bude ipak mislio da treba, napravit cu. Za papu stvarno ne znam dal se radi…

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    MISS

    Leia2.0 super je to rezultat, moras biti sretna! Ja sam od 13 imala 2 🐧🐧, tako je je meni sve to supee, mozda nisam objektivna ali ja bi tako na to gledala
    Nikkita hvala ti, cekam sad i tvoje dobre vijesti ❤️
    Ruska1986 hvala puno,da ,opustenija sam,jos da dode Harmony uredan i mojoj sreci nece biti kraja 🙏
    Da li znas mogu li u trudnoci radit briseve i papa test? Taman je proslo godinu dana da sam to radila, pa bi ponovila ako se smije?


    Meni je jucer gin radila papu, a briseve ce sljedeci put, 15.2. kad imam pregled. 
    Sad nije briseve jer sam bila na antibiotiku.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.