Ne gledajte me kao da sam grozna mama!

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mladamamma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    znam sjećaj otic u ducan sa cetvero djece
    jedno(12)opičrno dramom 'puberteta hoce vise toga nego ovi troje ( 4 god 2 ipo god i 7 mjeseci)
    obavezno imam spretno izbjegavanje kuta sa igračkama koji je naravno smjesten odmah uz vl maramice pelene i kasice za bebu koje trebam kupit
    uvijek bar dvoje od cetvero ima nekakav napadj zelje za nečim sto trenutno nece dobit jer smo usli u ducan samo po osnovo(kruh mljeko )
    i u odredjenim situacijama cak smislim pjesmicu do ducana o tome sto cemo kupiti kako bi malisani kako necemo kupiti sve sto oceju nego osnovne najmjernice i cetri jeftina banaka ili neku cokoladu sa akcije
    nekad se nezna ko ce prvi plakat ali puno puta sam se nasla u situaciji dam sam ostavila kosaru u pola ducana i izasla s njima van ili da je muz dosao doma nakon cilog dan posa i nasao me uplakanu jer sam upala u tuzne crne misli kako  nemozemo djeci prijustit ono sto bi oni htjeli bar ponekad

    Oni su djeca i ne shvacaju finacije i nadam se da nikad neceju trebat brinuti hoce li moci svojoj djeci kupiti i pridoniti koliko bi trebali jer osjecaj kad vidis svoje djete da place iz petnjih zila za nekom sitnicom koja kosta 30tak kn a ti mu nemozes to prijustit      neopisivio jadno

  • mladamamma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mladamamma

    znam sjećaj otic u ducan sa cetvero djece
    jedno(12)opičrno dramom 'puberteta hoce vise toga nego ovi troje ( 4 god 2 ipo god i 7 mjeseci)
    obavezno imam spretno izbjegavanje kuta sa igračkama koji je naravno smjesten odmah uz vl maramice pelene i kasice za bebu koje trebam kupit
    uvijek bar dvoje od cetvero ima nekakav napadj zelje za nečim sto trenutno nece dobit jer smo usli u ducan samo po osnovo(kruh mljeko )
    i u odredjenim situacijama cak smislim pjesmicu do ducana o tome sto cemo kupiti kako bi malisani kako necemo kupiti sve sto oceju nego osnovne najmjernice i cetri jeftina banaka ili neku cokoladu sa akcije
    nekad se nezna ko ce prvi plakat ali puno puta sam se nasla u situaciji dam sam ostavila kosaru u pola ducana i izasla s njima van ili da je muz dosao doma nakon cilog dan posa i nasao me uplakanu jer sam upala u tuzne crne misli kako nemozemo djeci prijustit ono sto bi oni htjeli bar ponekad

    Oni su djeca i ne shvacaju finacije i nadam se da nikad neceju trebat brinuti hoce li moci svojoj djeci kupiti i pridoniti koliko bi trebali jer osjecaj kad vidis svoje djete da place iz petnjih zila za nekom sitnicom koja kosta 30tak kn a ti mu nemozes to prijustit neopisivio jadno grozan osjecaj


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.