Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZaZa

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    vuky

    ZaZa i ja sam danas sa transfera, preporuceno relativno mirovanje, ja cu danas malo mirovati, sutra isto a onda cu se normalno ponasati, samo necu intenzivno trenirati Ja sam na bolovanju, ne zelim sada nikakav stres…. samo uzivanje….


    Ja sam danas malo odspavala i onda prošetala malo i usput kupila sitnicu dvije u trgovini što mi je nedostajalo. Nisam tražila bolovanje, idem sutra raditi, ali radit ću kako se osjećam. Ne znam ni sama. Ne želim se igrati pa ću biti oprezna i vidjeti kako mi ide. 

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Marta...

    Mrva1986

    Gelica

    Mrva1986

    vuky

    avamada bude tamnija crtica dizra i da je to to🤞🏻
    MakiST super❤️

    Mrva kako je proslo? Kod mene super, sad jos da lezim malo… neda mi se 🤣 kaze biologica da imamo 2 odlicna embrija… sad cekanje….

    Ja sam doma. Mrvica je tu. Dobila sam th utrogestan, estrofem i decortin. Sad prvi put pijem decortin. Nek donese srecu🥰

    Sretno! :) Kod koga si u postupku?

    DrA

    Za kaj se daje decortin i sretno 😊 😊 😊 da beta bude ogromna. Cure jeste vi bolovanju nakon feta i go kad budete

    Mislim da on rusi imunitet da nebi tijelo odbacilo plod al nisam sigurna. Nek me neko ispravi ako sam u krivu


    Vidiš a meni je rekao da jačam imunitet betaglukanomom zbog streptokok  pred sam postupak i nakon… a tko će ga znati iako je kod mene bila trudnoća ali je plod stao u 4+5 tt. Imaš li koju smrzlicu. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Marta...

    Gelice draga ok sam, bila kod hematologa prikupljam nalaze i razmišljam kad krenuti na fet ne znam ni sama.. Kako si mi ti.

    Ti si bila kod kinde jel tako??? Što ti je rekla kada se trebaš opet njoj javiti? Nemoras se upisati???


    Da kod nje sam a rekla mi je kad sve nalaze skupim da se javim…imam D1 uputnicu iskreno ne znam kaj dalje pa nadam se da će me primiti odmah kad sve skupim. U kojoj si ti fazi 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Uh, baš opet šteka tema, morat ćemo praviti vol3 😁
    Gelice, ja dobro, malo stresirana zbog posla ali ok, na prisiljenom godišnjem sam 😁
    Što se tiče uzv dojki, mene nisu slali jer imam manje od 30 godina.. preko 30 mislim da je obavezan uzv jednom godišnje. 
    Pinkfairydust, meni je afc veći od 20. U prvoj stimulaciji sam imala preko 20 folikula, a sad u drugoj nemam pojma jer je rekao samo da ih ima dosta 😂 dakle, broj folikula donekle odgovara afc. 
    Avama, nadam se da sam u krivu, ali mislim da je to evaporacijska. I meni se par puta dogodila, vidiš kako je tanka. Nažalost, evaporacijske se događaju i na pink testovima, a ne samo na plavima. Kažem, nadam se da sam u krivu i da će se debljati 💚

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Marta...

    Simba 1989

    Marta...

    Gelice draga ok sam, bila kod hematologa prikupljam nalaze i razmišljam kad krenuti na fet ne znam ni sama.. Kako si mi ti.

    Ti si bila kod kinde jel tako??? Što ti je rekla kada se trebaš opet njoj javiti? Nemoras se upisati???

    Da kod nje sam a rekla mi je kad sve nalaze skupim da se javim…imam D1 uputnicu iskreno ne znam kaj dalje pa nadam se da će me primiti odmah kad sve skupim. U kojoj si ti fazi


    Planiram u srijedu sa svim nalazima kod nje.. Znam da mi je rekla da se ne moram naručiti samo da bilo koju srijedu dodjem 😌

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Marta...

    Simba 1989

    Marta...

