Dobitnici Ergobaby nosiljki za dijete

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DDHH

    DDHH

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Predivna nagradna igra, tako koristan i kvalitetan poklon!!! Jako si ga zelim za svog prvog bebaca koji nam stize ovo proljece, pa se sutra oko 11h nadam sreći :)))))

  • iva.maslina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    joooooj….naš maleni dječak ima 4 mjeseca i 7,5 kg…težak je za na ruke…nadamo se nosiljci…..

  • Avatar djukic.zerjav

    djukic.zerjav

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Odlična i praktična stvar za mame, naročito one s problemima s kralježnicom :D

  • tina24

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zelim bebu!! Zelim ovu predivnu nosiljku!!  lijep pozdrav  

  • Avatar loodagljiva

    loodagljiva

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    nosiljka je predivna i jako funkcionalna. evo, bebica nam  stiže za 2mj…ova nosiljka nam stvarno treba. bilo bi mi zadovoljstvo nakon poroda i dalje nositi svoju bebicu tako blizu  …nadam se da će mi se želja ispuniti … 

  • kikica06

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu
    Bilo bi super osvojiti nosiljku. Jako dobro bi nam došla.
    Hvala unaprijed.
  • monika32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nosiljka je svakako u planu za kupiti,a da se dobi na nagradnoj igri bio bi to krasan poklon za moju bebicu….

  • Avatar meri-0209

    meri-0209

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    čekamo svaki dan našu malu Martu ( od 28,01!!) a na proljeće u nosiljku pa u šetnju…….

  • bruifil

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U 6mj čekamo našu malu curicu, i odmah s njom u šetnju, naravno u nosiljki!

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    zeljela bi osvijiti nosiljku iz tog razloga sto ja i muz sve sami financiramo..zivimo u podstanarskom stanu.a bebac kako je krenio mogao bi biti i tezi vec sto mi mislimo..rodit cu u  6 mj.to bi nam taman bilo za po zimi da gamogu nosati umjesto kolica grijem ja njega grije on mene.. =)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.