Najčešći problemi s kožom kod djece

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ines1211

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo svima,imam sinčića 14 mjeseci. Ima atopijski dermatitis. Kad je imao 2 mjeseca bili smo na pedijatriji jer se baš inficiralo , posle kad je to prošlo, nije se pojavljivalo. Do pre nekoliko mjeseci. Stim da napomenem alergijski je reagirao na jaje sa sedam mjeseci. Baš muku mučim sa tim,zna mu se pojavljivati svaki drugi dan,male crvene flekice,pa onda nakon pola sata ili sat nestanu,pretežito lice i područje vrata. Posle kupanja obavezno se izaspe,al prođe čim namažem Pantenol kremom. Al konstantno se pojavljiva.. Brine nas to,najviše mene jer se uvijek bojim da će mu biti nešto kad se ospe , ne znam Šta sme od hrane Šta ne,kako da mu njegujem kožu,sa čim da ga kupam,i mnoga brojna pitanja.. 😥

  • ines1211

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ines Savić

    Zdravo svima,imam sinčića 14 mjeseci. Ima atopijski dermatitis. Kad je imao 2 mjeseca bili smo na pedijatriji jer se baš inficiralo , posle kad je to prošlo, nije se pojavljivalo. Do pre nekoliko mjeseci. Stim da napomenem alergijski je reagirao na jaje sa sedam mjeseci. Baš muku mučim sa tim,zna mu se pojavljivati svaki drugi dan,male crvene flekice,pa onda nakon pola sata ili sat nestanu,pretežito lice i područje vrata. Posle kupanja obavezno se izaspe,al prođe čim namažem Pantenol kremom. Al konstantno se pojavljiva.. Brine nas to,najviše mene jer se uvijek bojim da će mu biti nešto kad se ospe , ne znam Šta sme od hrane Šta ne,kako da mu njegujem kožu,sa čim da ga kupam,i mnoga brojna pitanja.. 😥


  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    I moj maleni ima atopijski dermatitis. Vec je 4 puta bio na kortikosteroidima jer mu se stvore takve rane na licu da nista ne pomaze.
    Sa cime kupas dijete? Mozda reagira na kupku/sampon/gel, mozda klor iz vode, mozda je kupka pretopla? 
    Atopijski nije osip koji nestane kroz par sati, vec upala koze koja se manifestira crvenilom, suhom i perutavom kozom koja svrbi..
    Probaj zapisivati sto konzumira kroz dan i dodiruje pa cete znati kad reagira, na sto je reagirao pa to maknuti. Jeste radili kakve alergo testove?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.