    Gelice draga ok sam, bila kod hematologa prikupljam nalaze i razmišljam kad krenuti na fet ne znam ni sama.. Kako si mi ti.

    Ti si bila kod kinde jel tako??? Što ti je rekla kada se trebaš opet njoj javiti? Nemoras se upisati???

    Da kod nje sam a rekla mi je kad sve nalaze skupim da se javim…imam D1 uputnicu iskreno ne znam kaj dalje pa nadam se da će me primiti odmah kad sve skupim. U kojoj si ti fazi

    Planiram u srijedu sa svim nalazima kod nje.. Znam da mi je rekla da se ne moram naručiti samo da bilo koju srijedu dodjem 😌


    E pa super jesi sve skupila nalaze, kad planiraš u postupak i gdje ideš. Javi kako je prošlo u srijedu 😊

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Nadalica

    Nadalica

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    PinkFairydust Mi smo imali 9 spermica ukupno, I mojih 9 smrznutih js, 8 se oplodilo, od toga se 4 dobro razvijale, 2 zamrznute I 2 vracene 😊 nas kada su nazvali nismo mogli vjerovati jer su Nam Svi rekli da je to sve uzalud.. Ali eto pobijedili smo statistiku

    🤴32 👸29 neopstruktivma AZOOSPERMIA+ Klineferterov sindrom(xxy hromosomski)
    8/19 dugi protokol 11 js zamrznuto
    9/19 Tese, nadjeno ukupno 9 spermija
    10/19 promjena klinike
    11/19 4 oplodjene, 2 vracene, rekli nam to je to, ako ne uspije- donacija
    12/19 beta 2600 14 dnt, blizanci
    08/20 rodile se moje bebice Noah i Nadia
    2 🐧🐧

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Nadalica

    PinkFairydust Mi smo imali 9 spermica ukupno, I mojih 9 smrznutih js, 8 se oplodilo, od toga se 4 dobro razvijale, 2 zamrznute I 2 vracene 😊 nas kada su nazvali nismo mogli vjerovati jer su Nam Svi rekli da je to sve uzalud.. Ali eto pobijedili smo statistiku


    😍😍😍😍😍
    Tehnicki je dovoljan jedan:) Ma mislim, ja znam da su nam sanse nikakve, i jos s njegovim nalazima i tim sto moramo po spolu radit selekciju… Doslovno bi bilo cudo da upali. I zapravo smo se nekako pomirili da nista od toga, ja bar jesam. Ali mi treba da probamo, da mi ne visi do kraja zivota nad glavom “a sto bi bilo da smo…”.

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Marta...

    Mrva1986

    Marta...

    Mrva1986

    Gelica

    Mrva1986

    vuky

    avamada bude tamnija crtica dizra i da je to to🤞🏻
    MakiST super❤️

    Mrva kako je proslo? Kod mene super, sad jos da lezim malo… neda mi se 🤣 kaze biologica da imamo 2 odlicna embrija… sad cekanje….

    Ja sam doma. Mrvica je tu. Dobila sam th utrogestan, estrofem i decortin. Sad prvi put pijem decortin. Nek donese srecu🥰

    Sretno! :) Kod koga si u postupku?

    DrA

    Za kaj se daje decortin i sretno 😊 😊 😊 da beta bude ogromna. Cure jeste vi bolovanju nakon feta i go kad budete

    Mislim da on rusi imunitet da nebi tijelo odbacilo plod al nisam sigurna. Nek me neko ispravi ako sam u krivu

    Vidiš a meni je rekao da jačam imunitet betaglukanomom zbog streptokok pred sam postupak i nakon… a tko će ga znati iako je kod mene bila trudnoća ali je plod stao u 4+5 tt. Imaš li koju smrzlicu.


    Nemam draga. Bila je 1 js, oplodila se i reko je davor da se lijepo dijeli. Do sad kolko god da smo stanica zrelih dobili zavrsili smo na 1 embriju koji izgleda odustane u busi. Nadamo se da je ova 1 ali vrijedna

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Pink, jeste vi to krenuli s postupkom kad si bila na brojenju folikula?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.