Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    zmya

    Mrvicak zao mi je zbog dr sta te isprepadala, al je gif je prekjut! Ribica mala!
    And ja sam isto mislila u Vinogradsku al sad ste me malo zamislili sa komentarima i iskustvima :/


    Kako oni znaju umiriti. Baš me bebačica oraspoložila s tim lupanjem nakon svega. Snimljeni dio je sam kraj, pravi tulum sam zaboravila snimiti i dok sam se ja sjetila ona je prestala 🤦‍♀️😂

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Zmya izgledate prekrasno, trbuščić ti je još mali 🥰Kolikio si ti ono trudna? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Snoopy i ja operirala krajnike, ali jos sa 17 jer sam dvaput u mjesec dana zavrsila u bolnici zbog gnojne angine, toliko je bilo strasno da nisam mogla nista jesti, a pila malo na slamku, cak su sumnjali i na mononukleouzu i na svasta
     Do tada nisam imala problema s gnojinim anginama, nskon operacije krajnika sam imala jake upale grla, svaki put na antibiotik. Rekli su da da sad nema krajnika da stite grlo, ali nakon par godina i to je doslo u normalu

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Curke da vas malo nasmijem i da ispričam kako sam samu sebe sinoć zatekla u snu. Dakle legla svom širinom i dužinom na leđa i zagrlila trudnički jastuk, ali iznad sebe onako, čak mi je bio preko lica. 
    Dakle ništa lijevi ili desni bok 😂 Nego ga stavila na sebe cijelom dužinom 😂😂😂

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Mokvica

    Mokvica

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Naziv grupe je stvarno originalan. 😁😎
    Zmya ni meni neće pejstati, možda je samo u tome bio problem.
    Ja sam jučer kupila prvu stvar i to je plahta za kinderbetić.☺️ Naišla sam na nježnu žutu bojicu i nisam je mogla pustiti. Kolica planiramo uzeti u 4.mjesecu na sajmu, a ostalo ćemo kasnije, malo po malo. Za ogradice i gnijezda nisam niti ja znala da su tako opasna. Mislila sam uzeti ogradicu u obliku pletenice, ali sad se bojim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    zmya

    Jedna jutros iz setnje, tako je lijepo vrijeme!
    https://ibb.co/LhwdN17 [ibb.co]
    Iden sad malo usisavat i tako to, uzivajte mi, jos se tiokamo :))


    Predivna si🥰fit skroz

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Curke da vas malo nasmijem i da ispričam kako sam samu sebe sinoć zatekla u snu. Dakle legla svom širinom i dužinom na leđa i zagrlila trudnički jastuk, ali iznad sebe onako, čak mi je bio preko lica.
    Dakle ništa lijevi ili desni bok 😂 Nego ga stavila na sebe cijelom dužinom 😂😂😂


    Hahahaha, pa dosta ti spavanja na boku😂🤣😂meni mama bas jutros kaze da mi svi sad previse znamo i izluđujemo se, ona je spavala kakogod…sad nemoj ovo, nemoj ono…

    💙

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Jutroo 😍 super naziv, iako ja nijednu krafnu nisam jos pojela u trudnoci 😁
    Dora jesi li zaspala? Kakve su cimerice? 
    Zmya ja ne mogu vjerovati da si ti trudna skoro kao ja 😂 pa ja onda imam 5 beba u trbuhu haha

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Zmya izgledate prekrasno, trbuščić ti je još mali 🥰Kolikio si ti ono trudna?


    Skoro punih 27 ja mislim

    💙

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Vrapcic a joj 😁tebi malo tvoja tezina i bebina, pa si jos i jastuk na sebe stavila haha 😂 trebao te muz fotkati

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.