Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    HarryPotter drago mi je da je sve u redu. Makar kontaktiraj svog mpo doktora pa ce ti oni dat jos koji savjet. Iako je to cesto kod mpo trudnoca.sretno! Beta je lijela velika!
    Perla a zasto bis betu vadila u Rijeci? Jel ti nije lakse kod sebe odakle jesi. Ne znam odakle si, a cini mi se da si rekla da putujes u Rijeku. Meni moja gin da uputnicu za nas labos u domu zdravlja. A sad za Rijelu mislim da se javis na odjel pa ti daju internu.


    A kad ti bude nalaz? Šta ne ide to za Pulu ko i svi hormoni? Jer ako ide onda čekam 10 dana 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne Perla betu ti nama undomu zdravlja izvade ujutro i nalaz je najkasnije drugi dan kod ginekologa, a znam da neke cure odu i oko 14 h ka ddaju nalaze na salter pa dobiju. Mislim da bi u tvom domu zdravlja gdje “pripadas” isto tako morali raditi. Zovi makar svoju gin pa pitaj. Nalaze se zbilja brzo dobije. 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ne Perla betu ti nama undomu zdravlja izvade ujutro i nalaz je najkasnije drugi dan kod ginekologa, a znam da neke cure odu i oko 14 h ka ddaju nalaze na salter pa dobiju. Mislim da bi u tvom domu zdravlja gdje “pripadas” isto tako morali raditi. Zovi makar svoju gin pa pitaj. Nalaze se zbilja brzo dobije.


    OK Tnx 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    A kako se ti osjecas? Kad moras vaditi betu? 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    A kako se ti osjecas? Kad moras vaditi betu?


    Mislim da je to to 😀beta tek 26 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Evo ja izvadila krv nalaz poslije 12 uh…menge nema

  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Kad su vam krenuli utrogestani,  jeli dan nakon aspiracije ili odma?

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bokic zenskice evo i mene oped malo. 
    Pila sam clomifene 100mg bila danas na prvom ultrazvuku. Rekla mi je da imam na lijevom jajnik 4 folikul a na desnom nista. Nista mi puno nije objasnila mi rekla samo da dodem za dva dana oped. I ako bude trebalo cemo dat infekciju. Jel neko zna jel su Cetri dobre i kakve su to infekcij?

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Magica kakve infekcije? Injekcije?
    Nova sreca razmisljam o tebi. Jako mi je zao za negativnu betu i nista zamrznuto. Nije mi jasna tvoja doktorica da makar ne proba promijeniti lijek. Ja sam prvi put bila na bemfoli, drugi smo probali gonal. Pa evo cisto da se priba s necim drugim.

    [lilypie.com]

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Hahha sorry injekciju. Na mobu pisem pa mi sam prepravlja rijeci.nije rekla kakvu ni nista. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.