Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Pcelica, Fenjer, Ivcy, Anavo, Ninnek cestitam na punim tjednima🥳🥳🥳

    Panda sad ustala pa cu vidjeti kako je. Kontrakcije ti idu i bez gubljenja daha i svega toga. Tako je i meni trbuh tvrd i inace pa na nogama mi teze procijeniti, ali ja i tako uglavnom lezim. Nadam se da se nisi pocela otvarati. Mnoge cure imaju kontrakcije, ali se ne otvaraju

    💙

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Jutro curke!!!
    .. cestitke svim nedjeljasicama na punim tjednima!! 
    Mi smo danas punih 37!!!!💪 znaci i mi ulazimo u termin, sto bi znacilo da smo jos jednom uspjeli pobjedit uz malu pomoc medicine!!🙏 
    Sad jos nek se rodi ziv i zdrav i da smo svi cetvero kod kuce zajedno!! 💕
    ..
    Rose jesu li se primirile kontrakcije? 
    Izdrzi jos tjedan dana i bit ce sve ok! 
    Kad si imala zadnji put procjenu velicine bebe? 
    ..
    Zmya, bas ste slatki.
    Mila, uzivaj kod kuce sa svojom ekipicom!
    Dora, curly, kako ste nam vi? 
    ..
    Mimoza, Svea, Zuza drzim fige da vam se pokrene sto prije..
    ..
    Ja sam sutra prvi put u bolnici pa se nadam da cu napokon saznati sto me ceka! 
    ..
    Ostalim curkama saljem pozdrave!!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 538

    Prijavi adminu

    Trancie, Rose hvala 😘😘 
    .
    Cestitam i ja pune tjedne Pcelica, Rose, Ivcy, Anavo, Ninnek !! 🥳🥳 
    Rose tebi najvise cestitam od svih nas! ♥️ Drago mi je da si bolje. 

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    elenalinapepi

    Ja necu spavat nocas 🙈 nahranili bebu i opet se grcila i bljuckat pocela dobro da nisam zaspala.. i sad me strah zaspat.moramo pod hitno tu hrsnu promjeniti a nemogu prije nego se pedijatruca vrati sa godisnjeg..najradijr ju nebi ni hranila nocu neznam zasto forsiraju to i nocu svaka 3h ..ili da na svoju ruku bar smanjim kolicinu.. ufff… tesko je bit mama.

    🙈🙈🙈


    Prvo ne smes da panicis..moji dobijaju 30 ml.napravim im i dajem nekad ne popiju sve ako ne zeli vise a vidjeces gura se nece da vuce flasicu stavi je u polozaj da podrugne i kad podrugne pokusaj jos jednom ..ako ne zeli ostavi ..slobodno stavi bebu sa strane ako si sigurnija al meni su objasnili ako lezi na ledjima i povrati ne znaci dace sa se ugusi jel kod zdrave djece to jednostavno izadje i ode iza veata usiju i cujes ..ne brini evo imam ih 2 jos moramo flasicu jel mlijeko jos nije nadoslo ..sinoc smo bili sami cjelu noc i jeli svaka 3 sata …al recimo manjem sam davala i na svaka 2 jel se budio i pio po pola doze ..znaci oni sami znaju koliko im treba ..nisu hvala bogu povratili sinoc  i jednom al su kakali svaki po 3 puta 😂😂😂 opusti se ..ako sam ti ne razgovjetno napisala javise opet pokusacu posle dati pisem ne mogu uvjek da pisem jel imam dva moja patuljka a moram i ja da jedem inace od mlijeka nema nista ..saljem vam svima puse posle vas citam ..spavali smo od 4 do 7 onako pravo momacki i zasad je ok.dok se ne uhodamo jos sa jelom i svime …i dok su ovako mali moramo da ih hranimo svaka 3 do 4 sata inace ce da izgube na kilazi ili da im padne secer ..tako su meni objasnili i ja sam starijeg budila na svaka 3 sata a mladji se sam javljao 

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure i sretna nedjelja svima koji pune tjedne🤗
    Ivchy, bome nas evo na punih 37 i u terminu🥳🥰
    Vidim da je bila mirna noc.
    Zmya, kako mirno i lijepo spava, presladak je😊
    Mila, sretan izlazak i da doma prođe sve najbolje!
    Rose, drago mi je da si bolje!
    Zuza, Vucica, Mimoza, kako je kod vas jutros?
    Elena, Avokado, sto se tice grgića, sve moje frendice kazu da su prosle taj period uz Biogaiu, Wayu-neki probiotik da malcima pomogne, Novala Anti colic, ali na žalost to mora proći. Ja se bas rastuzim kad pomislim na taj plač, ali samo hrabro!
    😘 svima!
    ___
    37

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    I hvala vam svima na čestitkama za puni tjedan, sve mi je tako brzo proletilo i ne mogu vjerovati da sam u terminu već😁
    ___
    37

  • Deleted user

    Broj poruka: 538

    Prijavi adminu

    Cure da vas pitam, ovi jastucici za dojenje se lijepe na bradavice ili su kao blazinice pa se samo namjeste da stoje u grudnjaku? Nenormalno mi tece taj kolostrum, stalno sam mokra, a u grudnjaku me bole sise pa bi bilo idealno ak se lijepi. Znam da ste ih sve vec kupile i da znate 😁😅🙈 
    Svea hvala😘

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Trudy baš ste slatkiši
    Zmya aaa,  uživajte!!  Drago mi je da sve ide po planu 😊
    Fenjer, Ivcy, Anavo, Ninnek sretni puni tjedni krafnice!!  
    Rose hvala, čestitke i tebi!!  
    Svea, Fenjer,  Trancie i ako sam koju izostavila hvala na čestitkama!!  Eto nas na veeeelikih 38 🙉

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Anavo cestitke na veliki 37 pridruzujes se pomalo nestrpljenju! Cestitke i drugima koje danas pune!!!

    Kod nas opet sve po starom nema nikakvih naznaka… Ali stopala i sake su mi tako natecene🙄🙄 rekli smo da je to normalno je tako?? Kazu digni noge na poviseno al meni je cilj sto vise biti NA nogama da se nesto pokrene, kako da to iskombiniram? 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ljepotice krafnice!!
    Neka vam je svima lijep i divan dan! 
    Trancie nista ne javlja, dakle zatisje pred buru, navijam za sve nase male krafnice, ne stignem uopce nista procitat..jeste sve bar manje vise dobro?
    Uspjela sam samo ulovit vidjet nasu divnu Zmyau i njenog Petra 💕divno!! Kad se sjetim, cini mi se tako nedavno kad si se javila iz Kine prvi put i stigla u grupu..
    Pusa svima!!!
    P.s. mi smo dobro, grcevi nisu konstantni srecom, presretna sam sto mama kuha i donosi, sto je muz doma i to jako angaziran oko beba, mislim da bi pukla da sam sama i pala do kraja od iscrpljenosti..ovako to ipak ide nekako 💪🏼😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.