Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    korni

    Haru svaka čast ako si uspjela gledati seriju ☺️ ja sam se isključila pet min nakon malene 😅
    Nada ma da, uopće nam nije bilo do toga, a nekako čisto sumnjam da bi jedna akcija nešto napravila 😅 kad beba odluči da je spremna, doći će 🥰
    Pbtab kako je pas prihvatio bebu? 🥰
    Svaka čast za shoping, ja još s njom nisam bila. Skoro smo stalno pod klimom, i osjećam se kao da sam zarobila dijete doma 😂

    Sto se psa tice, mislila sam da ce to biti lakse i drugacije, ali sada je tako kako je. Nas pas je socijaliziran i uz sve vjezbe koje smo radili prije bebe, sve je palo u vodu, potpuno drugacija prica je to kad je dijete tu, jebes svu teoriju 😂
    Borimo se 🙈
    Ma mi stalno idemo negdje, narucila sam sa temu one dozatore za hranu, fino to napunim, termosicu, pelene, nesto odjece ako se ufleka i ajmo. Gledam zene kako nakon mjesec dana idu na more, svugdje idu, reko ma jebite se svi idemo i mi 😂
    Kad je gladan ja fino sjednem u kafic ili na klupu i bahranim ga i idemo dalje 😊

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    PBTAB

    korni

    Haru svaka čast ako si uspjela gledati seriju ☺️ ja sam se isključila pet min nakon malene 😅
    Nada ma da, uopće nam nije bilo do toga, a nekako čisto sumnjam da bi jedna akcija nešto napravila 😅 kad beba odluči da je spremna, doći će 🥰
    Pbtab kako je pas prihvatio bebu? 🥰
    Svaka čast za shoping, ja još s njom nisam bila. Skoro smo stalno pod klimom, i osjećam se kao da sam zarobila dijete doma 😂
    Sto se psa tice, mislila sam da ce to biti lakse i drugacije, ali sada je tako kako je. Nas pas je socijaliziran i uz sve vjezbe koje smo radili prije bebe, sve je palo u vodu, potpuno drugacija prica je to kad je dijete tu, jebes svu teoriju 😂
    Borimo se 🙈
    Ma mi stalno idemo negdje, narucila sam sa temu one dozatore za hranu, fino to napunim, termosicu, pelene, nesto odjece ako se ufleka i ajmo. Gledam zene kako nakon mjesec dana idu na more, svugdje idu, reko ma jebite se svi idemo i mi 😂
    Kad je gladan ja fino sjednem u kafic ili na klupu i bahranim ga i idemo dalje 😊

    Ma uskladiti će se s vremenom to sa psom, ipak su oni najbolji čovjekov prijatelj ❤️
    Svaka čast, tako i treba. Ja sam rekla da ću isto tako ići, ali nikako da se ohrabrim 😂 ali morati cu jer vec lagano ludim 😅

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    korni

    PBTAB

    korni

    Haru svaka čast ako si uspjela gledati seriju ☺️ ja sam se isključila pet min nakon malene 😅
    Nada ma da, uopće nam nije bilo do toga, a nekako čisto sumnjam da bi jedna akcija nešto napravila 😅 kad beba odluči da je spremna, doći će 🥰
    Pbtab kako je pas prihvatio bebu? 🥰
    Svaka čast za shoping, ja još s njom nisam bila. Skoro smo stalno pod klimom, i osjećam se kao da sam zarobila dijete doma 😂
    Sto se psa tice, mislila sam da ce to biti lakse i drugacije, ali sada je tako kako je. Nas pas je socijaliziran i uz sve vjezbe koje smo radili prije bebe, sve je palo u vodu, potpuno drugacija prica je to kad je dijete tu, jebes svu teoriju 😂
    Borimo se 🙈
    Ma mi stalno idemo negdje, narucila sam sa temu one dozatore za hranu, fino to napunim, termosicu, pelene, nesto odjece ako se ufleka i ajmo. Gledam zene kako nakon mjesec dana idu na more, svugdje idu, reko ma jebite se svi idemo i mi 😂
    Kad je gladan ja fino sjednem u kafic ili na klupu i bahranim ga i idemo dalje 😊
    Ma uskladiti će se s vremenom to sa psom, ipak su oni najbolji čovjekov prijatelj ❤️
    Svaka čast, tako i treba. Ja sam rekla da ću isto tako ići, ali nikako da se ohrabrim 😂 ali morati cu jer vec lagano ludim 😅

    Ajme, tako i ja, nikako da odem duže od pola sata đir po kvartu, a i to mi je srews kad krene plakati pa trčimo doma ko debili 🥲
    Imamo kuću na otoku, a i inače smo s mora (Zadar) i nijednim se nisam okupala, toliko me vuče ali nemam hrabrosti s njom na plažu. Imam osjećaj da bi se samo dodatno unervozila po ovim vrućinama, a već je nervozna radi grčeva itd. Isto lagano ludim, osjećam se ko karmelićanka 🥴

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    ElisaDay.

