Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Evo, ja se vratila iz Petrove. Obavila uzv za pol sata, a na pregled u ta cekala 3.5 sata. Napreduje, i  dalje je manji, al kazu da je glavno da raste i dobiva na kg. Sad je 1.5 kg 😁 Nasmijalo su se mojoj visini i tezini prije i sada. A sta cu, glavno da nasmijem nekog 🤣  Sljedeci put opet isto za tjedan dana, 1.7. Ufff

    [lilypie.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    MarVel

    Je li s prvim djetetom isto bilo tako pa je samo krenulo ili si bila više otvorena? Sljedeća dva tjedna, uf, to je skoro 10.7. 😅 Sad kad sam izvela psa mi je susjed rekao da pogledam kad je puni mjesec. Svatko ima neku priču.

    S prvom mi je vodenjak puknul u 36tt pa sam isla na inducirani. Sad se nadam da ce moji trudovi krenuti da izbjegnem drip 🤞🏻🙊

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    TheTina

    S prvom mi je vodenjak puknul u 36tt pa sam isla na inducirani. Sad se nadam da ce moji trudovi krenuti da izbjegnem drip 🤞🏻🙊


    Puknuo ti je vodenjak, ali nisi imala trudove? Ja sam mislila da to ide u paketu jedno s drugim. Kao pukne vodenjak i uslijede trudovi. Da, svi želimo izbjeći drip.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    MarVel

    sunchica555

    I ja pijem čaj od maline,mažem i medjicu onim nekim uljem, nesto više idem na WC i trbuh mi se sav napuhao u dva dana, jučer mi isto malo veći komadić sluznog čepa ispao, al to se pojavljivalo već, al kontrakcije neke ne primjećujem osim da mi je po noći tolko teško promijeniti polozaj da se moram probuditi za promjenu na drugi bok🙉🙉. po ultrazvuku mi je vise puta termin bio 28.06 a taman mi je tad i pregled pa eto bas me zanima jel će se nesto tada vidjeti i jel ću biti jos koji cm otvorenija 🤣. Čekaju nas najveće vrucine 😅.

    I ja idem malo više na wc, imam pojačan iscjedak, ali mislim da to nije sluzni čep, sluzni bi trebao imati malo sukrvice, zar ne? Meni se po noći baš često stvrdne stomak i idem dosta piškiti, beba me pritišće glavom. Ja sam prst prohodna već tjednima, očekivala sam neki napredak na prošlom pregledu, ali ništa. I vidim da su mi papuče sve uže, otekla sam. Da, idući tjedan su temperature još više, prokuhat ćemo. Rado bih bila aktivnija, ali kud ću po ovim vrućinama.
    Ti si pitala za čuvanje matičnih iz pupkovine. Jesi uspjela što riješiti?

    Proučavala sam taj sluzni čep i guglala ga, moze biti i proziran, definitivno mi nije iscjedak jer nisam u zivotu imala takav iscjedak ko ljigavac onaj dječji izgleda 🤣.samo eto malo po malo to ide van, a jučer ga je dosta bilo, a i doktor je rekao da se tijelo lijepo vec priprema za porod, tako da mislim da su to sve neke pripreme lagane..što opet nista ne mora značiti.
    Ja ujutro odem prosetat dok nije jos jako sunce ili skroz navecer, ali evo i ja nateknem čim je vani toplije ako izadjem.
    Zvala sam ih za to čuvanje vec tri puta i nitko mi se ne javlja, ne znam, pitat cu jos u Petrovoj ako se ne porodim prije.

    [tickerfactory.com]

  • nina_

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Cure, zna li koja koliko trudnice Lupoceta od 500 mg smiju uzimati?

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    MarVel

    Puknuo ti je vodenjak, ali nisi imala trudove? Ja sam mislila da to ide u paketu jedno s drugim. Kao pukne vodenjak i uslijede trudovi. Da, svi želimo izbjeći drip.

    Imala sam neke blage samo i u roku od 8sati sam se samo 1cm otvorila pa su mi dali drip i otvorila sam se skroz za dva sata…mislim, bilo je brzo gotovo pa je porod i za pozeljeti bio, ali ak mogu tu bol osjetit jos krace bilo bi odlicno 😅 Bas imam zahtjeve 😂🙊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    nina_

    Cure, zna li koja koliko trudnice Lupoceta od 500 mg smiju uzimati?


    Ovisi što ti je?
    Ako je intenzivna bol može se uzeti i dva od puta…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    nina_

    Cure, zna li koja koliko trudnice Lupoceta od 500 mg smiju uzimati?


    Meni ginekologica rekla 4 na dan max. I to jos kad sam imala koronu. Znaci za jace bolove sam uzimala po gram . I nis nebude bebi. A bila sam 4 mj trudnoce. Paracetamol je siguran. 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • nina_

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    I ja sam pokupila koronu. Meni moja dr. rekla samo da smijem Lupocet, a nije rekla koliko. Imala sam turbo jake bolove, a nakon jednog Lupoceta mi je bilo bolje samo na sat ipol vremena. Sad me malo frka. Nadam se da neće naškodit bebi jer sam popila više od 4 Lupoceta od 500 mg u jednom danu.

  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Evo ja sam pokupila neku urinarnu infekciju, pomislila sam da sav taj pritisak i bol dole ide uz šavove i hematom, tek kad sam presla 37,5 sam se javila na hitnu. Naravno krv i urin su pokazali infekciju. Bas usporava oporavak 😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.