Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Rose joj i meni je tako baš prije par dana nekako jako skočio, primjetno je veći. All neka raste mala žabica ❤️❤️❤️ Hvala draga 😘

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Vrapcic jos ce on puno rasti 🥰 sve ti je u trbuhu, bas si zgodnica 🤗
    Dana bome si ga dobro postrojila haha neka neka, vise ce cijeniti poslije 😁 ali ga i nagradi za trud 😁

    [lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Drage moje .Sto ste sve vrjedne,ja sam uspjela samo jutros da idem u kupovinu i ja ne mogu da mrdam.Znaci umor me tako savladao da ja oci da drzim otvorene ne mogu ..stomak ne mogu dase odlucim dal me vise steze probada oko pupka ili svrbi al toliko je narastao u zadnjih par dana a muka mi je dami se vrti .a kad se sracunam jos 8 nedelja daje do termina i da ja vec sad ne mogu sa sobom .osjecam se kao da imam tonu ..al sve se tjesim bice bolje brzo ce to sve da prodje ..Morala sam da vam se izjadam ..

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    svea

    Kaktusica, nadodat ću Sinsay, dosta povoljno, a skroz dobar pamuk. Posebno ovi mali brojevi koje toliko kratko nose… također Lidl, HM, c&a. ☺


    Sad sam isla Sinsay pogledati koje super cijene 🎉🎉🎉 mislim da cu i sebe pocastiti s necim 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    indy34

    Drage moje .Sto ste sve vrjedne,ja sam uspjela samo jutros da idem u kupovinu i ja ne mogu da mrdam.Znaci umor me tako savladao da ja oci da drzim otvorene ne mogu ..stomak ne mogu dase odlucim dal me vise steze probada oko pupka ili svrbi al toliko je narastao u zadnjih par dana a muka mi je dami se vrti .a kad se sracunam jos 8 nedelja daje do termina i da ja vec sad ne mogu sa sobom .osjecam se kao da imam tonu ..al sve se tjesim bice bolje brzo ce to sve da prodje ..Morala sam da vam se izjadam ..


    Indy drzi se brzo ce to… I ja sam sad prosetala s deckom oko kuce zapuhala se ko da sam se na planinu popela… A mali imam osjecaj da mu se stopalo zaglavilo ispod mog desnog rebra jel to uopce moguce 😅😅😅 panika me hvata

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Rio13

    Vucicadala si mi ideju. H&M nisu dovoljni. Pre dugo sam zatvorena u kuci 🤣


    Cim sam otvorila Sinsay doletila mi ova torba s natpisom 😅😅 https://ibb.co/3NSXpV5 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Ajme meni dosta pospremanja a samo sam pospremila terasu i dnevni… Umorna sam si i gladna, davim se u paradajz i pašteti od graha.. Nisam se najela lososa za ručak , makar sam pojela 2/3 onog šta sam stavila peć….
    Moram pogledati taj Sinsay , makar ne strah šta ću sve izvući kad krenem otvarati kutije s robicom s tavana…

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Rio i Vrapčić, super ste baš su vam slatke bušice 🥰

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Vucica

    indy34

    Drage moje .Sto ste sve vrjedne,ja sam uspjela samo jutros da idem u kupovinu i ja ne mogu da mrdam.Znaci umor me tako savladao da ja oci da drzim otvorene ne mogu ..stomak ne mogu dase odlucim dal me vise steze probada oko pupka ili svrbi al toliko je narastao u zadnjih par dana a muka mi je dami se vrti .a kad se sracunam jos 8 nedelja daje do termina i da ja vec sad ne mogu sa sobom .osjecam se kao da imam tonu ..al sve se tjesim bice bolje brzo ce to sve da prodje ..Morala sam da vam se izjadam ..

    Indy drzi se brzo ce to… I ja sam sad prosetala s deckom oko kuce zapuhala se ko da sam se na planinu popela… A mali imam osjecaj da mu se stopalo zaglavilo ispod mog desnog rebra jel to uopce moguce 😅😅😅 panika me hvata


    Moguće je moguće, taman imam neki filing da je ruka ili noga između rebra i jetre. Ubojito😂😂😣

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Pepilli

    Vucica

    indy34

    Drage moje .Sto ste sve vrjedne,ja sam uspjela samo jutros da idem u kupovinu i ja ne mogu da mrdam.Znaci umor me tako savladao da ja oci da drzim otvorene ne mogu ..stomak ne mogu dase odlucim dal me vise steze probada oko pupka ili svrbi al toliko je narastao u zadnjih par dana a muka mi je dami se vrti .a kad se sracunam jos 8 nedelja daje do termina i da ja vec sad ne mogu sa sobom .osjecam se kao da imam tonu ..al sve se tjesim bice bolje brzo ce to sve da prodje ..Morala sam da vam se izjadam ..

    Indy drzi se brzo ce to… I ja sam sad prosetala s deckom oko kuce zapuhala se ko da sam se na planinu popela… A mali imam osjecaj da mu se stopalo zaglavilo ispod mog desnog rebra jel to uopce moguce 😅😅😅 panika me hvata

    Moguće je moguće, taman imam neki filing da je ruka ili noga između rebra i jetre. Ubojito😂😂😣


    😨😨😨

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.