Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Sretno svima na pregledima! Ajme ja se bas teško nosim sa strpljivošću, do 16.12 moram izgurati do tog prvog pregleda. Nego, jel se vi držite nekih smjernica koje nisu baš na prvu logicne, tipa čuvaj se, nemoj ovo nemoj ono. Kuma mi je rekla da ne usisavam jer kao to se radi iz trbuha, a ja danas usisala cijeli stan jer dolazi serviser. A da ne pričam kad uđem u kuhinju odmah na Google “čaj trudnoca, khaki trudnice, ananas trudnice” non stop neki jarac googlam 🤣. 
    Demetria nadam se da će vam se situacija čim prije riješiti! 
    Sretno danas svima na pregledima 🥰. 

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Demetria sretno mužu danas, čekamo lijepe vijesti! 💪🙏 Uvijek je bilo problema ali i rješenja. Cak i kad nam djeluju daleko nekako se uvijek sve posloži 😘 Samo vjeruj, vi ste tim i možete sve 😘

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Visibaba07

    Jutro cure 😊
    Sretno svima danas 🍀
    Meni upravo stigao nalaz Panorame,sve je low risk..za spol se moram još malo strpiti jer ću imati party sa balonima sljedeći tjedan ako neki obiteljski problemi dopuste..uglavnom najbitnije je da je zdravo ❤️ i sada mogu odahnuti bar malo ☺️


    Bravoooo 🎉🎉🎉🎉 sad se lakše diše 😁

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Mfrau ja usisavam, penjem se svugdje, kitila neki dan kucu i bor postavljala sve bez beda 😅 inace nemam mira, jedino kad osjetim da sam preforsirala malo odmorim.. 
    Opcenito se dobro osjecam i time se vodim. Papam sve raznoliko normalno i pijem cak i kavu u normalnim kolicinama. Neke su tu pitale i za dezodorans.. ja koristim sve isto kao i prije 😊 

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

  • Tinkica27

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima! Nove cure dobrodošle!
    Sretno vama koje idete danss na pregled.
    Demetria drži se, sve će biti dobro 🤗.

  • Avatar MfrauM

    MfrauM

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    missR

    Mfrau ja usisavam, penjem se svugdje, kitila neki dan kucu i bor postavljala sve bez beda 😅 inace nemam mira, jedino kad osjetim da sam preforsirala malo odmorim..
    Opcenito se dobro osjecam i time se vodim. Papam sve raznoliko normalno i pijem cak i kavu u normalnim kolicinama. Neke su tu pitale i za dezodorans.. ja koristim sve isto kao i prije 😊


    E hvala, sad mi je lakše, jer si mislim kak ću sve pripremiti za Božić ako pol tog ne smijem 🤣. Muž kaže “sve ću ja” , priznajem da sam kontrolfrikusa koja sve popravlja za njim 🤭. Huh dobro je, danas krecem onda u akciju 😆

    Laparaskopija i histeroskopija
    Nizak amh 4,5
    15.11 . ➕❣
    15.11. Betahcg ✅
    24.11. Betahcg - ✅
    14.12 imamo ❤ (izvanredan pregled, hematom)
    16.12 prvi pregled bebica je super 🙌🙏
    ————-
    Termin 26.7.
    🕯💙 23.4. Beba K. 27tt

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    missR

    Mfrau ja usisavam, penjem se svugdje, kitila neki dan kucu i bor postavljala sve bez beda 😅 inace nemam mira, jedino kad osjetim da sam preforsirala malo odmorim..
    Opcenito se dobro osjecam i time se vodim. Papam sve raznoliko normalno i pijem cak i kavu u normalnim kolicinama. Neke su tu pitale i za dezodorans.. ja koristim sve isto kao i prije 😊


    Tako i ja ☺️ 
    Jedino ne dižem i ne nosim nešto teško 😊

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Evo mene sa pregleda. Sve je proslo u redu, dala sam krv i vidjela sam gestacijsku vrećicu sa malom tockicom. Narucena sam na drugi pregled za tjedan dana u petak 10.12.2021. Rekli su da bi se do tad trebalo vec nesto lijepo vidjet. Sretna sam jer su mi rekli da se za sad cini sve u redu te su mi produzili terapiju koju uzimam. Bit cu uzbudena cijeli tjedan. 
    Ina85 ja se ne mogu sama upiknut, ne vidim sto radim pa sam zaposlila supruga koji to odradi vrhusnki. Imam sve puno masnica pa sam otkrila da mi pase ako lezim na ledima i on me upikne pod 90° Zadnja 3-4 uboda ni ne vidim gdje su bila. Nisam jos spremna prec na noge ali cu uskoro morat jer vidim da cu to morat dugo uzimat. 
    Monstera znaci slicno uzimamo. Imam i ja progesteron vaginalno, femibion 1 (omega, kalcij - magnezij) i jos nesto sto nemam pojma za sto je. Sva sam se pogubila. 

    [lilypie.com]

  • Tini_

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, čitam vas već neko vrijeme ali nikako da se priključim. Ovo mi je druga trudnoća, imam bebaca od dvije godine. Na prvom pregledu mi je otkriven mali hematom, dobila sam utrogestane, ne smijem dizati teško i naprezati se, drugo mi je sve dozvoljeno. Namjeravam raditi još ovaj mjesec, pa ostati doma. 
    Trenutno sam 9+5, prošli tjedan sam imala koronu koja je prošla samo s blagim simptomima. Ono što me brine je što sam popila 2 lekadola u razmaku od 2 dana, znam da je paracetamol dozvoljen u trudnoci, ali ipak postoji neka briga. 
    Idući pregled mi je 17.12. kada će mi raditi i probir. 
    Veselim se druženju s vama! 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar ljubičica

    ljubičica

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Drage žene -  primjetila sam prilikom stavljanja utrića -kad prsti dođu do kraja- da mi je to lagano bolno i neugodno.  Jučer sam lagano rukom prepipala trbuh pa mi je na jednom mjestu maternica bila malo osjetljiva-bolna..jeste li imale takva iskustva? Trebam li se zabrinuti?

    1x 👶 prirodna trudnoća
    4/21 blighted ovum
    7/21 IVF i 6/11/21 fet -2 blastice🤞
    16/11/21 ➕✅☺️
    22/11/21 beta 5207 🥳🥳
    23/11/21 1.pregled -ok(5+6)✅
    30/11/21 2.pregled- 3.7mm(6+6) imamo❤️🥳
    21/12/21 3.pregled - 2.68 cm (9+6) ok ✅
    ***28.12 Nifty-nizak rizik-stiže braco!! 😁💙
    17/1/22 4. pregled -7.6 cm (13+5) ok ✅
    15/2/22 5.pregled…
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.