Mame kod kuce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame..imam sina od 8i pol mj..beba je počela iskazivat ljutnju,ima ispade plača,bacaka se..do sada toga nije bilo..jel koja od vas zna šta se događa i kako da pristupim takvoj situaciji..

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    lucy233

    A zašto one koje mogu birati bi ostavile sve šta su radile cijeli život prije? Jesan mogla lijepo ne studirati i mučiti se nego odma rodit i to je to. Pa nisu žene jedino majke, svatko ima pravo na izbor. Tvoje pravo je ostat kući, ali nemaš pravo osuđivati nekog ko to neće izabrati. Niti misliti da je zbog tog lošija majka ili da si ti bolja jer si to izabrala.


    Ja si ni ne dajem za pravo da osudjujem nekog, ja sam komentirala kako takve majke obicno pametuju i zgrozavaju se majkama koje su odlucile ostati doma..Kao sto je i druga cura (ne mogu naci sada taj njezin post) napisala kako ju frendica drugacije gleda zbog toga tj cudi se…

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    ana_anci95

    Cure ocito ne citate moj post do kraja i s razumjevanjem, ja sam rekla MAJKE KOJE MOGU BIRATI I IMAJU MOGUCNOSTI, naravno da ne osudjujem majke koje moraju radit da bi prehranile djete i uopce ne znam zasto bi ijedna od vas pomislila da osudjujem majku koja radi jer nema od ceg drugog zivit?


    Znamo mi citati. Ti osudujes mame koje mogu birati, imaju tu mogucnost i koje izaberu posao. Moras shvatiti da sve majke rade ono sto misle da je najbolje za njih i njihovu obitelj. Sretna mama=sretna obitelj. Mene ispunjava biti mama, ali me isto tako ispunjava i moj posao. Smatram da je biti majka samo jedno od mnogobrojnih poglavlja u zivotu, a mi zene smo vjeste u multitaskingu, pa zasto onda ne bi radile, bez obzira da li nam je posao prijeka potreba ili ne..
    I takoder se mozemo posvetiti i djeci i braku unatoc poslu. Bez obzira izabrale mi posao ili bile prisiljene na njega.
    Nemoj osudivati. Nikoga. Nikada. Bez obzira na izbor.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Antonija Belic

    Pozdrav mame..imam sina od 8i pol mj..beba je počela iskazivat ljutnju,ima ispade plača,bacaka se..do sada toga nije bilo..jel koja od vas zna šta se događa i kako da pristupim takvoj situaciji..


    Jesi sigurna da nisu zubici u pitanju ili uho ili nesto sl? Pridruzi nam se na zimske bebe/mame 2017/2018..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mari1313

    tako je lucy, ali isto tako ne mora ni svaka kucanica biti isfrustrirana, i moze itekako imati svoje hobije. sve smo mame (ili buduce mame) male djece i oni sto idu stariji manje su ovisni o nama.
    jedno pitanje mamama u vecim gradovima: dali vam djeca koja su u skoli imaju osiguran cjelodnevni boravak? recimo to je u manjim sredinama problem zaposlenim mamama.


    Kod nas u Zg da,ali od ove godine traze potvrdu da si zaposlena!do 3-eg razreda je boravak organiziran!Moj sin je isao dio prvog,dok nisam otvorila komplikacije!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    dea32

    Antonija Belic

    Pozdrav mame..imam sina od 8i pol mj..beba je počela iskazivat ljutnju,ima ispade plača,bacaka se..do sada toga nije bilo..jel koja od vas zna šta se događa i kako da pristupim takvoj situaciji..

    Jesi sigurna da nisu zubici u pitanju ili uho ili nesto sl? Pridruzi nam se na zimske bebe/mame 2017/2018..


    Moguče da..gornji zubići mu izbijaju..zar bi to divljanje od toga bilo??

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Antonija Belic

    dea32

    Antonija Belic

    Pozdrav mame..imam sina od 8i pol mj..beba je počela iskazivat ljutnju,ima ispade plača,bacaka se..do sada toga nije bilo..jel koja od vas zna šta se događa i kako da pristupim takvoj situaciji..

    Jesi sigurna da nisu zubici u pitanju ili uho ili nesto sl? Pridruzi nam se na zimske bebe/mame 2017/2018..

    Moguče da..gornji zubići mu izbijaju..zar bi to divljanje od toga bilo??


    Ooo daaa.. boli to njih kao i nas

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Antonija A u kojim situacijama se tako ponasa?Pocne odjednom ili pred spavanje,ili npr zeli nesto sto ne moze dobit?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice, da vam se i ja pridruzim. Mi smo u Danskoj, partner, ja i nasa trogodisnja curica. Relacija Zg-Cph. On radi, mala ide u vrtic, ja sam doma, iako trazim neke part time poslove. Prije sam radila kratko i napreskokce, poslove u i van struke. Nazalost nista mi nije u knjizici, samo u cv-u. Trenutno sam opet trudna nakon spontanog u 2.mj. dosta je rano, nisam jos bila ni na prvom pregledu, nadam se da ce bit sve ok. Ne zamaram se okolinom i sto ce ko reci, vise se zamaram svojim nekim mislila o tome da bih htjela ostvari neke zelje sto se tice obrazovanja,

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Taman sam pisala nastavak pa mi se browser zatvorio. Ugl, super je to sto dragi odlicno kuha, pospremi sam za sobom, sam si pegla kosulje.. tako da ja bas ni nemam nesto puno posla u stanu (naravno uskocim i pomognem kad treba). Mogla bi svaki dan cistiti i nakuhavati, vremena imam.. ali s obzirom gdje i kako zivimo, ne vidim potrebu za tim. Jos se k tome i razlicito hranimo. Tako da eto, ne mogu se bas nazvati kucanicom iako sam kod kuce. Htjela bi naci ponovo neku zanimaciju/hobi, nesto sto bi mi malo jos ispunilo dan, trazim ponovo posao, ne zato sto nam trebaju extra primanja, vec zbog sebe da malo osjetim “neovisnost” i maknem se od kuce.

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.