Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Fenjer to ti se lijepi za kosaricu grudnjaka, al ak imas onaj mekani, to se sve prozire pa je bolje obuci siru majcu..ja sam imala te mekane grudnjake za dojenje i par puta koristila te jastucice i ak je uska majica sve se ocitava..😏
    Zmya preprepremedeni ste oboje ovako zajedno..par puta sam se vracala gledati slikicu, bas me neka nostalgija uhvati 😍😍😍😍😍
    Lina mislim da ti je Indy super napisala..bebe nisu programirane i svaka ima razlicite potrebe za hranom, ako mislis da je sita nemoj joj na silu gurati, no bljucanje ne mora nuzno znaciti da joj previse dajes, ali tesko je reci ovako napamet…i moram opet napomenuti da nemam iskustva s formulama…samo polako, doci ce sve na svoje 😘
    Indy ovo kako pises, cini se da si se za pocetak fino snasla i to jos s dvije bebice, bas lijepo, neka se tako i nastavi 🤗😇
    Barby molim te pomagaj…kakav je tebi bio treci porod u odnosu na predhodna dva…i jesi ti sve klince rodila u priblizno jednakom terminu?…meni je dr na zadnja dva pregleda svaki put napomenula nek se pripremim da bi ovaj put mogla brzo roditi..ja sam ovo dvoje rodila za priblizno isto vrijeme, cca 4 sata od prvog truda/pucanja vodenjaka do izgona pa ne znam sto da ocekujem…ovo mi je bilo taman da se okupam, stignem u bolnicu i da me zaprime u miru 😂 a prvog sam rodila 39+4, drugog 37+1, znaci totalno razlicito, i sad me to isto cima jer jos vise ne znam sto da ocekujem..nekako sto je termin blize, sve sam nesto nervoznjikava oko toga….znam da je svaki porod za sebe i da nikad ne mozes znati sto te ceka ali bas me zanima tvoje iskustvo 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🤗 Mi sto smo duze 2u1 sve bolje spavamo 😂 Uglavnom, kod nas nikakvoh naznaka za bilo sto. Jucer se tako umirio po danu, sto je netipicno za njega i mi bili sretni, to je sigurno znal da se blizi porod, ali je zato navece nadoknadio sve. Nema kakve akrobacije nije izvodio, a sve kao nema mjesta. Ima on mjesta kad hoce 😂
    Fenjer, Ivcy, Anavo, Ninnek, Pcelica sretni vam puno tjedni 🎉🤗
    Mila vec ides kuci, bas je proletilo vrijeme. Uzivaj sa svojim momcima doma, tamo je najljepse 🥰
    Zmya jao koja slatkoca 🥰 zavidim ti.
    Zuza e bas tako je kod nas. Zatisje pred buru, ali ja cu i ovaj babyboom preskociti 😂 mi smo navikli da smo u jednom komadu haha
    Dora ma vi se super snalazite, svaka vam cast i samo tako 🥰 saljem puse

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Cestitke curkama koje zaokruzuju tjedne 🎉🎊😊
    Dora uzivajte, drzite se…i iskoristi svu pomoc koja ti se nudi…ja sam se u tom usavrsila 😂🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Pcelica, Rose, Fenjer, Ivcy, Anavo, Ninnek sretni vam puni tjedni krafnice 🥰🥳💕🎊
    Rose o da, stari ljudi obavezno imaju normabel 😄 Probaj s pola pa vidi hoce li pomoci,nadam se da ce sve biti ok 😘 Ali ako ti zatreba imam i spasmex i normabel, samo javi, ja sam ionako svako malo u Ri.
    Zmya bas ste divni, super je slikica 💕
    Mila zelim ti super nastavak oporavka i da doma uzivate u malom princu 🥰
    Dora samo vi uzivajte doma, dovoljno ste se napatili i bili odvojeni. I grcevi bi trebali uskoro stati. Super je da imate mamu koja kuha, puno to znaci 💞

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Rose sretan ulazak u 9.mjesec 🥰🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnek

    Ninnek

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Sretni puni tjedni curke. 🤗🤗🤗🤗 Jedva čekam da se i kod mene nešto pokrene 🥰. 
    Svim novim mamama čestitke, uživajte 🥰🥰🥰🥰🥰

    Hana 1.7.2020. ❤
    Lukas 12.6.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Uhvatila decka da me slika, pa da vidite koliko smo ogromni… Tko zna sto bi ona susjeda rekla koliko je to prstiju ispod cica 😂😂😂
    https://ibb.co/W6PLzT2 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Jutro svima 😘 mene u 4 probudio grc u lijevoj nozi i onda u 9 u oba lista istovremeno, koji uzasni bolovi 😑😡
    Svima cestitke na punim tjednim ❤️rose tebi posebno 😘
    Zmya ajme predivan je 🥰bas sam muzu pokazala i rekla da jedva cekam svoju malu krafnicu 🥰
    Dora, lijepo vas je uvijek cuti ❤️
    Indy drago mi je da si se snasla s bebicama 💙💙
    Vucice, pa iskreno meni uopce ne djelujete ogromno, bas si lijepa trudnica ❤️
    Je to u pozadini moja pz ❤️

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Dana hvala ti draga 😘 jeeeee nasa Pozega ❤️ tu sam ja rodjena i drago mi je da ce i moj se mali tu roditi 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Jutro curke. 
    Čestitke na punim tjednima a posebno Rose na ulazu u 9 mj. Go girl, go!!! 🎉

    Zmya, uljepšala si mi dan 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    Vucice, dapace, uopece nisi velika. Taman i prekrasna 🌸🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.