Mame kod kuce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Eh da, s obzirom da se postovi nedaju editirat, sa nadodam.. jos jedan razloga zasto bi se htjela ponovo zaposliti je da mogu nesto i svojima doma poslati, pogotovo sad kad je mama u penziji i primanja ce biti puno manja. Osjecam tu potrebu da im vratim nekako za sve te godine uzdrzavanja. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    bok Omerta :) cestitke na trudnoći i drzimo fige da sve prode u redu! ako nije preosobno, kako ste u Danskoj zavrsili? joj ti onda imas nekog princa za muza, svaka mu cast kad on sve sam radi! 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Omerta

    Pozdrav mamice, da vam se i ja pridruzim. Mi smo u Danskoj, partner, ja i nasa trogodisnja curica. Relacija Zg-Cph. On radi, mala ide u vrtic, ja sam doma, iako trazim neke part time poslove. Prije sam radila kratko i napreskokce, poslove u i van struke. Nazalost nista mi nije u knjizici, samo u cv-u. Trenutno sam opet trudna nakon spontanog u 2.mj. dosta je rano, nisam jos bila ni na prvom pregledu, nadam se da ce bit sve ok. Ne zamaram se okolinom i sto ce ko reci, vise se zamaram svojim nekim mislila o tome da bih htjela ostvari neke zelje sto se tice obrazovanja,


    Sretno!!!!Nek bude skolska trudnoca!I porod….

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Mari1313

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    mamika3  kako ti uspijevas sa svojom veselom trojkom se organizirati? jeli velika razlika dvoje i troje djece? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Cure ocito ne citate moj post do kraja i s razumjevanjem, ja sam rekla MAJKE KOJE MOGU BIRATI I IMAJU MOGUCNOSTI, naravno da ne osudjujem majke koje moraju radit da bi prehranile djete i uopce ne znam zasto bi ijedna od vas pomislila da osudjujem majku koja radi jer nema od ceg drugog zivit?


    Sta za tebe znaci birati i imati mogucnost? 
    Neka odredjena svota novca ili sta? 
    Ne kuzim, pa sve imamo mogucnost izbora i mozemo birati ocemo radit ili ne. 
    Ja mogu sutra dat otkaz pa zicat doplatke, pomoci, dodatke i neznam sta, ocekivat da ce mi neko drugi financirat dio zivota. Super je kad si kucanske obaveze mozes rasporedit kroz dan pa laganini. Ja dodjem doma u 16.30, i moram napravit sve sta i mame koje su doma.
    Nekom je super kad mu ostane 2000 kn kad plati rezije i kredit, jer eto naucio je tako i to mu je nacin zivota. Nekom je malo kad mu ostane soma eura kad plati rezije i kredit.
    Neznam, sve imamo mogucnost izbora, al meni je draze da su dvije place u kuci u danasnje doba kad ljudi preko noci ostaju bez posla, razbole se i neznam sta sve ne, a i drago mi je kad ne kolutam ocima jer mi je mala vec trecu pozivnicu za rodjendan donjela u 2 tjedna i svakom moras kupit poklon, a crkla mi je perilica sudja i cekam majstora, a i rega auta je sutra. 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hahah, princ, pa sad ne znam bas.. nije Danac. Ali je zivio tu skoro 15 godina, prije nego smo se upoznali (jedna od bivsih je dankinja), na kraju je ostao zbog posla. Zivio je svagdje po svijetu i iskusio svasta pa mu je jos najmanji problem skuhat i oprat iza sebe. Stariji je, iskusniji, a puno toga sam i ja uz njega naucila. Naravno da nije uvijek sve kako bi rekli “cvijece za mirisanje”, nitko nije bez mana, ali s vremenom se naucis preci preko losih situacija i fokusiras se na ono dobro. Bitno je zajedno “rasti” i podupirati jedno drugo.  Hvala vam na lijepim zeljama.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mari1313

    mamika3 kako ti uspijevas sa svojom veselom trojkom se organizirati? jeli velika razlika dvoje i troje djece?


    Bome je veselo nekad!Mali je treci razred,mala  je krenula u prvi!Oko njih dvoje je vise psihickog posla,a oko male fizickog!Na kraju dana omjer im je isti!Hahah….Razlika je po meni u dobi!Veliki su dosta samostalni i to puno znaci sad dok je curka jos mala i dok sam joj centar svijeta!Lakse mi jesad s dvoje velikih i bebom nego kad su prvo dvoje bili mali!Tad sam radila i to mi je vrijeme samo prohujalo!!Vise sam bila na poslu nego doma!Vikendi,praznici….A organizacija mi ovisi o bebi!Hahah….Ak je ona ok mogu sve napravit,ali ak se digne na lijevu nogu nista od mojih planova!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ig

    Ig

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame..evo i primjera mog slučaja..imamo bebu iz ivf-a,uspjelo iz prve..ugl dugo godina nismo mogli ostvariti trudnoću i sada kada smo nekim čudom uspjeli ja sam odlučila nakon isteka porodiljnog ostati doma sa bebom do njezine druge godine..planirala sam uzeti mirovanje radnog odnosa..i to sve iz razloga jer hoću biti uz nju,toliko dugo smo ju čekali i ne želim zbog posla koji ne volim uopće nju ostaviti u jaslice tako malo..međutim nedavno su mi javili iz firme da se odjel u kojem sam ja bila zatvara i da svi idemo na burzu..iskreno meni se bolja situacija nije mogla dogoditi..

    ..Žena sam, Mogu sve..

  • Avatar Ig

    Ig

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nastavak.
    Sada planiram biti još godinu dana doma sa bebom,iduću jesen ju upisati u vrtić a ja si tražiti posao ..hvala Bogu nemamo kredit,mm super zarađuje,imamo veliku štednju i za sada si možemo priuštiti da ja ne radim..ali si svakako planiram iduće god tražiti posao 

    ..Žena sam, Mogu sve..

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Ig

    Nastavak.
    Sada planiram biti još godinu dana doma sa bebom,iduću jesen ju upisati u vrtić a ja si tražiti posao ..hvala Bogu nemamo kredit,mm super zarađuje,imamo veliku štednju i za sada si možemo priuštiti da ja ne radim..ali si svakako planiram iduće god tražiti posao


    Pa zasto ne ako imas posao koji ne volis.Ja imam posao kojeg volim, super mi je na poslu i nakon jako dugo vremena sam ga dobila tako da ga ne napustam sigurno.Pitanje dal bi ikad vise dobila takav posao (meni nije bitno sto radim bitno mi je da sam zadovoljna) tako da ga sigurno necu prepustit kolegici koja me mijenja, bez obzira na sve.Isto imam bebu iz ivf od prve 😃.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.