Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Gelica

    Mrva1986

    vuky

    avamada bude tamnija crtica dizra i da je to to🤞🏻
    MakiST super❤️

    Mrva kako je proslo? Kod mene super, sad jos da lezim malo… neda mi se 🤣 kaze biologica da imamo 2 odlicna embrija… sad cekanje….

    Ja sam doma. Mrvica je tu. Dobila sam th utrogestan, estrofem i decortin. Sad prvi put pijem decortin. Nek donese srecu🥰

    Sretno! :) Kod koga si u postupku?


    DrA

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Gelica

    Mrva1986

    vuky

    avamada bude tamnija crtica dizra i da je to to🤞🏻
    MakiST super❤️

    Mrva kako je proslo? Kod mene super, sad jos da lezim malo… neda mi se 🤣 kaze biologica da imamo 2 odlicna embrija… sad cekanje….

    Ja sam doma. Mrvica je tu. Dobila sam th utrogestan, estrofem i decortin. Sad prvi put pijem decortin. Nek donese srecu🥰

    Sretno! :) Kod koga si u postupku?

    DrA


    Za kaj se daje decortin i sretno 😊 😊 😊 da beta bude ogromna. Cure jeste vi  bolovanju nakon feta i go kad budete 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Marta...

    Marta...

    Broj poruka: 895

    Prijavi adminu

    Gelice draga ok sam,  bila kod hematologa prikupljam nalaze i razmišljam kad krenuti na fet ne znam ni sama.. Kako si mi ti. 

    ❤️Bogu ništa nije nemoguće ❤️

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Marta...

    Gelice draga ok sam, bila kod hematologa prikupljam nalaze i razmišljam kad krenuti na fet ne znam ni sama.. Kako si mi ti.


    Ti si bila kod kinde jel tako??? Što ti je rekla kada se trebaš opet njoj javiti? Nemoras se upisati??? 

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Zaza, mrva1986 i Vuky žel vam visoku betu za dva tjedna 😍
    Meto dosla sam škicnuti na forum prosli tjedan medutim nisam pohvatala sto ti je bilo sa postupkom, svakako mi je zao-kakvi su ti planovi za dalje? 
    Gelice kako mi ti? 
    PlavaaMK, tvoja priča mi je jako utješna jer smo i nas dvoje sa istom dojagnozom kao ti i tvoj muž. Koliki ti je AMH? Meni je 82. Zelim ti srecu u drugom postupku 💗
    Svim curama saljem podrsku i zagrljaje 💋

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Marta...

    Mrva1986

    Gelica

    Mrva1986

    vuky

    avamada bude tamnija crtica dizra i da je to to🤞🏻
    MakiST super❤️

    Mrva kako je proslo? Kod mene super, sad jos da lezim malo… neda mi se 🤣 kaze biologica da imamo 2 odlicna embrija… sad cekanje….

    Ja sam doma. Mrvica je tu. Dobila sam th utrogestan, estrofem i decortin. Sad prvi put pijem decortin. Nek donese srecu🥰

    Sretno! :) Kod koga si u postupku?

    DrA

    Za kaj se daje decortin i sretno 😊 😊 😊 da beta bude ogromna. Cure jeste vi bolovanju nakon feta i go kad budete


    Mislim da on rusi imunitet da nebi tijelo odbacilo plod al nisam sigurna. Nek me neko ispravi ako sam u krivu

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Mrva A znači kod istog smo, ali meni nije da Decortin.
    Nadalica a pa dobro, to ti je sad normalno malo povracat :) Bitno da je sve ok. 
    Marta a ja isto pijem m.mlijec i ponavljam nalaze šta će mi trebat za novi postupak. Pocetk9m 4.mj krećemo. :)
    Ike ja u čekanju do postupka, pijem sve i svašta za bolje stanice 😀
    Pinkfairydust meni AFC bio 12 a dobila 19 j.s. od toga 3 nisu bile zrele. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Pink, što se tice UZV dojki, mene nitko nije slao, ali kako imamo sistematske svako drugu godinu bila nakon prvog postupka i nasli su mi dvije ciste koje su bile prokrvljene pa je bila panika, jedna od 2cm i jedna manja, odmah punkcija, nalaz je bio ok ali je onkologica rekla da obavezno napravim mamografiju, kako sam bila pred postupak nisam htjela zracit ovo malo stanica sto mi je ostalo. Inace nikad nikakve ciste nisam imala, ovo je doslo sa stimulacijom 100%.
    A ovo za AFC, gledali su mi ih samo jednom i kad sam pitala kolio ih je rekao je da slabo vidi, da je to jos sve mutno.
    avama, ja isto vidim sjenu, a li ne vjerujem joj dok ne dobije bar malo crvene boje.
    Vuky, ZaZa, Mrva, dajte slike beba

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Gelice meni je AFC 8. Nekako se nadam da cemo izmusti bar 10 stanica, ne znam kako, al bilo bi fakat super:) 

    Za UZV dojki, strogo medicinski gledano, prije nwgo zenu krenes sopat hormonima, to bi se trebalo napraviti. Ja sam sebi obavila sad preventivno, naravno privatno jer ovak ne bi dosla na red jos 100 godina. Onda opet, strogo medicinski bi se trebalo i svaku zenu koja zeli bit na obicnoj piluli fakat dobro procijeniti prema osobnoj i obiteljskoj anamnezi i dobar dio njih bi trebao prije ispitati cijelu ovu genetiku na trombofilije, pa nitko to ne radi :/ 

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Meni je moj ginekolog kad sam isla na papu i briseve preventivno napravio i ultrazvuk dojki, to je bilo nakon 4 stimuliranom i sve je bilo u redu tako da… 
    Vjerujem da jesmo u rizicnijoj skupini zbog hormona isto kao i za dobivanje raka jajnika no opet'-nije pravilo… Svakako je dobro obaviti ultrazvuk dojki jednom godisnjeg ne znam kakav vam je ginekolog no to je meni moj obavio ono usput uz papu za 10 min nisam se ni nadala nit Trazila…. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.