Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na pitanjima. Stvarno sam ok danas. Lijepo sam čak i spavala. 😃
    Evo jedem krafne iz kauflanda, oreo i onu s bijelom čokoladom. 🍩🍩
    Dobila sam 5 kg pa se častim jer sam mislila da će to biti i više hahaha
    Za strije najviše pomaže voda. Samo pijte ženice!!!! 

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure hvala vam na pitanjima. Stvarno sam ok danas. Lijepo sam čak i spavala. 😃
    Evo jedem krafne iz kauflanda, oreo i onu s bijelom čokoladom. 🍩🍩
    Dobila sam 5 kg pa se častim jer sam mislila da će to biti i više hahaha
    Za strije najviše pomaže voda. Samo pijte ženice!!!!


    Slažen se, al teško se natirat. Ja u frižideru držin staklenku od 1l i to je moje. Jer eventualno hladnu samu vodu mogu pit, ovako iz špine nema šanse. E sad koliko je to pametno, stalno pit hladno ne znan..

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure hvala vam na pitanjima. Stvarno sam ok danas. Lijepo sam čak i spavala. 😃
    Evo jedem krafne iz kauflanda, oreo i onu s bijelom čokoladom. 🍩🍩
    Dobila sam 5 kg pa se častim jer sam mislila da će to biti i više hahaha
    Za strije najviše pomaže voda. Samo pijte ženice!!!!


    Mrvičak drago mi je da si odmorila i naspavala 💗
    Stižu bolji dani 😊

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke, stalno ste mi negdi u glavi al rastrgana sam na sto strana! Pa evo da se javim da smo zive i zdrave fala Bogu, rastemo, jedemo, pupamo.
    Tu i tamo bi usla procitat onda sam procitala sta se desilo sa Tiki i umrla od straha, stalno mi pada ta njena situacija na pamet i bas se bojim tog scenarija. Grozno.
    Inace, prijavljujem dobitak od 10kg 😑
    Uzasne bolove u ledima, guzi i livoj nozi ilitiga išijas. Hodam tj cotam, osjecan se ko neki veliki debeli kit koji uz to sve cota.
    Noge su mi bolne, vene i kapilari iskocili… Iman osjecaj da su sve trudnice lipe blistaju, osim mene 😂 jedino sta moram pohvalit je da mi dlake uopce ne rastu, eto ovaj dio bi potpisala do kraja zivota. 💪
    Samo jedem, samo sam gladna, stalno razmisljam o hrani 😓
    Vise manje smo sve pripremili, kupili kolica, krevetic, robicu i sve ostale potrebne stvari jos nam fali higijena, to cu ostavit za kraj, ako budem u stanju, ako ne ice muz puz sam jer vec sad mi sve postaje tlaka.  
    Kako ste vi? Nadam se da je vise manje sve kako triba bit i da sve uzivate u ovom blazenom stanju 😍

    💞girl💞

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    E da kad sam bila na pregledu rekla je da je dole glavom(napokon prvi pregled da nije na zadak mada nis ne znaci al meni lakse) i da je cijeli na desnoj stdani i da ako mi pase da spavam na desnoj zbog njegovog polozaja. A meni najdrazi desni mada se rostiljam 😊

    [lilypie.com]

  • CurlySue

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Bebac, meni je doktor zadnji put rekao da je malisa ko svicarski nozic preklopljen 😂 da zato tako osjetim udarce, al si je moj mjehur namjestio kao jastuk i najljepse mu je glavicu tamo zabit. Ja onda ne znam koji bi polozaj bio najpovoljniji 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Grupa nam je top! 
    Zmya fit mama a vrapcici i ti mi suuuuper izgledas 😉😊 
    ZARA draga ajde da si se javila i da ste super 🙃😉
    Ugodan vikend krafnice moje heheh 

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Rose ma na kraju su stariji u pravu, kak su oni sve trudnoće iznijeli i bilo sve ok, a nas plaše sa svim i svačim 😳 Al opet čovjek se uplaši kad tako nešto čuje, pa sve pratimo upute 🙄
    Zmya izgledaš top, ti ćeš zaista roditi i izgledati ćeš kao da nisi rodila 😁 S čim vas hrane tamo na istoku?
    Mimoza eto ja naredala sve na sebe 😂😂😂 Jadna bebica 🤦‍♀️

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar tea1401

    tea1401

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Jutro cure.
    Naziv grupe toop 🙈🙈 
    Odmarajte i uzivajte u vikendu🥰
    Ps.ako netko ima prijedlog za neku dobru seriju i film pliiz😊😊,jer sam na Netflixu sve odgledala vec 😂

    Anja🌸🌸

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mokvica trebam ja u tu firmu poslati kako se zaista jastuk koristi, da i njih uputim kad sam vas ovdje već uputila 😂😂😂
    Mila ovo za strije je divno za čuti 😁 Milina, eto neke prednosti za nas starije koke 😂
    CalySue skužili smo, bez brige 👍😁
    Rose zaista je odjednom iskočio i strši 😂😂 Ma neka je nama bebica naših ❤️💙
    Curke ja po preporukama izbacila himalajsku sol koju sam do trudnoće koristila i primjećujem da od obične soli otičem po malo… 🤦‍♀️ A što ćeš, zaista drugo stanje. Kako je vama sa zadržavanjem soli? Oticanje? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.