Uz novi pametni sat Myki uvijek ćete znati gdje vam je dijete

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mikica1986

    Mikica1986

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    i ja sam sad probala s iphonea (safari koristim) i nece poslati komentar uopce, dok ne spustis tipkovnicu

  • Avatar Hrvoje Dorešić

    Hrvoje Dorešić

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, mislim da smo ispravili grešku. 
    Molim vas sve koji ste imali problema da pokušate ponovno. Produžit ćemo natječaj do 30.3. 
    Isprike još jednom. 

    Mene zovu kad nešto ne radi…

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja kao i ostali roditelji želim da moji malci budu sigurni. U današnje vrijeme tehnologija nam omogućava da vidimo gdje su i sta rade. Mobiteli nisu najbolja opcija uvijek (jos mu ne treba internet i igrice) pa tako mislim ni za mog šestogodišnjeg Lovru. 
    Ovaj pametni sat MyKi je savršen jer uvijek mogu vidjeti njegovu lokaciju a ja, tata, bake i dede nazvati ako ga šta trebamo. Odlazak u trgovinu, šetnju, uskoro školu, igra u parku, sportske aktivnosti…. bila bi 100% mirna da ga ima na ruci. Naravno objasnila bi mu čemu služi i zašto bi voljela znati gdje je.
    Lovro obožava satove pa bi sigurno sa ovim bio oduševljen a s njim bi se navikavao na odgovoran odnos prema tehnologiji.
    Uskoro mlađi braco Jan slavi prvi rođendan pa bi bilo fora da uz poklon za njega Lovro dobije ovaj pameni MyKi sat. :D

  • marek

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iskreno meni je žao da je došlo vrijeme da dijete mora imati sat na ruci da bi se ja kao roditelj na taj način osjećao sigurnim, ali nažalost ne možemo od toga pobijeći.
    Imam dva sina od 5 i 3 godine i krenule su lagano izvanvrtićke aktivnosti, pa razna igranja kod prijatelja i tako pa bilo korisno imati takav jedan sat da na neki način budemo sigurni dok dijete nemamo na oku.
    Siguran sam da bi se i mj sin sigurnije osjećao uz činjenicu da mama i tata znaju gdje je i da se možemo uvijek čuti.
    Mislim da je ovo puno bolja varijanta od mobitela i za dijete jednostavnija verzija komunikacije s roditeljima.
    Uz to ima i puno korisnih opcija kojim možemo pratiti aktivnost djeteta, tako da ja kao tata koji još uvijek brani laptop i igrice u potpunosti odobravam korištenje ovog sata.

  • Avatar VitaLuna

    VitaLuna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mene je kao baku nekoliko unučadi zaintrigirao ovaj sat odličnih karakteristika koji bi mi bio velika pomoć, treća ruka, meni veća smirenost a unucima sigurnost. Uz odličan dizajn oku ugodan, mislim da ih ne bih trebala nagovarati na nošenje. Imam više unučića te dobi pa bi ovaj sat bio za jednog i na njemu bi naučili kako ga koristiti a za ostale unučiće i njihove satove pobrinuli bi se bake i djedovi jer nam je sigurnost jako važna. Daleko je to id onoga kada smo mi bili djeca. Moramo se prilagoditi vremenu u kojem živimo i najdražima pružiti sigurnost. Ja veći dio dana provedem s unucima jer im roditelji rade 8 ili više sati i dugo putuju do posla i kući a i za praznike su često kod mene i doista uživam s njima ali je to i velika odgovornost. Imam i ja neke svoje godine ali uvijek kažem da su me unučići pomladili pa i potrčim koji puta. Od unučića koji su do 10 godina, nijedan nema svoj vlastiti mobitel vec im roditelji imaju jedan koji im daju ako recimo maleni idu na izlet jedan ili vise dane pa su tako u kontaktu.  Nije da se neznaju koristiti njime, znaju to bolje od mene ali im roditelji smatraju da su premali za mobitel i teško im mogu igraničiti neke sadržaje. S druge strane, i oni bi voljeli bas kao i ja da ih mogu kontaktirati kad požele kako bi bili mirni i sugurni da je sve u redu. Zbog toga mi se ovaj sat čini praktičnim jer služi svrsi a i lijepo izgleda i sigurniji je od mobitela. Uvijek me plaši kad vidim na ulici djecu sa slušalicama u usima kone su spojene s mob pa prelaze cestu a da ni ne pogledaju lijevo-desno vjerujuci semaforu. Cak i da im netko trubi ili ih upozorava, ne bi culi. Mobitel ima i svoje prednosti i nedostatke a ja ovako kao zena u godinama i obican lajk kazem da mi se osobno ovaj sat cini praktičnijim. Mobiteli djeci odvlace paznju jako. Kad prijatelji mojih starijih unuka dođu na igru, pricaju i igraju se par minuta pa ode svatko na svoj mobitel. Tu nestane svaka komunikacija, svatko je i svom svijetu, samo vrte i prebiru prstima. Ne uzivaju u djecjim radostima. Zato smatram da mobitel treba odgoditi koliko je god to moguće a tome bi mogao pomoći ovakav pametni sat kojega ce vjerujem mnogo roditelji i nonići prepoznati kao odličnu alternativu. Odlicno je sto roditelji određuju koje se brojeve može nazvati i sto u svakom trenu mogu pratiti gdje je dijete i da li nosi sat i to je najvažnije. Smiren roditelj/baka/djed donekle znači i smireno, bezbrižno i sigurno dijete. 

  • Avatar VitaLuna

    VitaLuna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala Vam!

  • marketing24

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovana VitaLuna,
    zamolili bi Vas da nam na mail marketing@24sata.hr pošaljete svoje podatke: ime, prezime, adresu, kućni broj, poštanski broj, grad i broj mobitela kako bi Vam poslali nagradu.
    Lijepi i srdačan pozdrav
    Marketing 24sata

  • Avatar VitaLuna

    VitaLuna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Postovani, poslala sam. Hvala. 

  • Avatar VitaLuna

    VitaLuna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    marketing24

    Poštovana VitaLuna,
    zamolili bi Vas da nam na mail marketing@24sata.hr pošaljete svoje podatke: ime, prezime, adresu, kućni broj, poštanski broj, grad i broj mobitela kako bi Vam poslali nagradu.
    Lijepi i srdačan pozdrav
    Marketing 24sata


    Poslano. Hvala.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.