Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    johan

    Evo ja izvadila krv nalaz poslije 12 uh…menge nema


    I meni nalaz poslije 12.. jos malo…sretno draga

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Johan? 
    Samo opusteno? 
    Kakve su bete? 🤞🤞🤞❤️❤️❤️🤞🤞🤞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Cekamooo vaseeee beteee 🤞🤞🤞

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    samo_opusteno

    johan

    Evo ja izvadila krv nalaz poslije 12 uh…menge nema

    I meni nalaz poslije 12.. jos malo…sretno draga


    Sritno vas dvi 

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Help jel ovo utrogestan dan nakon aspiracije se počinje uzimat ? Malo sam bila ošamućena pa nisan zapamtila 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Magica stopericu injekciju ili ti moze odluciti dati injekcije jer si dosta reagirala pa pretvoriti to u stimulirani. Jesi na Vuk Vrhovcu?

    [lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ja sam u Rijeci. Pa jel ta stoperica  Ili to za stimuliranjem je to dobro. Jel to ide na dobro uopce? 

  • Avatar samo_opusteno

    samo_opusteno

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Hej drage moje…meni je beta nazalost negativna…😟 Ali idemo dalje…imamo jos 4 smrzlica…sretno ostalima…drzim vam 🤞❤️😘

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Evo i mene konačno nazad nakon male pauze :D Nikita, Grizli, Nema sekiracije kako ste? Ima li kakvih novosti? Mi dogovorili pregled u srijedu :) moramo doći sa D1 uputnicom i dogovaramo stimulirani :) Jedan dio mene je presretan a drugi se usr*o  E sad par pitanja..za početak…imam još 4 tablete kontracepcije popiti ali nekako imam jaki osjećaj da bi m mogla uraniti. Je li to moguće dok ste bile na pilulama (yasminu) ili m dolazi tek  kad se popije zadnja tableta? I sad što se tiće same stimulacije, kako to funkcionira sa pikanjem..kako ste došle do lijeka? Negdje sam čitala da se mora naručiti i čekati? I u koje vrijeme ste se pikale..A naravno tu mi je dilema u glavi ići na bolovanje od prve pikice ili prvog uzv-a..evo nisam pametna…Svakako bi se povukla prije punkcije jer me strah da mi opet ne popucaju folići kao što je to bio slučaj u prirodnom..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Magica kakve infekcije? Injekcije?
    Nova srecarazmisljam o tebi. Jako mi je zao za negativnu betu i nista zamrznuto. Nije mi jasna tvoja doktorica da makar ne proba promijeniti lijek. Ja sam prvi put bila na bemfoli, drugi smo probali gonal. Pa evo cisto da se priba s necim drugim.


    A sta da kažem samo mi je jačinu njihovu mijenjala i sto je zadnji put perguveris dala.i to je to.u treci mjesec idem na razgovor i vidjet cu sta ce mi reci.nadam se da ce mi 4 put uspjeti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.