Ljetne bebe 2024 ✨

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sreća2012

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    nada23

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam….

    Kakav ti je taj sluzni cep? Jer i ja mislim da je i meni poceo malo po malo ali nema mi nista krvi u njemu pa sad ne znam je li to to  Samo velika nakupina sluzi, nije kao iscjedak obican bijeli nego da izvinete kao slina iz nosa. Pocelo mi je jos proslu srijedu pa od tad jos tri outa mi je tako bilo

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20714;3/st/20240901/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/a06c/preg.png

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    nada23

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam….

    Čekamo i mi s tobom! 🙌🏻 Sretnooo! 
    Ja sam rodila 3.dan od početka ispadanja sličnog čepa. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    Sluznog* 😅
    Sreća, ni u mome nije bilo krvi. Bio je kao ljigavac i onako količinski dosta da nisam morala razmišljati što je. 

    '21. 💙
    '24. 💛

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Purple, Haru, Lelo hvalaaa 🥰
    Sreća nema ni kod mene krvi, baš je onako kako je to Haru opisala. Meni danas bas obilno izlazi i to prvi put. 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

  • Monny

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Problem je što bi ona po danu stalno visila na sisi 😂 jede prije izlaska i onda umjesto da zaspe u šetnji, bude budna i počne cendrat. Evo sad je već sat na sisi, pustim ju jer imam kvrge, uopće se ne uspavljuje, već plače čim ju spustim u krevet 🫣
    Naručila sam si maramu za dojenje pa ćemo se već nekako snaći, jer tata počinje raditi idući tjedan 🙄

    12/23 UZV ♥️✔️

  • Avatar ElisaDay.

    ElisaDay.

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Monny

    Problem je što bi ona po danu stalno visila na sisi 😂 jede prije izlaska i onda umjesto da zaspe u šetnji, bude budna i počne cendrat. Evo sad je već sat na sisi, pustim ju jer imam kvrge, uopće se ne uspavljuje, već plače čim ju spustim u krevet 🫣
    Naručila sam si maramu za dojenje pa ćemo se već nekako snaći, jer tata počinje raditi idući tjedan 🙄

    E ovo je kao da opisuješ moju, ista stvar, ne mogu je spustiti u kolica bez da cendra, a po danu stalno na cici 😂

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1786

    Prijavi adminu

    Nada op op krenulo je pomalo 🍀 čekamo s tobom ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar PBTAB

    PBTAB

    Broj poruka: 1049

    Prijavi adminu

    purple13

    nada23

    Cure, prijavljujem da mi je počeo izlaziti sluzni čep ( barem mislim da je to to 😅). Odjednom sam danas dobila snagu pa cistim kucu cijeli dan i sama se sebi cudim. 😁
    I sad čekam….
    Ooo super! 🥰🥰 cekamo s tobom, sretnooo 😘
    Monnymi isto kao i pistacijaidemo van nakon podoja. Zasad nije bilo potrebe dojiti vani, obicno on spava u kolicima. Mislim da je najduze bilo 3 sata da smo bili vani i jeo je kad smo se vratili.. da place i da je gladan nahranila bih ga nekako 😅😅 ne stidim se, al vjerojatno bih trazila neki osamljeni kutak hahah
    A ako ti je to nezgodno, da se izdojis? Ja sam morala obaviti neke kontrole kad je on imao 3 tjedna j izdojila sam se i prihvatio je bocicu, a normalno sisa i dalje. Nije ga to poremetilo, ponekad dobije bocicu (kad sam bila kod frizera 🤣).
    Pbtabkak ste vi uspostavili spavanje u isto vrijeme svaki dan? Mi imamo klizno vrijeme spavanja 😝 obicno izmedju 20 i 22h, sve ovisi kad jede 😅

    Nemamo ni mi točno vrijeme spavanja, ali trudim se da ne pređe 21h. Sve ovisi kad jede, nekad mu dam ranije u danu, npr.trebao bi jesti u 18h, ja mu dam 17:30 ili 17h tako da mi sljedece bude oko 19:30 ili 20h, a prije toga ga okupam i pripremim, zamracim sobu i hranim u mraku. Za sada mi to funkcionira ali svjesna sam da se sve moze preko noci promijeniti jer su to jos uvijek male bebe da bi im se nametnuo isti ritam. Pa i vase vrijeme za spavanje je super 💪🏻😊  meni ako zaspi u 19, probudi se oko 1 i onda molim Boga da ponovno zaspi😂 
    Sinoc smo zaspali oko 20:30 i probudio se u 3, opet jeo i evo spava jos. Ovaj ritam potpisujem 😂😂 
    Od moje sestre djeca ko u vojsci, u 8 vec spavaju, imaju 9 god i 6 god. Jer ona ti je rekla, nece meni nitko po mozgu skakati do 23h 😂😂
    Iskreno umorna sam od tog kalkuliranja, gledam psa, to di ga metnes on spava. Nisam znala da su bebe tako komplicirane u pm, cista, sita i ne zeli spavati, pa jebote sve bi dala da mi je tako 🙈😂 
    A kad odraste i kad ce htjet spavati samu cu mu reci da je imao priliku a nije htio 😂😂

    👩‍🦳31, AMH 25,4 sono hsg - jajovodi ❌
    🧔🏻‍♂️43 normo
    🏩Repromed➖5 🐧
    ➖ 7.3.transfer 🙏🏻20.3. Beta ➡️448,58 Beta➡️ 912,7, UZV 4.4. 6+1 💓➡️UZV 17.4. 8+1 💓➡️ 10+2 miss.ab.😢💔
    ➖21.6. FET 🙏🏻3.7.Beta 🤞➡️27.6.test➕➡️12.dpt beta 692➡️ 14.dpt 1368➡️ uzv 18.7.💓➡️2.8. 8+1 missed. 💔
    ➖Clexane 💉✔️
    ➖20.10. FET➖11dpt➖911.18➖ 13dpt➖2550➖17.11.uzv 💓➖ Panorama 💙

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Do kad će ovi vjetrovi izlaziti nekontrolirano😵‍💫😵‍💫😵‍💫 čini mi se da su sve glasniji😵😵😵

    7. Mpo pokusaja - Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💖

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Cure, stigla nam je jutros curica, 4040 g I 54 cm. Sinoć oko su krenuli trudovi koji su se s vremenom pojacavali. Većinu vremena sam provela u predrađaoni na lopti i to me spasilo. Puno je lakše bilo podnijeti trudove.... Kad su me odveli u radaonu, rodila sam u 30 min... Muž je bio sa mnom za vrijeme poroda i to mi je puno značilo. 
    Eto kratki izvještaj od mene. 😊 Sretno vama koje još čekate 💓🥰

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    8/2024- I 💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.