Porodiljna naknada

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kukukaka dobro si shvatila, tako sam napisala. Da se ne ponavljam… :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    al cure to vam se sve odnosi na slucaj da niste dobile otkaz kada ste ostale trudne…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    al cure to vam se sve odnosi na slucaj da niste dobile otkaz kada ste ostale trudne…

    Naravno, a to se nazalost dogadja precesto… :-(

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • avlatkov

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Puno hvala na informacijama, od velike koristi su mi!

  • ineskaines

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ciao svima :) ja sam u 22tj trudnoce, na komplikacijama…
    imam ugovor od 17.03.2014 do 17.03.2015, i za sada je sve ok u firmi, puni su razumjevanja i sve super. Prije toga nisam radila, a placa mi je 4212 bruto. 
    Posto je otac bebe francuz, ja sad razmisljam otici gore i roditi gore, i naravno ostati gore. Zanimalo me da li je netko imao slicno iskustvo, da li ja mogu ostati zaposlena ovdje i primati naknadu cak i ako sam u drugoj drzavi, i pogotovo, ako rodim u drugoj drzavi? da li imam pravo i na porodiljnu naknadu poslje?
    Tko god ima ikakvu informaciju dobro je dosla, strah me pitati u firmi da nebi letila odmah, ako ne moram davati otkaz :D

    CC<3 <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ineskaines


    Ciao svima :) ja sam u 22tj trudnoce, na komplikacijama…
    imam ugovor od 17.03.2014 do 17.03.2015, i za sada je sve ok u firmi, puni su razumjevanja i sve super. Prije toga nisam radila, a placa mi je 4212 bruto. 
    Posto je otac bebe francuz, ja sad razmisljam otici gore i roditi gore, i naravno ostati gore. Zanimalo me da li je netko imao slicno iskustvo, da li ja mogu ostati zaposlena ovdje i primati naknadu cak i ako sam u drugoj drzavi, i pogotovo, ako rodim u drugoj drzavi? da li imam pravo i na porodiljnu naknadu poslje?
    Tko god ima ikakvu informaciju dobro je dosla, strah me pitati u firmi da nebi letila odmah, ako ne moram davati otkaz :D

    Ja sam primala prodiljnu naknadu u Hr., a bila sam u drugoj drzavi. No ja sam rodila u Hrvatskoj i otisla u Njemacku kada je beba bila 7 mjeseci stara, tako da bas tu ne mozemo povuci paralelu. Isto tako tu su i papiri koje moras predati na hzzo za otvaranje prodiljnog i produzivanje nakon 6 mjeseci, pa ne znam kako si to planirala predati ako neces biti ovdje. Malko je specificna situacija, pa ti je najbolje pitati na Hzzo-u sto da napravis.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar agenda88

    agenda88

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    agenda88


    Ovako, ako nisam prijavljena na burzi uopće tijekom trudnoće, da li imam prava za porodiljnu naknadu? I znači, ako nemam 9 mj. staža u godinu dana, nemam nikakva prava?
    Sve majke imaju pravo na porodiljnu naknadu, ona nema veze s burzom. Nisam shvatila na sto mislis kad pitas da nemas nikakva prava ako nemas 9 mj staza?

    Ma dezinformirala sam se kasno u noć na svim mogućim forumima, ali sam na kraju otišla na službene stranice (http://www.mspm.hr/) [mspm.hr] i rješila nedoumice, svejedno, hvala na odgovoru :)

  • ineskaines

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nebi produzivala nakon 6mj jer ce mi taman tada isteci ugovor, u 3mj (termin mi je u 9)..do tada se nadam uspijeti nesto gore srediti…
    mislim da cu i otici, samo mozda se predstavim sa drugim imenom da me ne blokiraju ili ne znam ti ni ja sta hahah :D

    CC<3 <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ineskaines


    nebi produzivala nakon 6mj jer ce mi taman tada isteci ugovor, u 3mj (termin mi je u 9)..do tada se nadam uspijeti nesto gore srediti…
    mislim da cu i otici, samo mozda se predstavim sa drugim imenom da me ne blokiraju ili ne znam ti ni ja sta hahah :D

    Mozes im poslati upit mailom, da ne moras ni ici tamo, imas obrazac na njihovoj stranici, samo ne znam sto od podataka trebas upisati.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • ineskaines

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    hvala ti puno <3 :)

    CC<3 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.