Ljetne bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja sam malog nocas presvlačila iza podoja i flasice i tak se razbudio uzas, jedva sam ga smirila, tek se nakon pola sata na cici poslije zaspao.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Kad počinjete raditi vjezbice za noge? I ostale vjezbice? Ja se ne stignem baviti jos tim zbog ovih upala silnih, ali trebalo bi krenuti zar ne?


    Nemam pojma. Imas neki link pa da bar nesto pocnemo raditi? I ja se trenutno borim s dojenjem, presvlacenjem… nemrem jos i to.


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Danas mi je patronažna rekla da te vjezbice za noge pustimo na miru do iza prve kontrole ortopedu sa 6-8 tj, da se sad posvetim povezivanju s bebom, radom na cicama i dojenju. Evo mecem zelje na cice, idem se tuširati i izdojiti opet jer cu ekdplodirati, mali ce dobiti flasicu izdojenog sad samo, iako prakticiram 20min dojenja i 10min flasice i onda za 2 sata opet isto, jedino kroz noc 3 sata…to dok mi se ne riješi situacija sa cicama i krvavim ranama.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    pozz mamice :)
    Evo mi bili kod pedijatra na prvom pregledu. Covjek se nije mogao nacudit, mali ima 23 dana i dobio je vec 1200g i 6cm haha
    reko kako ne bi kad sisa po 26 puta na dan, nekad i vise, paradiram 0-24 sa golim sisama po stanu, nosim samo ogrtac preko. Što se tice izdajanja ja se izdajam po 5 puta na dan, nekad i vise, danas smo eto isli kod pedijatra i fino ponjela bocicu izdojenog mlijeka i kasnije muz i ja otisli na kavicu i mali dobio bocicu i spavao kao top dok smo mi uzivali na suncu hehe ja sam se od pocetka izdajala zato da mi mlijeko sto prije i sto vise krene.
    Pelenu mu ne mijenjam ako spava jer ce onda bit dreka i nema vise spavanja, promjenim mu kad se probudi prije jela jer ako mu mijenjam poslije jela onda opet bljucne sve ahh.. 
    A oblacenje, eto danas nam je nekih 25 stupnjeva i obukla sam mu pamucni bodi dugih rukava, pamucnu pidjamu isto dugih rukava i carapice i mislim da je to ok jer ipak je to beba par tjedana i nije joj bas vruce kao nama. Naravno do pedijatra sam ga jos pokrila i dekicom. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja se ustvari ne izdajam na taj nacin. Kad mi bude tesko onda se izdojim rucno, cisto toliko da si olaksam. To bude 10-tak kapi max. I meni tako to za sad funkcionira. Dojim na zahtjev, sa sesiricima, na desnoj skinem ponekad kad se bradavica izvuce. Ne ogranicavam mu vrijeme podoja.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Joj danas sam ga isla presvuci, a kad ono vodoskok po presvlacilici i parketu. No to nije sve  onda je pocel i kakat  i sebe je pokakal i mene i odjecu, sve  


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ja sam morala kod doktorice iznajmit izdajalicu i tako se izdajat jer mi mlijeko curi na sve strane  kad mu dam sisat ako se na drugoj za to vrijeme ne izdajam moram stavit rucnik kad pocne curit. Također i dalje koristim sesirice, jucer sam probala 5 minuta da sisa bez i malo je vukao ali nista to, pokusavat cu tako po malo da mu nije sok. Desna mi je isto malo izvucena vec ali lijeva nikako.
    Eh da, mene je David vec x puta popiskio ha ha kazu da decki pogotovo vole tako kad im se skine pelena, valjda osjete olaksanje haha a da ne spominjem to koliko moj muz u danu promijeni majica jer ga mali pobljucka buduci da je on zaduzen za to nakon sto sisa. Stavljao je u pocetku tetra pelenu da mu ne zaprlja majicu ali nemos ti to, sprica na sve strane haha

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    i da, sto se tice duzine podoja, niti ja mu neogranicavam, dojim ga na zahtjev, nek dijete spava koliko hoce dokle god dobro napreduje ne mislim ga budit, a podoji nam ne traju nikad duze od 10 min. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Moj duze jede, najcesce od 20 do 40 minuta no ponekad i po sat i pol. Jucer je jeo 12 puta. No treba uzeti u obzir da ima 5 dana… tko zna kak ce biti za koji tjedan. Za sad ne bljucka, ali dosta prducka i stuca. Meni isto zna kapati iz jedne dojke dok ga hranim na drugoj. Bas me zacudilo kako je mlijeko danas bilo ful gusto i zuto - potsjetilo me na puding od vanilije  i kosarica je bila sva zuta i masna od njega. 


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    eh da, zato ti imas 12 podoja dok ja po 26 nekad i vise. Grudnjak od poroda sam obukla svega par puta i to kad idem nekud, doma sam bez iceg cak ni majicu ne nosim samo ogrtac jer su mi rekli da cikama treba puno zraka i da moraju bit na suhom kako ne bi dobila gljivice ako mi se grudnjak natopi mlijekom pa bude vlazno. Žuto? Možda ti onda jos uvijek ide kolostrum?
    Znam kako ti je ako ima vjetrove, moj toliko prdi da je to strasno haha muz i ja se toliko znamo smijat koliko to glasno i jako bude da imas osjecaj da je posran do grla a ono samo prdi na kraju haha 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.