Očitanje nalaza spermiograma

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nama se gin na himanoj nije opterecivala s time sve dok nije dosao jos jedan los spermiogram i dok meni zbog duphastona nisu ciklusi se svi posemerili onda je odlucila ukinut mi duphastone i dala sto da skupimo za ivf. A duphastone mi je dala kao ako ostanem trudna na sprijecimo spontani. Tako da ajde nismo dugo odugovlacili nekih 5 mj od prvog odlaska na humanu smo dosli do postupka.sad skupljamo nalaze koji nam fale jos. U pravilu moja gin soc.nije ni glasa dala muzeve nalaze samo ta na humanoj. Moju je brinulo samo ono vezano za mene

    [tickerfactory.com]

  • Collezione

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Pozdrav, može li mi netko pojasniti nalaze spermiograma. Da li je potpuna neplodnost ili ipak nije? 
  • Mz123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani,molila bih Vas za pojašnjenje suprugovog nalaza spermiograma
    Volumen 8.2 ml > 1.5*
    pH 8.0 >= 7.2*
    Koncentracija spermija 80 ×10 ml > 15
    Broj spermija u sjemenu 656 ×10 /v >39
    Likvefakcija 1 1: potpuna u 30 min
    2: potpuna u 60 min
    3: nepotpuna
    <58
    Vitalnost 62
    MOTILITET 58
    a) Brzo progresivni 50
    b) Sporo progresivni 7
    c) Stacionirani 1
    da) nepokretni 42
    <40 (a i b)
    Leukociti 0-1 < 1
    MORFOLOGIJA
    a) Normalni oblici 50
    b) Patol.oblik glave 42
    c) Patol.oblik sred.tijela 7
    d) Patol oblik repa 1
    <4
    Cink 2.9 mmol/L 1.2-3.5 Olympus AU680

  • Avatar DarkIvy

    DarkIvy

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    spermiogram je super koliko ja znam tumačiti, koncentracija i broj super, pokretljivost 57% progresivnih ok, morfologija 50% odlično. Normospermija

    9.11.2023. curica
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.