Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Ja ne razumijem kakve veze uopće ima krvna slika sa propuhivanjem jajovoda, mene to nitko nije tražio, tražili su me svježe briseve i to je to.

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Niti u vinogradskoj niti sad na vv me nikakvu krvnu sliku nisu tražili ni prije postupka ni prije transfera… Traže spolne hormone, papu , briseve, markere, hssg i to je to…

    waithing

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Moja dr opce prakse kaze da je to sikaniranje sta mi rade i da je to ogroman trosak za zdravstveni sustav ,sve te silne pretrage na koje idem,ali mi niko ne zelindat neki antibiotik iako je hematolog napisao za otolarinca da ukoliko bude bris grla pozitivan da mi se da antibiotska terapija.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Meni je sestra moje dr rekla da u ri traze stalno kks i prije hssg i ako transfer ne uspije

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znaci meni je sad nedavno, prije koji dan bila kks losa, tj.leukociti poviseni i trombociti snizeni, bas sam se uplasila jako da ce mi odgoditi aspiraciju ali to njima ne predstavlja nikakav problem, rekli su da.to nema veze.
    Doduse, ja sam imala crijevnu virozu s temp.ali svejedno, nitko nije ni trepnuo na to.
    Mislim meni se cini suludo da ti sad ne mozes krenuti u postupak.
    Mene nitko nije trazio kks osim radi aspiracije posto daju tu kakti anesteziju, ali nikad u Petrovoj nisam prilozila kks jer to ne traze.
    Kao sto je Waiting napisala, traze briseve i markere i even.hormone, mene cak ni to nisu trazili.
    Ovako mozes cekati do beskonacnosti….
    Mislim obavi sad to sto trebas, ali ne kuzim zasto paralelno ne bi zapocela s postupkom.
    A koliko znam za HSG uopce ne daju anesteziju, tako da.kks sigurno nije potrebna.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ako transfer ne uspije???? Ne kuzim????

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    mono1111

    Znaci meni je sad nedavno, prije koji dan bila kks losa, tj.leukociti poviseni i trombociti snizeni, bas sam se uplasila jako da ce mi odgoditi aspiraciju ali to njima ne predstavlja nikakav problem, rekli su da.to nema veze.
    Doduse, ja sam imala crijevnu virozu s temp.ali svejedno, nitko nije ni trepnuo na to.
    Mislim meni se cini suludo da ti sad ne mozes krenuti u postupak.
    Mene nitko nije trazio kks osim radi aspiracije posto daju tu kakti anesteziju, ali nikad u Petrovoj nisam prilozila kks jer to ne traze.
    Kao sto je Waiting napisala, traze briseve i markere i even.hormone, mene cak ni to nisu trazili.
    Ovako mozes cekati do beskonacnosti….
    Mislim obavi sad to sto trebas, ali ne kuzim zasto paralelno ne bi zapocela s postupkom.
    A koliko znam za HSG uopce ne daju anesteziju, tako da.kks sigurno nije potrebna.


    Ne znam vise ni sama sta da radim,zaboravila sam napisat da sam i urinoklturu napravila da nema nekih bakterija i to je sterilno,ja po zimi imam cesto viroze i to sam im i rekla,ali oni inzistiraju da se ocito nesto dogadja ,imam osjecaj da sam u kafkinom procesu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    mono1111

    Ako transfer ne uspije???? Ne kuzim????


    Ako ne ostanes trudna nakon transera

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Beba

    mono1111

    Ako transfer ne uspije???? Ne kuzim????

    Ako ne ostanes trudna nakon transera


    Svasta, po tom bi ja svako malo morala vaditi ks,,,kakve to ima veze s trudnoćom ne kužim stvarno, a pogotovo za propuhivanje jajovoda,,nikakve logike mi to nema, i kako se to onda tako razlikuje u ri i u zagrebu,,a što se tiče putnih troškova ni ja ih više ne dobivam, lani jesam no ove godine mi kaže sestra da mi ne može dati jer mi je osijek bliže,,a do zg imam 200km…

    waithing

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja radim s djecom i stalno sam prehladjena, ali kod viroza je kks dobra, leukociti nikad skoro nisu poviseni, ja uvijek vadim kks da se vidi da li je bakterija ili ne jer bi mi uvijek lakse bilo dobiti antibiotik,.popiti antibiotik i, vec nakon par dana se super osjecati…ali nikad nije za antibiotik skoro ;/// mislim bolje da nije naravno, ali u tom trenutku bi mi bilo.lakse….
    Ma to su gluposti, nema to nikakve veze…pa sigurno kks nema veze s transferom ili s tim da li.je netko.ostao trudan ili ne.
    Mislim da se stvarno bolje moras raspitati vezano za to sto navodno traze, jer to sto kaze sestra od dokt opce prakse uopce mi ne drzi vodu..nit mi.je logicno !

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.