Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    PBTAB

    pistacija13

    Nado cestitam!! Uzivajte 😊
    Ptab, bas to 😂😂 al daj mi recite kak vam malisani tako dugo odspavaju u komadu 🥲 moj je zaspao u 21:30 i probudio se u 7:30. Ali imali smo 5 hranjenja u tom periodu. S tim da se on uopce ne budi, samo pocne kenjkat pa znam da hoce sisu. Al jebiga, za mene je to 5 budjenja i ustajanja 🤣
    Korni, ne znam sta reci, imamo i mi tih faza. Jadni mali misevi. Nista ne vide dobro, vecinom moraju biti na ledjima, pa kontam da bi svako poludio 😂valjda zato vole da im se prica i bude licem blizu

    Inace nista ne citam o odgoju i djeci i bebama ali ovo sam slucajno procitala; o hranjenu, naime, kaze jedna pedijatrica, hranite česce djecu preko dana kako ne bi imali potrebe puno traziti u toku noci. Eh sada, dali to ima smisla nemam pojma. Tako da ti ja svom malom dajem svako 2 h preko dana, max 2,5 nekad i 3sata, i onda zadnje hranjenje zabavljamo ga 3 sata da bude bez klope, nek place manje ce pišati 😂😂 i dam mu količinski više. A preko dana dobiva vise puta ali kolicinski manje. Nemam ti neki savjet kaj se toga tice, mi isprobavamo svasta samo da nas pusti na miru preko noci 🙈😂

    Majketi, pa ovaj moj je stalno na sisi, rijetko da izdrzi 2 sata preko dana bez hrane 😂 i bas mislim na aktivno sisanje tj hranjenje. Nije dudanje
    Sisate ili bocica?
    Probat cu mu malkice produziti ovaj zadnji razmak izmedju obroka pa cemo vidjeti

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Nada pa cestitam!!! porod za pozeljeti! bravo! 🩷🍼🥂

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 733

    Prijavi adminu

    Nado čestitam! ☺️🥰 Želim ti brz oporavak i puno maženja! ☺️ 
    Korni, nama je slično tako. Potpuna suprotnost od prvog djeteta. Trudim se nekako ne nositi ju previše, ali nekada ne znam što bih pa ju nosim. 🤷🏻‍♀️ Razmišljam da uzmem nosiljku pa da su mi barem ruke slobodne za nešto napraviti dok je budna. 
    Sinoć je prvi puta zaspala oko 21h i spavala do 1h otprilike. Onda opet oko jelo oko 5h. Po danu jede u razmacima od 2.5h pa do 5h(ali isto rijetko i ako zaspe ja dulje) . Živim za dan kada će nam biti 20h vrijeme za spavanje. 😄

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Nada cestitaaaam!! Prava velika djevojcica 🥰🥰

  • Sreća2012

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Nado cestitam mama, super porod, znaci ipak je taj sluzni cep bio pravi pokazatelj. Uzivajte💪🏼❤️❤️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Haru meni je baš puno na rukama, i svjesna sam toga, ali trenutno idem linijom manjeg otpora 🙈 a poslije cu vam se zaliti ovdje da ne mogu malenu odviknuti od nošenja 😅
    Danas je bila 15ak min u baby gymu bez plakanja 🥳 samo se treba ovdje požaliti i stvari se poslože makar na malo 😂
    Cure koje ste u komadu, kako ste? Ima li kakvih naznaka? 🤗

