Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    ljubičica

    imas li mozda sliku ili link te komode koja kqsnije bude stol?
    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-radni-stol-bijela-40462621/ [ikea.com]
    Evo mislim da je to ta komoda,ali trenutno nije raspoloživa 🙄


    Hvala ti 😊

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    helena_29

    Hej imam pitanje trudna sam 7+3..sad ovaj tjedan idem kod ginekologa😊zivim inace u Njemačkoj nisam cijepljena ali sam imala koronu i certifikat mi vrijedi do 3 mj…al sad kao nest pricaju da ce skratit to znaci možda mi nece vise vrijedit certifikat 🤧moje glavno pitanje je sljedece dal se koja trudnica cjepila protiv Covida?dal Vas je bilo strah?dal mislite da je to oke?kako ste se osjecale?Hiljadu mi je misli u glavi i jednostavno se bojim 😪


    Cjepljena evo sad u subotu jer mi potvrda o preboljenju traje jos 2 tj,sa 19+6,bebicu uredno osjecam tako da vjerujem da je tu sve okej,e sad simptomi,ja sam ocito vec nesto prije pokupila kako moj doktor tvrdi pa mi je cjepivo pogorsalo situaciju,nekakva vrsta viroze a sad je nije to je pitanje na koje neznam odgovor,svakako se nemoj cjepit dok ne udes u 2 tromjesecje, to svi doktori kazu. Sretno s odlukom i cestitam na trudnoci 🙂

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Atina25

    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-bijela-bijela-s-3-ladice-s19392159/ [ikea.com]

    Ljubičica mi smo ovu uzeli tada mi se činila najbolja radi cijene i spremanja robice ispod i sl. Jedino je velika pa ako imate prostora,ove daske za ladice se mogu kupiti u raznim bojama 🤞 sad imamo za spremanje stvari i kad dođe curka ćemo je na tome prematati iako je u njegovoj sobi al brzo to prođe.


    Da velika je. Duboka. Sad sam išla mjeriti i ne odgovara mi. 
    Primjetila sam nešto što mi više odgovara: 
    https://www.ikea.com/hr/hr/p/gulliver-namjestaj-za-bebu-3-kom-bijela-s89415845/ [ikea.com]

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    marta96

    Teab

    Martaposlali me na testiranje koje je tek sljedeci tj od terapije ni t.

    Jao, sretno, makar ne znam zasto tako dugo čekati moras🤦‍♀️

    Bachata

    Imam jedno pitanje….. Ako tko zna kakva je opcija da se pije sok od aronije u trudnoći zbog željeza s obzirom da mi je željezo 10 pa da ga malo po dignem? Ima li određena količina koliko se pije? Smije li se piti? Tipa dec čiste aronije s ostatkom vode svaki dan?

    Aronija se smije naravno. Čisti matični sok, mala rakijska čašica se pije ujutro na prazan želudac.
    Ja sam uzimala svake godine barem litru, dvije. Sad mi je željezo bilo dosta visoko pa idem vaditi kks idući tjedan da vidim moram li dodatno uzimati jer se obično savjetuje od 6mj.


    Hvala ti 😉💞 naručujem 😁

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    ljubičica

    Bachata

    Imam jedno pitanje….. Ako tko zna kakva je opcija da se pije sok od aronije u trudnoći zbog željeza s obzirom da mi je željezo 10 pa da ga malo po dignem? Ima li određena količina koliko se pije? Smije li se piti? Tipa dec čiste aronije s ostatkom vode svaki dan?

    Cikla ti je zakon za željezo…


    Da znam radila sam sok od cikle, jabuke i mrkve al mi je malo dosadia pa sam mislila preć na aroniju pa opet na Ciklu i tako miješa jer znam da Ciklu smijem 😬😊

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Atina25

    Bachata ciklaa cikla i jos cikle to super dize zeljezo💪💪💪


    Sve stoji al Cikla dopijezdi pa malo promijene s aronijom sam mislila pa opet se vratit cikli

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Mary10

    Bachata

    Imam jedno pitanje….. Ako tko zna kakva je opcija da se pije sok od aronije u trudnoći zbog željeza s obzirom da mi je željezo 10 pa da ga malo po dignem? Ima li određena količina koliko se pije? Smije li se piti? Tipa dec čiste aronije s ostatkom vode svaki dan?

