Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Čestitke svim curama na odličnim pregledima😊ja moram sljedeći utorak isto na Nuklearnu na kontrolu za štitnjaču i vađenje hormona, uopće mi se ne hoda sad po kontrolama dok ta korona divlja.svom srećom imam razumnu doktoricu koja trudnice i mame koje doje primi odmah preko reda, tako da sve obavim za 15 tak min…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Bachata ciklaa cikla i jos cikle to super dize zeljezo💪💪💪

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Anushka

    Anushka

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    missR

    Cure sto vi mislite o nihaljkama za bebe? Planirate li to kupovati?
    Meni se to cini prakticno kad idem na wc ili dok kuham da beba bude u tome kratko ali citam da se neki protive jer kao smanjuje bebinu koordinaciju🤷🏻‍♀️
    Svidja mi se ona baby bjorn. Ima ju moja frendica i super joj se pokazala, bebac bas voli biti u njoj


    missR

    Cure sto vi mislite o nihaljkama za bebe? Planirate li to kupovati?
    Meni se to cini prakticno kad idem na wc ili dok kuham da beba bude u tome kratko ali citam da se neki protive jer kao smanjuje bebinu koordinaciju🤷🏻‍♀️
    Svidja mi se ona baby bjorn. Ima ju moja frendica i super joj se pokazala, bebac bas voli biti u njoj


    Mi smo imali neku Chicco, dobili ju rabljenu pa smo ju vratili. Ne preporučuju se, al meni je to bilo praktično upravo iz razloga kojeg si rekla, dok moram nešto nabrzaka po kući ili ako sam bila u kuhinji mogla je biti s menom, znači nije sad boravila unutra satima, ali za obaviti nesto po kući da.bila je prijenosna i to je bilo super, muž ju je znao u tome uhvatiti i spustit svekrvi da malo predahnemo, onak ko paket🤣koristila nam je i za dohranu dok još nije bila navršila 6 mj.i posjela se (pa ju nismo smjeli u hranilicu).s obzirom da smo tu vratili, sad nemam nikakvu ali razmišljala sam da uzmemo, svakak od opreme ne moramo ništa kupovati, pa da bar nešto kupimo🤭

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    MissR naravno da smanjuje koordinaciju ako je u tome svaki dan, cijeli dan i nista drugo. Ali ako je u tome na kratko, par puta na dan kad nesto obavljas, to je sasvim u redu.
    Isto tako kazu kak hodalice nisu dobre za kukove bebi, da ako je u njoj cijeli dan, svaki dan. Ali ako je 20ak mi nda se iznori - sve ok.
    Imam frendicu koja kaze kak njezina mala u kolicima nece biti u letecem polozaju, u onoj kosari di lezi i da vristi onda. Ona uzme jaje iz auta i stavi na kolica. Meni su rekli da to nikako ne bi trebali radit jer je beba onda skvrcena i cesto kasnije ima problema s kicmom. Da je to jaje samo za uto i eventualno donest do kuce bebu. Za kolica da treba lezat dok ne bude spremna za sjedeci polozaj. 
    Puno je raznih misljenja. Ja sam misljenja da nista to ne moze stetit ako se ne pretjeruje u koristenju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    ljubičica

    imas li mozda sliku ili link te komode koja kqsnije bude stol?

    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-radni-stol-bijela-40462621/ [ikea.com]
     Evo mislim da je to ta komoda,ali trenutno nije raspoloživa 🙄

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    https://www.ikea.com/hr/hr/p/smastad-stol-za-previjanje-bijela-bijela-s-3-ladice-s19392159/ [ikea.com]

    Ljubičica mi smo ovu uzeli tada mi se činila najbolja radi cijene i spremanja robice ispod i sl. Jedino je velika pa ako imate prostora,ove daske za ladice se mogu kupiti u raznim bojama 🤞 sad imamo za spremanje stvari i kad dođe curka ćemo je na tome prematati iako je u njegovoj sobi al brzo to prođe.

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Marta eto upravo dr zvao mene natrag,kaze da sam ocito vec u sebi imala nesto sto se od cjepiva samo pokrenulo jer sam mu bas rekla da mislim da je od cjepiva.

    Ko je pito za njihaljku neznam vise,mi je mislimo svakako uzimat ali tek kad se malac rodi jer necu da mi hrpa stvari koje mali mozda ni nece koristit bezveze stoji,znam da ima beba koje su obozavale njihaljke a neke nece ni “cut” za njih

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    MissR mi smo imali TinyLove moj je čak htio bit unutra jer je imala ono zvukove i one igračice,ali bila mi je bas nekako nezgodna jer je klizio i na ravnome je bila mi nekako grbava inače sam vidjela recenzije da su ljudi zadovoljni s njom,kumi smo nas 4 frendice kupile Nuna Leaf jako je skupa dođe preko 2 000 kn a mi smo je uzele na akciji jer je nju htijela na kraju mala nije uopće htijela biti u njoj pa je stariji sjedio i gledao crtiće u njoj moze do 50 kila al onako jako skupa investicija za fotelju. Nama se najbolji pokazao baby gym,ali nas je volio bit u gymu na podu i lupati to i gledati okolo i tako, sad ćemo vidjet sta će biti s maleckom. Imamo baby gym i casmatino mislim da je to dosta.

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Atina nuna leaf je bas lijepa. Vidila je uzivo u jednoj trgovini ali dosta skupa.. ja sam ju isla malo kao zanjihat i slucajno sam toliko raspalila da se njihala ko luda skoro je ispala ona beba celavica sto je unutra za ukras.. ja i sestra smo se kasnije valjale od smijeha 😂😂😂😂
    Ariel i Tea mislim da cu onda uzet neku. Jos cu malo prouciti sto se sve nudi😊

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Avatar helena_29

    helena_29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej imam pitanje trudna sam 7+3..sad ovaj tjedan idem kod ginekologa😊zivim inace u Njemačkoj nisam cijepljena ali sam imala koronu i certifikat mi vrijedi do 3 mj…al sad kao nest pricaju da ce skratit to znaci možda mi nece vise vrijedit certifikat 🤧moje glavno pitanje je sljedece dal se koja trudnica cjepila protiv Covida?dal Vas je bilo strah?dal mislite da je to oke?kako ste se osjecale?Hiljadu mi je misli u glavi i jednostavno se bojim 😪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.