Odjeća za bebe - gdje i koliko kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Ja sam isto na kraju narucila od Malog Anđela 20 tetrica i 6 onih krpica.
    Sto se tiče bodića, kupila sam sve s dugim rukavima, ne znam da li da uzimam i kratke? Nekak mislim da ce bit premala za kratke bez obzira sto je ljetna beba…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ma uzmi i kratke, ako je nama vruće i njima je. Moj dječak je isto ljetna beba i znam da sam mu par dana oblačila dugi i onda kratki rukav. 😉

    [thebump.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Moja prijateljica ima 2 ljetne beba jedna rodena u 7 mjesec jedna u 6 i ona ih je znala drzat samo u pelenama a oni bi i dalje bili oznojni i zivcani od vrucine. Ja sam za svoju kupila isto par dugih i dosta kratkih rukava jer san vidila kako je njima jadnima bilo vruce. Kako je i nama tako je i njima


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Baš nam je danas na tečaju patronažna rekla da ni u kom slučaju ne pretopljavamo bebu (čak je navela jedan primjer kad je beba nakon dolaska iz bolnice toliko klonula od vrućine jer ju je mama previše obukla, ne ću ni napisati ovdje kako je rekla da je izgledala beba…  hvala Bogu, dobro se završilo!) 
    U biti par dana može dugi rukav, a poslije kako mi tako i oni. Meni je termin idući mjesec, imamo i dugih i kratkih rukava. A rođakinja mi je rodila 6.6. i malog je gotovo cijelo ljeto držala samo u bodiću jer je bilo baš vruće ljeto. Al eto, prošlo ljeto i nije bilo nešto prevruće pa smo mi ipak pripremili i dugo i kratko.

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Curke u Areni baby dućan Kidioz ili tako nešto je cijeli na -30% pa požurite! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • kija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam svOjoj bebi najviše robice kupovala u Lidlu. Povoljniji su mi nego drugi dućani, a beba je ionak 2x obukla robicu i prerasla ju. Lidl uvijek ima neku akciju na odjeću za bebe, možete pogledat ovdje akcije https://ekatalog.hr/lidl-katalog/ [ekatalog.hr] 

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Ja sam nakupovala previše, prva trudnoća i mislila sam samo da ne fali! 
    Preporučujem bodice na kopčanje jer ih je lakše za obuci i skinuti te hlačice. Tutice su se meni pokazale dosta nekomotne.
    Cca ga presvlačim jednom/dva put na dan ako bljucne po robi. Najbolja mi se pokazala Robica iz lidla. Hlačice su im super i bodici extra komotni. 

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Sto se tiče terra pelena meni je bilo suludo kad su rekli barem 30 ali sam već prvi tjedan shvatila da zaista trebaju 

  • marcel

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Meni je dosta bilo ukupno 17 tetra pelena. 
    Za prematanje 2 paka lola ribar po 6 komada i 5 šarenih za brisanje. 
    Ali tko uzme više kasnije ih može koristiti kao krpu ili ručnik. 

    Od robice za početak veličina 56. 3 bodija i 3 kombinezona. Ali odmah kupiti i isto tako u velicini 62. 4 carapice koje ne stežu . Umjesto hulahopki su mi bolje 2  pamucne tajice s papucicama, kojih bude u hm-u, nemaju gumu u struku.. Odjeca ne smeta ako broj dva veca, lakse navuci a i brzo rastu. 1 kapica velicine 62. Prvih tjedana nece van tako da se 56 brzo preraste. Oni koji koriste trokute, 5 trokuta. 15 baverina, ima u HR za 12-15 kuna koji su dobri. 2 rucnika za bebe (moze i obicni ali djecji su mekaniji i imaju kapicu i  dugo se koriste ) 1Vreca za spavanje 0-6 mjeseci.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.