mlijeko u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninalo

    ninalo

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Tena, možeš si kupiti one jastučiće za u grudnjak, koje koriste dojilje, tako ćeš spasiti grudnjak…
    Ja nisam imala kapi kolostruma u trudnoći, a čim sam rodila je krenuo.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    naručila sam si te jastučiće pa sad čekam da konačno stignu

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Tena…tak se i meni pojavilo to….relativno rano…al ja uspijem pprat s grudnjaka…na 40 s predpranjem i namakanjem i ode…

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    I meni je evo pocelo curkati, odnosno samo kad sam lagano stisnula, onako prozirno.. 21.tjedan danas. Mislim da je “krivac” prvorodjena koja se i dalje nekad po noci ili pred jutro voli pristekati.. ali kako su mi bradavice osjetljive i bolne, maknem ju brzo, velim dosta je, mamu buba.. necu nista dirati jer znam da se ne smije, ali malo zam zabrinuta kako je tako rano krenulo. U prvoj trudnoci tek nakon poroda.

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.