    korni

    PBTAB

    korni

    Haru svaka čast ako si uspjela gledati seriju ☺️ ja sam se isključila pet min nakon malene 😅
    Nada ma da, uopće nam nije bilo do toga, a nekako čisto sumnjam da bi jedna akcija nešto napravila 😅 kad beba odluči da je spremna, doći će 🥰
    Pbtab kako je pas prihvatio bebu? 🥰
    Svaka čast za shoping, ja još s njom nisam bila. Skoro smo stalno pod klimom, i osjećam se kao da sam zarobila dijete doma 😂
    Sto se psa tice, mislila sam da ce to biti lakse i drugacije, ali sada je tako kako je. Nas pas je socijaliziran i uz sve vjezbe koje smo radili prije bebe, sve je palo u vodu, potpuno drugacija prica je to kad je dijete tu, jebes svu teoriju 😂
    Borimo se 🙈
    Ma mi stalno idemo negdje, narucila sam sa temu one dozatore za hranu, fino to napunim, termosicu, pelene, nesto odjece ako se ufleka i ajmo. Gledam zene kako nakon mjesec dana idu na more, svugdje idu, reko ma jebite se svi idemo i mi 😂
    Kad je gladan ja fino sjednem u kafic ili na klupu i bahranim ga i idemo dalje 😊
    Ma uskladiti će se s vremenom to sa psom, ipak su oni najbolji čovjekov prijatelj ❤️
    Svaka čast, tako i treba. Ja sam rekla da ću isto tako ići, ali nikako da se ohrabrim 😂 ali morati cu jer vec lagano ludim 😅
    Ajme, tako i ja, nikako da odem duže od pola sata đir po kvartu, a i to mi je srews kad krene plakati pa trčimo doma ko debili 🥲
    Imamo kuću na otoku, a i inače smo s mora (Zadar) i nijednim se nisam okupala, toliko me vuče ali nemam hrabrosti s njom na plažu. Imam osjećaj da bi se samo dodatno unervozila po ovim vrućinama, a već je nervozna radi grčeva itd. Isto lagano ludim, osjećam se ko karmelićanka 🥴

    Stres*

  • Avatar Leptirko22

    Leptirko22

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Vi koje ste rodile, jeste prihvatile klizmu/klistir ili ste odbijale? Kakvi su vam stavovi sto se toga tice? 

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Elisa baš to.. i mi smo samo po kvartu. Jedva čekam da malo popuste vrućine, bit će lakše i nama i njima 🙂 
    Leptirko ja sam na carski rodila, ali da je išlo prirodno, osobno ne bi imala ništa protiv klistira. Neka beba dodje u što čišće 😂

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar laurell

    laurell

    Broj poruka: 787

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    Vi koje ste rodile, jeste prihvatile klizmu/klistir ili ste odbijale? Kakvi su vam stavovi sto se toga tice?

    Ja koliko sam ponovno pocela ici dnevno na wc nece ni biti potrebe za tim 🤣 ali svakako nemam isto nista protiv ako se ima vremena za to 

    05/23 vanmaterična prva trudnoća -odstranjen jedan jajovod
    baby boy

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Ispred dude stavi tetra pelene, da mu ne bježi…Moja je zaspala, do kad. Cut ćemo 🤣

    Strah me ista mu staviti u krevet osim dude jer je poceo trpat ruke u usta pa ih pokusava pojesti. 🤣 probao je utrpati obje sakice odjednom hahahaMi smo se svaka tri sata budili.. prihvatljivo. 😅 iako je par noci imao i set od 5-6 sati u komadu, nadam se tome opet 🤣
    Kako ste vi proveli noc? 🥰
    Pbtab tek sam se sad sjetila  (nekad citam usred noci pa zaboravim😅), ti si pisala da ti je nesto ostalo - jel imas kakve tegobe? Nadam se da ce samo otici. 🥰 i svaka cast za izlaske, totalno podrzavam to! 
    Korni haha isti osjecaj i ja imam sto se tice zarobljavanja 😅 jos smo mi prakticki u jednoj sobi 🙄🙄
    Nego, jedan dan sam sama sebi rekla, ajmo van, necu vise camiti na kaucu! 🤣 zapravo sam stalno imala strah, sto ako pocne plakati vani.. i sta ako place? Mogu ga i nahraniti i presvuci bilo gdje.. tako da se sad osjecam samostalnije, nisam karmelicanka kako kaze Elisaday 🤣🤣🤣🤣 iako se vecinom muvamo po kvartu, znamo otici i dalje pa nas nema po dva sata doma😂btw, mi smo ljetovali par puta u tvom kraju, na ugljanu.. pa predivno nesto 🥰 nadam se da ces se okupati uskoro ako to zelis 🥰🥰🥰
    Laurell meni je tako bilo taj tjedan prije poroda 🤣 ciscenje.. dobila sam cepic u bolnici i opet bih ga uzela da treba 😊😍

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Purple hahah baš si me nasmijala 😂😂 a jel ga vani vozis u kolicima ili nosiš u marami? I kako uspijete izaci po ovoj vrućini preko dana? Ja maloprije bila do spara, i došla doma mokra 😑 

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • sparkle212

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Leptirko22

    Vi koje ste rodile, jeste prihvatile klizmu/klistir ili ste odbijale? Kakvi su vam stavovi sto se toga tice?

    S obzirom na zatvor s koji se borim cijelu trudnocu, i sad bi uzela klizmu da mi netko ponudi 😂 salu na stranu, nadam se da ce kod mene krenuti to neko ciscenje koje se javlja prije poroda jer ovaj pritisak u crijevima vise ne mogu trpit, pogotovo sad otkad se beba spustila pa me dodatno stisce 😞

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.