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Nada23 cestitam na curici!! 🥰🥰🥰 zelim ti lijep oporavak i puno uzivanja s bebicom! 😍
    Korni ni nama baby gym nije zanimljiv, sve mu to nekako bude previse pa bude zivcan. Vecinom je na nama dok je budan ili u kreveticu.. nekad mu je i strop zanimljiv haha, a nekad bas nista. Njihaljkom nije preodusevljen, bio svega dvaput u njoj. Sad mu tummy time traje duze i vise ga zanimaju igracke i njegove ruke 🤣
    Pbtab hahah kad budu tinejderi pa kad budu cijele dane spavali 🤣 nocas je tek oko ponoci zaspao kako treba 😅😅😅
    Monny i elisa da nije skok u razvoju? Hahah, ja si tako objasnim sve te teze dane kad je sisavac 0-24 🤣🤣🤣
    .
    Kakva je vama situacija dolje? Meni to sve djeluje nekak otvoreno i nakon 12 tjedana, poslat cu mail doktorici sutra jer opet lagano krvarim. Najgore sto ne znam sta je normalno nakon poroda. 🤣

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Sreća2012

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    korni

    Haru meni je baš puno na rukama, i svjesna sam toga, ali trenutno idem linijom manjeg otpora 🙈 a poslije cu vam se zaliti ovdje da ne mogu malenu odviknuti od nošenja 😅
    Danas je bila 15ak min u baby gymu bez plakanja 🥳 samo se treba ovdje požaliti i stvari se poslože makar na malo 😂
    Cure koje ste u komadu, kako ste? Ima li kakvih naznaka? 🤗

    Mene evo stalno neki grcevi vataju, zatezanje dole nisko, bol u ledima i bome ciscenje na wc svako malo… sad cemo vidit jel je to ista ili ne..

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    pistacija13

    PBTAB

    pistacija13

    Nado cestitam!! Uzivajte 😊
    Ptab, bas to 😂😂 al daj mi recite kak vam malisani tako dugo odspavaju u komadu 🥲 moj je zaspao u 21:30 i probudio se u 7:30. Ali imali smo 5 hranjenja u tom periodu. S tim da se on uopce ne budi, samo pocne kenjkat pa znam da hoce sisu. Al jebiga, za mene je to 5 budjenja i ustajanja 🤣
    Korni, ne znam sta reci, imamo i mi tih faza. Jadni mali misevi. Nista ne vide dobro, vecinom moraju biti na ledjima, pa kontam da bi svako poludio 😂valjda zato vole da im se prica i bude licem blizu

    Inace nista ne citam o odgoju i djeci i bebama ali ovo sam slucajno procitala; o hranjenu, naime, kaze jedna pedijatrica, hranite česce djecu preko dana kako ne bi imali potrebe puno traziti u toku noci. Eh sada, dali to ima smisla nemam pojma. Tako da ti ja svom malom dajem svako 2 h preko dana, max 2,5 nekad i 3sata, i onda zadnje hranjenje zabavljamo ga 3 sata da bude bez klope, nek place manje ce pišati 😂😂 i dam mu količinski više. A preko dana dobiva vise puta ali kolicinski manje. Nemam ti neki savjet kaj se toga tice, mi isprobavamo svasta samo da nas pusti na miru preko noci 🙈😂
    Majketi, pa ovaj moj je stalno na sisi, rijetko da izdrzi 2 sata preko dana bez hrane 😂 i bas mislim na aktivno sisanje tj hranjenje. Nije dudanje
    Sisate ili bocica?
    Probat cu mu malkice produziti ovaj zadnji razmak izmedju obroka pa cemo vidjeti

    Mi smo ti na dohrani. U bolnici smo pokusali na prsa ali nisam imala mlijeka baš, stigli kuci ista prica i meni se nije dalo i krenuli na dohranu. Svjesna sam da je majcino mlijeko najbolje ali osjecaj kad mozes pojest, popit alkohol kad zelis je neopisiv 😂😂 a ovo je razdolje kad mi alkohol bas dobro dođe 😂😂😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Korni kod mene nista specijalno. Bolovi dolje (i u ledima) i stezanja kako kad, nekad po cijeli dan pa sutradan nista i tako u krug. Sluznog cepa ni na vidiku 😅 niti iceg. Jedino sto mogu pptvrditi da mi je trbuh bas se spustio vidno. 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.