Uz novi pametni sat Myki uvijek ćete znati gdje vam je dijete

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vandax

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Za jer smo muž i ja odlučili da ćemo našeg petogodišnjaka više učiti samostalnosti. To ćemo probati tako da ide do susjeda na igru, da ode sam po kruh u trgovinu, da ide do igrališta sa starijim bratićima i tako, malo, pomalo, i mislimo da bi mu sat pomogao da bude na neki način sigurniji, a i nama jer bi u svakom trenutku znali gdje je.

  • Avatar Tia00000

    Tia00000

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Kada sam se prije vise od 10 godina nakon fakulteza zaposlila u struci i tadašnjim učenicima pričala o tehnologiji koja nas očekuje u budućnosti, sjećam se da sam im, osim pametnog frižidera i raznih robota pomagača u kućanstvu, spomenula sat sličnih karakteristika o kojem sam čitala u jednom stranom informatičko časopisu a koji se tada već koristio u Americi. Tada mi je ta mogućnost djelovala savršenom za roditelje i priželjkivala sam tu kod nas bez obzira sto tada nisam imala djecu i šo mi je ta mogućnost, htjela ja to ili ne, djelovala kao jako daleka budućnost. Stoga sam oduševljena i priželjkujem ga za svoje dijete. Nekoliko desetljeća unazad, sve je bilo nekako mirnije i sigurnije nego što je danas. Djeca su slobodno trčkarala selom i gradskim ulicama, isla po par km do najbližeg dućana biciklom ili pješke i to je bilo tako normalno i bezbrižno za djecu ali i roditelje. Danas sve više djeca idu u pratnji roditelja ako su roditelji slobodni, javljaju se kad stignu na odredište ako imaju tu mogućnost da su im roditelji priuštili mobitel. Opet, roditelji su često u dilemi kada djetetu nabaviti mobitel. Ja osobno ne bih htjela prerano a opet bih htjela znati gdje mi je dijete i da li je dobro. Stoga se ovaj pametni sat čini idealnim za sve roditelje koji žele da im se dijete osamostali a da ipak znaju gdje je te da izbjegnu preranu mogućnost korištenja mobitela koji roditeljima služi za kontrolu a djeci pak za potpuno nešto drugo. Ovaj bi nam sat bio veliko olaksanje i ulijevao bi nam sigurnost kad su nasa djeca u pitanju.

  • veronica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pametni sat Myki je rješenje za svakog roditelja.Kako ga ne željeti.Zašto ga ja želim pokušat ću objasniti u jednoj zgodnoj pjesmici:
    Gle,divnog sata
    što svašta može
    štiti dijete od nedaj Bože.
    Roditelju umiruje otkucaje srca
    i on se više u brizi ne koprca.
    Kamo sreće da ga moje dijete
    na ruci ima
    u susjedstvu bi se njime hvalili svima.
    Za opušteniju igru malih istraživača
    bez zlih roditeljskih slutnji
    kod igre skrivača,
    jer neopreznost se nezgodnom plaća.
    Divnog li tehnologije čuda
    moje bi dijete pratio svuda.
    O čemu smo nekad sanjati samo mogli
    sada nam je nadohvat ruke,
    zašto si onda ne bismo pomogli
    i olakšali sebi muke.
    Stoga je odgovor moj vrlo jasan
    i apel za nagradu glasan.
    Ovaj sat naš mora biti,
    interes za njega ne želimo kriti.
    Majka sam koja je često u brizi
    kao i većina u novčanoj krizi,
    pa bi poklon ovaj bio krasna stvar,
    oh,kad bismo ga mi osvojili bar!

  • Avatar m@m@

    m@m@

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Imam curicu staru 10 godina…samostalna je, jako odgovorna.
    Imali smo jednom situaciju da ju je kombi zaustavio i nudili joj da udje snjima u kombi…na svu srecu smo snjom prije o tome otvoreno razgovarali i znala je tocno kako postupiti u takvim situacijama.
    Vremena vise nisu kao prije, a opet ne mozemo biti snjima 24h, zato je meni taj sat odlican!!!!!

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Poštovani, jucer sam komentirala 3 puta i nema mi komentara. Zasto? Hvala

  • bbi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    I ja također, tri pokušaja jučer, komentar se nije pojavio

  • bbi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Zato ću sada ponoviti :

    Moj sin,genijalac od najmanjih nogu
    informatički se obrazovao sve “u hodu”.
    Sad kada je mali frajerčić postao
    internetom bi od jutra do sutra surfao.
    Ne želim da mu to bude jedini zabave izvor
    sport i igra vani s prijateljima su puno bolji izbor.
    Da bi se on mogao slobodno voziti biciklom,
    s da mama ne dobije sijede obuzeta brigom,
    da bi mogao sam na nogomet ići,
    a ja da ne moram kao predsjednička pratnja uz njega biti,
    Myki pametni sat
    je za moje živce i sigurnost moga sina spas.
    Pred prijateljima će s njim svoj “gazda” biti,
    a ja ću znati gdje je, što radi
    i da li kakvu nevolju mami.

  • lovrinjogaucho

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da oni odobravaju pa da zato nema. A bas sam super pricu smislila. Nemam sad inspiracije da napisem kao jucer. Baš steta. Al eto nek Klokanica provjeri sta se desilo pa da se to popravi i da znaju da se vise od 4 ljudi htjelo prijaviti.

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    i ja sam u ndjelju poslao svoj komentar i nema ga 

  • Avatar Tia00000

    Tia00000

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    I ja sam pisala 5 puta i to s mobitela jer nemam komp. Tek iz petog pokusaja mi je uspjelo. Namucila sam se bas 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.