    Ja ti koristim plod aronije (imamo ju zasađenu). Njega cijedim skupa s ostalim voćem ali je jako malo stavljam, par bobica svaki dan. Mislim da dec aronije zvuci kao dobra doza, nebi vise od toga.


    Da tako sam i ja mislila, možda po deca dec….. Thanxyć 

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Bachata probaj sok pit ili kombinacija s aronijom super ideja ☺️
    MissR 🤣🤣🤣🤣🤣 nekako sam zamislila scenu i umirem od smijeha.. divno izgleda ljulja 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar dunja03

    dunja03

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Demetria hvala na objasnjenju za ogtt, vec mi je sad muka 🤣
    Pepsi pratimo se 🤗🤗
    Visibaba ajme preslatka je komodica, ja se u zadnje vrijeme nenormalno topim na slatke stvari 😍
    MfrauM ne brini, sa bebicom ce sve bit ok, cula sam za dosta trudnica koje su imale koronu, pa evo koliko nas je samo u grupi, meni izolacija prosla prije 5 dana i stvarno simptomi ko najlaksa prehladica, drzim fige da te ne zakaci jako 😉
    Atina25 navijamo za frendicu!!!! saljemo pozitivne vibre 😊😊
    Bachata neznam za aroniju, ali za ciklu definitivno potpisujem. od malena sam imala zeljezo uzas nisko, vec mi je to kod vadenja krvi bila normalna stvar, a u ovoj trudnoci cikla majka, bila sam u soku jer mi je samo zbog cikle poraslo toliko da sam na gornjoj granici 🤭🤭

    🙋‍♀️ 31 💁‍♂️ 34
    🤸‍♂️ 5,5
    28.09.2021. ➕
    13.10.2021. smeđarenje, najvjerojatnije pocetak blizanacke, utrogestan 3×1
    19.10.2021. 6+2 ❤ beta i nalazi uredni
    02.11.2021. 8+0 sve ok 🥰
    23.11. narucena za Veritas prenatalni test 💉

    07.12. low risk, stize nam zdrava curkaaa 💖
    28.12. sve ok, skinuta sa utrogestana 😊

    Termin: 11.06.2022. 💖

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    MfrauM

    Evo curke, testirala sam se i pozitivna sam. Sve me boli 🤧. Popila sam lupocet 500 nadam se da bebi neće biti ništa.


    Drzi se 🙏❤️

    Atina25

    Auuuuu bas vas dosta ima koronu🤦 bas mi je zao Mfrau drzi seee🤞🤞
    Visibaba meni je jako lijepa komodica i mi smo takvu gledali onda jos ali je prevagnula cijena pa smo uzeli tu Ikeinu jeftiniju,ali ova vam je super i ima puno mjesta 💪
    Ariel to je mene najvise smetalo kad sam ‘krila’ da sam trudna kao sve nesto ne smijem pa opravdanja pa zasto ne pijem pivu,pa gin pa svasta pa zasto ne idem na team building neki ,neka fešta bila u djiru a nije mi se dalo među hrpu ljudi radi covida a inače bila sam prva pa svi sto pitanja,kad sam rekla svima mi je bilo lakše evo..

    Evo meni frendica upravo u rađaoni tj predrađaoni nema bas trudove pa su joj dali gel evo panika me lovi samo kad se sjetim 🤣🤣🤣🤣

    Moja jutros otisla rodila 11h poslije.
    Sretno

    Teab

    Mfraudrzi se,bebica ce bit okej
    ja imam neku gadnu virozu,na kucnom sam dns negativna,svi se cude da di sam pokupila a ne sjete se da svi oni hodaju okolo po gradu i onda se cude ko pura dreku da pa kak,pa nikamo skoro nejdes

    Bas…kao da si ti kriva svašta….

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.