Najveći majčinski strahovi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    u trudnoći nisam previše razmišljala o tome, dal ću je znat primit, okupat ili tako nešto jer sam ponosna tetka najdražih,tada, 12-oro, danas 13-oro nećaka i nećakinja, pa mi to nije bio problem, imala sam “praksu”..  ali poslije poroda je bilo drugačije, ne za držanje i ostalo, nego kako se sitna rodila (2580g i 47 cm) bojala sam se da ne izgubi puno na težini, da mi mlijeko nije dosta jako i da zbog toga ne završi u bolnici kasnije kada dođemo doma, jer mi je jedna nećakinja tako završila.. i kada odbija nešt jesti odma me obuzme taj strah, znam da napreduje, da je vesela i zadovoljna djevojčica, ali to je u meni i nikako se riješit toga.. heh malo bedasto jel da? 

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar Savjetovalište

    Savjetovalište

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ako vam je iskustvo poroda bilo neugodno, stresno, teško ili traumatično, ili vam majčinstvo ‘teško pada’ i ne osjećate se ugodno u ulozi majke, javite se u Savjetovališe za majke poslije poroda: klokanica.hr/roditelji/sretna-mama/otvaramo-savjetovaliste-za-majke-poslije-poroda-2569 [klokanica.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.