Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Ladyluu ponasaj se isto kao do sad… znaci da se nesto dobro dogadja, tj.ugnježđenje

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Betty

    3 dana smedi iscjedak,i vrijeme kad sam trebala dobiti,vrlo oskudno i onda nestalo…i nakon toga mi je test bio pozitivan,naravno Google je pokazao da imam rak,a na samo jedan clanak sam naisla u kojem sam pročitala da je moguće implatacijsko krvarenje


    Hahahah..rak :) Google je tooo 😁😁
    I meni je danas dan menge kao..sve kontam.nije krenulo,.

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    yvette

    Thinkpink, En@
    Jeli normalno nakon punkcije js bolno dizanje iz kreveta, okretanje u krevetu, setnja?
    Dok lezim je sve super, ali osjecam jak pritisak kad se zelim pomaknuti. Lezim samo na ledima zasad.


    Normalno je… Pij magnezi, iso sport (negazirani) zeleni preporucam.. Tablete za bolove i uz sve to puno tekucine.. Tj pazi koliko mokris da toliko tekucine i uneses.. Sretno da se sto vise lijepo oplpde i da se oporavis za transfer… I ne znam kakav ti je endo ali malo sokica od cikle i ananas nece skodit ❤️

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    student13ica

    Ladyluu ponasaj se isto kao do sad… znaci da se nesto dobro dogadja, tj.ugnježđenje


    Nadam se da je to.
    Kakp.znati,inace meni tako krene menga i ..i onda ga krene..ali nema.nista danas od pola 2..😁🙈🙈

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Laydluu tebi je danas 5dnt blastociste, jel? Dan smo razlike.  
    Kad ti inace stize menga, koji dan ciklusa?

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Laydluu ja u svi lmpostupcima nisam nikad prokrvarila dok nisam prestala sa utrogestanima i onda tek nakon 3-4 dana od prestanka. 

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Babylove endo dobar, pijem iso sport, to sam se pripremila prije punkcije. Uzela sam sad brufen sumeci, ne boli me uopce kad lezim ali ne mogu se bas vrtiti po krevetu ni dizati, neki cudan pritisak. Jutros recimo kada sam izasla iz bolnice je bilo sve super, valjda me droga jos drzala.

    Ladyluu nisam pohvatala koji ti je dan nakon transfera? Drzim fige.

    [lilypie.com]

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    yvette

    Babyloveendo dobar, pijem iso sport, to sam se pripremila prije punkcije. Uzela sam sad brufen sumeci, ne boli me uopce kad lezim ali ne mogu se bas vrtiti po krevetu ni dizati, neki cudan pritisak. Jutros recimo kada sam izasla iz bolnice je bilo sve super, valjda me droga jos drzala.

    Ladyluu nisam pohvatala koji ti je dan nakon transfera? Drzim fige.


    Danas je 5.dan ako ne  brojimo dan transfera..
    Samo sam.imala 1 tockicu..a.koristim utrice,estofem,i danas sam dobila.injekciju progesteron depo jer je niži…nas Doktor inace 5 dana nalon transfera vadi te hormone,da vidi ppdrsku..

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    student13ica

    Laydluuja u svi lmpostupcima nisam nikad prokrvarila dok nisam prestala sa utrogestanima i onda tek nakon 3-4 dana od prestanka.


    student13ica

    Laydluutebi je danas 5dnt blastociste, jel? Dan smo razlike.
    Kad ti inace stize menga, koji dan ciklusa?


    Jeee..5 dan,dans bi kao  trebala..mozda cak.i jucer jer bide 24-28..u zadnjim.mjesecima..
    Kakp.si.ti?imas li promjena?
    Ja se nadam.da.je ovo dans nista bilo

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Lady i studentica, koji dan vadite betu? Sretnoo ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.