Ne mogu se riješiti E. coli u urinu, a trudna sam

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • mammax2

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Meni je puno pomoglo ulje crnog kima, ima ga u gotovo svim boljim ljekarnama.

• Ka_Ri

Broj poruka: 65

Prijavi adminu

Pozdrav :) Dugo sam muku mucila s njom prije trudnoce i popila svega i svacega + valjda 3 vrste raznih antibiotika i nije pomoglo. Onda sam otkrila prah koji se zove d-manoza. Skup je (oko 300 kuna), ali evo vec vise od godinu dana ju nekon pijenja ne nemam. Pise na kutiji da smiju i bebe i trudnice. Mozes malo vise procitati o njoj na internetu, mozda netko ima iskustvo bas i u trudnoci. Sretno!! S

Broj poruka: 4

Prijavi adminu

Pila prah Nim list indijske biljke mjesec dana u jutro na tašte u času vode pola male žlice praha  i tako prije spavanja.
    Nakon 4godine borbe, nakon tih mj.dana nalaz sterilan, od tad je prošlo godinu dana!
    Nije preporučljiv u trudnoći! 

• Uriela27

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Curke, vidim da je već bilo govora o D-manozi… nakon dvije godine borbe i puno neuspješnih antibiotika, 7 dana ovog praška i već 6 mjeseci sterilan nalaz….  pila sam je pret kraj trudnoće i dr kaže skroz sigurna ! :)))) sretno vam!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.