Odjeća za bebe - gdje i koliko kupiti?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    ja sam s bodićima profitirala.većinu sam posudila od prijateljica,a ostatak sam kupovala na akcijama.u lidlu znaju imati zaista super akcije pa dok naletiš uzmeš.čak sam dobila i dosta švedskih pelena pa sam kupila samo tetra pelene.što se tiče deterđenata dobila sam savjet fax sensitive(ima ga u tekućem obliku i kao prašak),a omekšivač nisam sigurna mislim da lenor isto za bebe iako vele da s tim ne treba pretjerivati…ovisi o bebinoj koži.sretno svima…

  • Mare56

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja perem na 60 stupnjeva, koristim Persil Sensitiv u prašku i omekšivač Blink bijeli iz Mullera. Ono što je svakako bitno je da kad se odlučiš za jedan deterdžent, onda ga nemoj mjenjati. Djeca znaju reagirati na promjenu deterdženta odnosno dobiti osip po tijelu.

  • Avatar tinkerbell1911

    tinkerbell1911

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ja perem na 60, Ava prašak,bez omekšivaća,i palim dva ispiranja.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek vecinu robice perem na 60 ili 90 stupnjeva. Praska stvaljam minimalno i duplo ispirem. Omeksivac u jako malim kolicinama koristim tek nekih 2-3 mjeseca. Malac ima 14 mjeseci.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Ada3

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja njihovu robicu perem odvojeno. Koristim persil sensitive ili praskasti ili tekuci i silan ili lenor sensitive omeksivac. ali ga stavljam malo. tek toliko da zamirisi robica. do sad nisu imale osip od deterdzenta. a uglavnom perem na 40. tetra pelene i gaze perem na 90. ako robica ima flekicu od hrane ili kakice odmah je namocim u vrucoj vodi i stavim nekog sredstva za mrlje (obicno sapun za mrlje od dm-a) i onda na pranje i bude dobro.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam dj robicu uvijek prala sa našom, jer i našu perem sa malo deterđenta i nimalo omekšivača - umjesto omekšivača stavim alkoholni ocat - isti učinak, a znatno jeftinije i ekološkije. Sve perem na 50 - 60 stupnjeva. Kako nama, tako i njoj. U principu koristi faks sensitive (onaj sa nacrtanom bebicom), a rekli su mi i da je dm-ov prašak za osjetljivu kožu isto dobar. Za uklanjanje flekica koristim opal i/ili dm-sapun i stavim tu robu na štrik na prvi red da se osunča (sunce je divan izbjeljivač). 95% flekica tako izađe van. Masne flekice vam najbolje idu dolje ako se prije pranja fleka natrlja običnim deterđentom za suđe. Works like a charm.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Što se tiče kupovine odjeće - najviše se isplati kupiti second-hand (pogotovo dok su jako mali) preko društvenih mreža/oglasa, ako nemate rodbine/prijatelja koji će vam udijeliti. I gledati akcije - lidl (već spomenuti negdje) ima solidnu peri/deri robicu i često imaju akcije i sniženja.
    Isto vrijedi i za razno raznu opremu (tipa skupljih didaktičkih igračaka i sl.)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Koliko tetra pelena preporucujete i gdje su najpovoljnije? Prvorotkinja sam pa nemam predodzbu koliko mi treba…  Sto ste koristile za siroko povijanje, tetra pelene ili nesto drugo?

    Hvala!! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    renchiii


    Koliko tetra pelena preporucujete i gdje su najpovoljnije? Prvorotkinja sam pa nemam predodzbu koliko mi treba…  Sto ste koristile za siroko povijanje, tetra pelene ili nesto drugo?

    Hvala!! 

    Ja sam kupila od Malog Anđela..Kupila sam 10 bijelih i 10 šarenih. Neki kažu previše, ja kažem taman, bijela uglavnom ja koristim jer imam prejak refleks otpuštanja mlijeka pa me spašavaju. Šaren koristimo za kolica, šetnje pokrivanja..svašta. Uglavnom ja sam prezadovoljna..i imam ih taman. Može i manje, al ja  mislim da je 10 minimlno

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Uzela sam par bodija u Mulleru,jako su mekani,100 % pamuk i baš sam zadovoljna.I moram pohvaliti ovaj omekšivač koji sam uzela za malenu
    http://www.frosch.de/Produkte/Waschen/Weichspueler/Baumwollblueten-Weichspueler/ [frosch.de]
    miriši kao plavi Lenor,možda malo blaže,veš je jako mekan i baš se osjeti miris što volim

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.