Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Nakon koliko se preporuca šetnju  s bebom?  Naravno ne po ovoj vrucini,  i imali neka vremenska preporuka.. ono u početku 15ak min... Elisa zašto se ne okupati,  babinje ti je proslo.. a njena nervoza može biti i doma.. kad se dogodi reagiraš..   nemoj da te to sprjecava, posebno ako je čisto more oko tebe.. i sjeti se sretna mama, sretna beba...
    Klizma nemam ništa protiv, kod mene nismo stigli do toga... Ali po nekim izrazima lica, mislim da sam to odradila nakon poroda 

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    korni

    Purple hahah baš si me nasmijala 😂😂 a jel ga vani vozis u kolicima ili nosiš u marami? I kako uspijete izaci po ovoj vrućini preko dana? Ja maloprije bila do spara, i došla doma mokra 😑

    U kolicima ga furam, maramu sam nabavila, ali odustala od nje bas zbog vrucine. Buduci da brzo raste za hladnije dane imamo nosiljku, sad samo vjezbamo po stanu da se navikne na nju 🤣🤣
    Idemo ujutro, idealno da smo u devet vec vani, nekad zakasnimo pa nakon par krugova po kvartu skrenemo na cugu u klimatiziran prostor/ili hlad hahaha
    Kad nije tak vruce onda opicimo jos jedan krug navecer iza sest - sat vremena i nazad u stan. 
    Jedno mjesec i pol nakon poroda sam rijetko izlazila (posebno jer lift ne radi pa mi je bilo skakljivo naprezati se), mozda dva, tri puta tjedno. Sad se osjecam dobro fizicki pa nema zezancije vise. 😂😂😂😂
    Sparkle mene je spasio prasak laksol nakon poroda, al kao da se moze i u trudnoci 😉

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Leeloo101

    Nakon koliko se preporuca šetnju s bebom? Naravno ne po ovoj vrucini, i imali neka vremenska preporuka.. ono u početku 15ak min…Elisa zašto se ne okupati, babinje ti je proslo.. a njena nervoza može biti i doma.. kad se dogodi reagiraš.. nemoj da te to sprjecava, posebno ako je čisto more oko tebe.. i sjeti se sretna mama, sretna beba…
    Klizma nemam ništa protiv, kod mene nismo stigli do toga… Ali po nekim izrazima lica, mislim da sam to odradila nakon poroda

    Hahaha tvoj komentar na klizmu! 😂😂😂
    Nama je patronazna rekla da mozemo van odmah 😅, ali ne na sunce i ne u vremenu od 11 do 17h. Preporucila je krace setnje, ali zbog mame, ne zbog bebe.
    Mi smo prvi put isli u maticni prijaviti ga kad je bio tjedan dana, blizu je pa smo prosetali.

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    Curke koje žive na moru, izvolite s djecom van 😂😂😂 ja bih sve dala da zivim na moru, vec zamisljam setnje uz more, divan morski zrak, to je spas za dijete i nesto predivno ❤️
    Mi imamo kucu na moru ali je daleko od mora pa smo osudeni na auto i ne da nam se s malom bebom sada ici. Planiramo 9mj 🤞😊
    Purple da, ostalo je nesto. Iskreno se nadam da ce do sljedeceg uzv otici i da nece biti potrebe za kiretažom 🤞
    Leeloo šetnja se preporuca cim se mama osjeca dobro. 40 dana je odmora zbog mame, ne zbog bebe. Za bebu je pozeljno da bude vani sto vise, naravno ne kad je magla ili jak vjetar, kiša.. Ove vrucine nikome ne idu u prilog, vani je tolika sparina i nakon 19 h tako da smo mi odustali od vecernjih setnji jer oko 20 h nam krece uspavljivanje 🙈Setamo ujutro od 7-9, ali sada najavljuju neko zahlađenje, aleluja, pa cemo moci u bilo koje doba izac van jer voli kolica i setnje. 
    I mi smo vecinu vremena u stanu i to mi je koma, stalno izmisljam di bi mogli ici da nije vruce i da ne trosimo puno para jer muz vec ludi 😂😂😂
    Klistir najbolja stvar ikada, ali nazalost u Vinogradskoj daju čepić sto je sranje i ne pomaze, barem meni nije, ja sam ujutro popila slatku kavu i sve obavila 😂🙈

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Monny

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Mi smo nakon 10 dana izasli u šetnju, dok sam ja malo uspostavila normalno hodanje 😅
    Još uvijek me malo strah ići daleko, zbog dojenja najviše, jer koristim šeširić pa dok sve namjestim, ne znam kako bih to u javnosti 🤦
    Cure koje dojite, imate savjet za izlaske?

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam.... 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Avatar pistacija13

    pistacija13

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Monny

    Mi smo nakon 10 dana izasli u šetnju, dok sam ja malo uspostavila normalno hodanje 😅
    Još uvijek me malo strah ići daleko, zbog dojenja najviše, jer koristim šeširić pa dok sve namjestim, ne znam kako bih to u javnosti 🤦
    Cure koje dojite, imate savjet za izlaske?

    I ja imam taj neki osjecaj i anksioznost oko izlaska i dojenja. Gledam da ga podojim uvijek prije izlaska, da se dobro najede. Ali kako dojim na zahjev, dogodilo se dva put da sam ga morala nahraniti vani. Imam onu maramu, omotam, skinem grudnjak i ubacim njega ispod....

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Mi smo bili u nekoliko šetnji već, ali sama se još nisam odvažila jer nikada ne znam na čemu sam s gospođicom. Sin je baš bio mirna beba i dok bi izašli već bi spavao, a s njom se nikada ne zna. 🙈 + Što malac juri na biciklu i onda moram gledati gdje mi je on, hoće li ona plakati ili ne. Kada se suprug vrati na posao nekako ću se već morati ohrabriti s njih dvoje izaći sama. 
    Što se tiče klistira dobila sam ga i opet bih da biram. 😄 Čišćenje je i kod mene krenulo taj dan, ali s klistirom mislim da je izašlo sve živo. 😅 2 dana poslije nije šta imalo za izaći. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar purple13

    purple13

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    nada23

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam….

    Ooo super! 🥰🥰 cekamo s tobom, sretnooo 😘
    Monny mi isto kao i pistacija idemo van nakon podoja. Zasad nije bilo potrebe dojiti vani, obicno on spava u kolicima. Mislim da je najduze bilo 3 sata da smo bili vani i jeo je kad smo se vratili.. da place i da je gladan nahranila bih ga nekako 😅😅 ne stidim se, al vjerojatno bih trazila neki osamljeni kutak hahah
    A ako ti je to nezgodno, da se izdojis? Ja sam morala obaviti neke kontrole kad je on imao 3 tjedna j izdojila sam se i prihvatio je bocicu, a normalno sisa i dalje. Nije ga to poremetilo, ponekad dobije bocicu (kad sam bila kod frizera 🤣).
    Pbtab kak ste vi uspostavili spavanje u isto vrijeme svaki dan? Mi imamo klizno vrijeme spavanja 😝 obicno izmedju 20 i 22h, sve ovisi kad jede 😅

    2x missed ab
    Pai/mthfr homozigot - clexane 0.4
    💙Baby boy 🤩

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    nada23

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam….

    Sretno Nada 

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.