Opća brbljaonica - za mame kad uhvate vremena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja se isto slažem da nam tu treba ovakva tema, drugačije je sad dok smo mame :D 
    cure, ja idem idući tjedan polagati ispite, 5 komada u jednom danu, tata, deda i Duna me budu čekali i ja budem između ispita išla hraniti mrvicu, užasno me strah i sva sam luda, ne radi ispita nego zbog Dune. Mislila sam da se izdojim pa da joj daju ako bude gladna a mene ne bude, ne znam niti kakvu boćicu da kupim, ja doma nemam niš osim svojih sisa i jedne dude varalice koju si poduda prije spavanja navečer.

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Napokon super tema i bas je falilo to. Sad mozemo se tu malo izjadat kad nasi maleni i malene ne spavaju pa kad ima boljih i losijih dana pa kad bole ledja od nosanja i plesanja i sve druge radosti a da ne spominjem pobljuvane majice. Ja vise nemam kaj za obuc:/

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    E ak se mislis izdojit pa da joj daju na bocicu, moj ti je savjet da prvo to isprobas ovaj tjedan. Jer ja ti imam slucaj da mi ue mala bila gladna vise od 4 sata dok sam ja bila u bolnici na prvom pregledu, jer nije htjela ni vidjet bocicu. samo cica dolazi u obzir. zato bi ti bilo dobro da isprobas ranije cisto da se uvjeris da nece ostat gladna kao ova moja

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Ja se isto slažem da nam tu treba ovakva tema, drugačije je sad dok smo mame :D 
    cure, ja idem idući tjedan polagati ispite, 5 komada u jednom danu, tata, deda i Duna me budu čekali i ja budem između ispita išla hraniti mrvicu, užasno me strah i sva sam luda, ne radi ispita nego zbog Dune. Mislila sam da se izdojim pa da joj daju ako bude gladna a mene ne bude, ne znam niti kakvu boćicu da kupim, ja doma nemam niš osim svojih sisa i jedne dude varalice koju si poduda prije spavanja navečer.

    Jao nije ti lako. I ja studiram al tek me cekaju ispiti. Ma budes ti to sve stigla. Izdoji se svakak. Meni su najbolje babylove bocice ili aventove. Ma zapravo bilo koje. Dok god je mamino mlijeko unutra nije bitno iz kakve pije bar je s mojom tak

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Malamuca….sretno s ispitima…al ja sam sigurna da buš to odradila bez problema :)  što se bočice tiče…ja imam staklenu malu iz ktca mam je marka i jedino tu hoće..kak se izdajam dragi je kupio još jednu u mulleru neku beauty baby i tu neće ni pogledat….
    tina…nisam al budem baš sad :)

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Cloudy, ovo je odlično! Kad me nema par dana na klokanici ništa ne uspijem pohvatat kaj je s vama starima jer je sve puno novih trudnica :) 
    MalaMuca, moja uopce nece bočicu tako da svakako isprobaj prije.. moji svi izlasci su ograničeni na tri sata!
    Cure, ja pod temperaturom, grlo boli za poludit..nadam se samo da ne zarazim svoju curku! Šta se smije uz dojenje uzimat? Lupocet?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    kimito


    Cloudy, ovo je odlično! Kad me nema par dana na klokanici ništa ne uspijem pohvatat kaj je s vama starima jer je sve puno novih trudnica :) 
    MalaMuca, moja uopce nece bočicu tako da svakako isprobaj prije.. moji svi izlasci su ograničeni na tri sata!
    Cure, ja pod temperaturom, grlo boli za poludit..nadam se samo da ne zarazim svoju curku! Šta se smije uz dojenje uzimat? Lupocet?

    samo i iskljucivo lupocet,mislim 500 mg.. onaj klasican..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj e slazem se s kimito… tako da mi “stare” cure opet budemo na okupu.. 

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Bas sam jutros bila na staroj brbljaonici i skupila se nova ekipa…sve tek friske trudnice…super si se sjetila da se tu skupimo ponovno. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke ne znam kako se vi s tim slazete, al ja sam za to da treba bebace naviknut i na bocicu bez obzira na dojenje. Meni se neda gnjaviti svoju mamu ili svekrvu kad ga cuvaju da se pate s hranjenjem na sprice, zlicice i slicno. 
    Moja Lana nije uopce htjela popiti na bocu jer sam joj rijetko davala,popila bi tek onda kad bi stvarno ogladnila a vidi da me nema a sad tu gresku ne budem ponovila. Jakov skoro svaki drugi treci dan dobije od mene ili jos bolje od tate malo izdojenog mlijeka na bocicu, tako se i oni malo bolje povezuju a zbog jednog dudanja na bocicu dnevno ne bude mu nista bilo

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.