Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanica24

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame, zanima me da li je koja od vas tražila pomoć kod opremanja bebe od caritasa. Meni je preporučeno, zvala sam pa su me uputili na Sozialdienst Katholischer Frauen. Ako netko je zanima me šta vam je trebalo od papira. Pozdrav

  • nerminaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao mame :) 
    Ja sam u 6 mj. trudnoće i imam dosta pitanja 😂 
    Posto radim kao medicinska sestra, ne znam do kada smijem da radim i kad prestanem da li dobivam punu platu ili ne? Totalno sam zbunjena 

  • nerminaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nerminaa

    Cao mame :)
    Ja sam u 6 mj. trudnoće i imam dosta pitanja 😂
    Posto radim kao medicinska sestra, ne znam do kada smijem da radim i kad prestanem da li dobivam punu platu ili ne? Totalno sam zbunjena


    Zaboravih napisat da radim kao Krankenschwester u domu 

  • nerminaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nerminaa

    nerminaa

    Cao mame :)
    Ja sam u 6 mj. trudnoće i imam dosta pitanja 😂
    Posto radim kao medicinska sestra, ne znam do kada smijem da radim i kad prestanem da li dobivam punu platu ili ne? Totalno sam zbunjena

    Zaboravih napisat da radim kao Krankenschwester u domu


    6tjedan ne mjesec 😂😂😂

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    nerminaa

    nerminaa

    nerminaa

    Cao mame :)
    Ja sam u 6 mj. trudnoće i imam dosta pitanja 😂
    Posto radim kao medicinska sestra, ne znam do kada smijem da radim i kad prestanem da li dobivam punu platu ili ne? Totalno sam zbunjena

    Zaboravih napisat da radim kao Krankenschwester u domu

    6tjedan ne mjesec 😂😂😂

    Imas li ugovor za stalno? Moj savjet je svakako opet odi u pro Familie i tamo ce ti reci sve sto trebas znati, a mozes ih ispitati cudesa… A sto se tice do kad moras radit.. Vamo se trudnoca ne smatra bolešću i u slucaju da stvarno nije rizične neces dobit komplikacije, jedino ako ti je dr super pa dijeli sakom i kapom… Npr meni je poslodavac s obzirom da nema radno mjesto primjereno trudnici dao zabranu rada… 

    [lilypie.com]

  • nerminaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala ti ispitat ću sve.. 
    Doktorica mi je rekla da mogu da radim bez problema ali na poslu me svi iskreno smaraju kako ne treba da radim kako ne smijem Itd. Pa zbog toga sam vise bila zbunjena. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    nerminaa

    Hvala ti ispitat ću sve..
    Doktorica mi je rekla da mogu da radim bez problema ali na poslu me svi iskreno smaraju kako ne treba da radim kako ne smijem Itd. Pa zbog toga sam vise bila zbunjena.


    Sto se tiče financije i prava i slicno odi tamo di sam ti rekla. Meni su objasnili stvarni sve… A ovo ako ginekologa nece dat, probaj sa poslodavcem 

    [lilypie.com]

  • B1307H1506

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Bog.Treba mi pomoc.Radila sam 17 mjeseca i kad sam zatrudila dr dao mi je zabranju da radim.Za sad dobijem pari od firme.Do kad cu dobiti i kako ide procedura za posle.I cula sam da ima nekoj pomos za trudnice.Ja sam na 29 tjednu trudnocu kada treba da se javim na bolnicu jer iduci tjedan mi je kontrola pitacu i dr.I kako mogu vidjeti dali ima nekoja babica  i nekoja sestra sto zna hrvatsi ili srpski posto slbo mi je njemacki jazik.Zahvalujem za pomoc

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    B1307H1506

    Bog.Treba mi pomoc.Radila sam 17 mjeseca i kad sam zatrudila dr dao mi je zabranju da radim.Za sad dobijem pari od firme.Do kad cu dobiti i kako ide procedura za posle.I cula sam da ima nekoj pomos za trudnice.Ja sam na 29 tjednu trudnocu kada treba da se javim na bolnicu jer iduci tjedan mi je kontrola pitacu i dr.I kako mogu vidjeti dali ima nekoja babica i nekoja sestra sto zna hrvatsi ili srpski posto slbo mi je njemacki jazik.Zahvalujem za pomoc


    Obrati se pro Familie oni ce ti objasniti kako ide dalje sa novcima, objasniti jednokratnu pomoc i slicno, mozes i na engleskom ili povest nekog sa sobom, isto tako pomognu oko ispunjavanja papirologije… Sto se babice tiče, odi u aok (ikk ili koje god ti je osiguranje) i pitaj njih… 

    [lilypie.com]

  • B1307H1506

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Da,ali nisto ne radi zbog corone virus

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.