Poklon paketi za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Navodno i u Bubamara ducanu daju neki pokloncic..

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Elizabeth

    Barbs ispunila sam podatke i stavila svoj termin koji je u 8.mjesecu. Ali sam isto poslala poruku na njihovoj stranici da sam trudnica. Radionica je baš brzo stigla :)


    Hvala  Ja sam ispunila podatke za sada. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    bok curke, jel netko slao u skorije vrijeme za pelenice?? citam da su cure ranije slale za puffies, ali sve su mi neki postovi od 2015 i ranije…. da li je netko slao mozda sada u 2017???   :)

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    i zanima me ovo sto su cure pisale za dietpharm da su dobile centravit tablete. ja sam registrirana, ali ne mogu naci mail na koji posaljem upit ?? zna li netko, ili da mi sibne link mozda ?

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja sam do sad dobila radosnicu, visinometar i od nivee mal ipaketi. Hipp nikako da pošalje, a učlanila sam se u njihov klub još prije 2 mjeseca :(

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Ja sam do sad dobila radosnicu, visinometar i od nivee mal ipaketi. Hipp nikako da pošalje, a učlanila sam se u njihov klub još prije 2 mjeseca :(


    imas i na stranici od pampersa. uzorak pelena. ja sam dobila 4 kom.


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    I_me

    Hedgehog

    Ja sam do sad dobila radosnicu, visinometar i od nivee mal ipaketi. Hipp nikako da pošalje, a učlanila sam se u njihov klub još prije 2 mjeseca :(

    imas i na stranici od pampersa. uzorak pelena. ja sam dobila 4 kom.


    Hvala! :D

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    danas mi je stigao hippov paketić, a u njemu sam dobila poklon bon za centravit prenatal ili postnatal, sto zelim. samo trebam ispuniti podatke :) 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    maca_bubi

    danas mi je stigao hippov paketić, a u njemu sam dobila poklon bon za centravit prenatal ili postnatal, sto zelim. samo trebam ispuniti podatke :)


    Koliko si dugo čekala? Jer ja sam se učlanila u onaj njihov klub u 4.mjesecu i ništa još :/

  • Mama90

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    maca_bubi

    danas mi je stigao hippov paketić, a u njemu sam dobila poklon bon za centravit prenatal ili postnatal, sto zelim. samo trebam ispuniti podatke :)

    Koliko si dugo čekala? Jer ja sam se učlanila u onaj njihov klub u 4.mjesecu i ništa još :/


    prijavili smo se 17.05. i  evo jucer stiglo :)   ne znam, da im probas poslati upit na mail mozda ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.