Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Betty

    Betty

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Ja sam razočarana sobom,nisam se mogla sama ubosti,nisam ni pokušala,bilo me strah sama se ubostiotisla sam kod svoje dr..

    25.9.2019 transfer…
    2 blastice zamrznute
    9.10.2019beta 703.9
    12.10.2019 beta 2710
    5.11.2019blighted ovum
    30.10.2021 Fet
    8.11.2021. +
    11.11.2021 beta 281.6
    13.11.2021 beta 705
    19.11.2021 beta 6154
    30.12.2021 😢

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Laydluu jucer sam primila booster. Nemam nikakve simptome..
    Yvette za tjedan dana 

    [lilypie.com]
    “Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti”
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    yvette

    Lady i studentica, koji dan vadite betu? Sretnoo ❤


    18.9. :) hvalaaaaa

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ladyluu - imala sam i ja, 3., 4. i 5. dan nakon transfera blastice. Svaki dan jednu točkicu krvi. Onda sam 6. dan napravila test i bio je pozitivan. Sretno! 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ladyluu - imala sam i ja, 3., 4. i 5. dan nakon transfera blastice. Svaki dan jednu točkicu krvi. Onda sam 6. dan napravila test i bio je pozitivan. Sretno! 😁


    Ma.test mi ne pada na pamet..odmah me.trema.uhvati,stomak zavrne..meni je danas 5 dan..jesi imala jos kojih simptoma?

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Betty

    Ja sam razočarana sobom,nisam se mogla sama ubosti,nisam ni pokušala,bilo me strah sama se ubostiotisla sam kod svoje dr..


    Ja te potpuno razumijem🤗, sta ces za sutra, jel ti opet dr radi u to vrijeme, jel imas hitnu u blizini mislim da bi ti i oni mogli aplicirati injekciju. 
    Ladyluu aaa 😍 drzim fige da je inplantacijsko, ajde zapocni sretni niz, pa da bude sto vise plusica 🥰
    Ja nisam imala krvarenje ali 4ti dan ujutro dok sam sjedila presjekolo me bas snazno u krug oko stomaka i ledja, ali naravno tad nisam niti pomislila da se primilo, nego sam bila u panici da nesto nije uredu 🤪

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Betty shvacam te, meni je sestra s humane prvi dan pokazala, a drugi dan me narucila da to napravim sama ispred nje. Rekla sam joj da nema sanse da se bocnem sama. Sve sam pripremila i samo naslonila na salo i injekcija je upala, nije potrebna sila. Bas sam ostala u soku kako lako ude, i to me oslobodilo. Jeli ti zivis u tom mjestu gdje ides u postupak jer sigurno ne daju si svi pacijenti sami, vjerojatno ih negdje upute gdje mogu primiti injekciju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Betty

    Ja sam razočarana sobom,nisam se mogla sama ubosti,nisam ni pokušala,bilo me strah sama se ubostiotisla sam kod svoje dr..


    skoljka

    Betty

    Ja sam razočarana sobom,nisam se mogla sama ubosti,nisam ni pokušala,bilo me strah sama se ubostiotisla sam kod svoje dr..

    Ja te potpuno razumijem🤗, sta ces za sutra, jel ti opet dr radi u to vrijeme, jel imas hitnu u blizini mislim da bi ti i oni mogli aplicirati injekciju.
    Ladyluu aaa 😍 drzim fige da je inplantacijsko, ajde zapocni sretni niz, pa da bude sto vise plusica 🥰
    Ja nisam imala krvarenje ali 4ti dan ujutro dok sam sjedila presjekolo me bas snazno u krug oko stomaka i ledja, ali naravno tad nisam niti pomislila da se primilo, nego sam bila u panici da nesto nije uredu 🤪


    Betty i ja sam kao ti samo nikako nisam mogla, daj mužu da pikne tako sam ja i samo polako😚

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar hejbaburibu

    hejbaburibu

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Ladyluu 💓💓💓 jedva čekam prve plusiće!!!
    Betty samo hrabro! Ja sam si ih danas dala 3 komada, 15 minuta sam samo pripremala pike 🥴
    Znam da se pije ISO sport nakon punkcije ako si u hiperu, a kaj ga je dobro piti i ovako? Mene zadnji put nije jako boljelo pa nisam ništa pila 

    DG: ja: sekundarna amenoreja, terapija Femoston 2/10 između postupaka mm: ok
    11/2018: stimulacija Gonalima 25-75IU, IUI, neuspješno
    04/2019: stimulacija Bemfola 150-225IU + Cetrotide, IVF, bez transfera
    09/2019: stimulacija Gonal + Menopur + Cetrotide, 7js, IVF, bez transfera
    01/2020: stimulacija Gonal+Menopur+Cetrotide, 3js, IVF; bez transfera
    07/2020: Pergoveris 300+cetrotide; 1js; IVF bez transfera

  • ladyluu

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    hejbaburibu

    Ladyluu 💓💓💓 jedva čekam prve plusiće!!!
    Betty samo hrabro! Ja sam si ih danas dala 3 komada, 15 minuta sam samo pripremala pike 🥴
    Znam da se pije ISO sport nakon punkcije ako si u hiperu, a kaj ga je dobro piti i ovako? Mene zadnji put nije jako boljelo pa nisam ništa pila

    Joooj hvala ti..i ja tebi zelim da sve ide dobro..a hocee sigurno..
    Bog cuje nase molitveee :*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.