Ljetne bebe 2021.šŸ’›

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopuŔteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • snje

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Tweetyca, već te vidim kak prevrćeÅ” očima kad mi kukamo da je danaÅ”nji pregled proÅ”ao bez uzva šŸ¤£šŸ¤£ Grozne smo i razmažene šŸ™ˆ
    Btw, ja spavam isto s čepićima, budim se na svaki zvuk i sad sam se toliko naučila na njih da ne bi mogla zaspati bez njih pa da sam ne znam kak umorna.
    Bojana, ja računam isto ko i ti šŸ™‚ Ali znači li to da 18.3 ulazim u zadnje tromjesečje šŸ˜³ šŸ˜³Uf


    I ja sam spavala s čepićima zbog muža hrkača tako da si ponesi u bolnicu čepiće jer uz sve te bebe i zvukove, neće biti spavanja :-) ja zaboravila pa 1. noć nisam oka sklopila, bome je muž donosio slj.dan i čepiće i onu tamnu zaÅ”titu za oči i tek slj. noć sam spavala :-) znači nosim si donat, čepiće za uÅ”i i navlaku za oči :-) :-)

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Haj cure! Evo jedan dobar članak o tjednima i mjesecimaĀ https://covermagazin.com/trudnoca/?p=378 [covermagazin.com]
    Dobro doŔle nove cure!
    Lucky odlican video bas se jasno vidi! Bojana predivna je seka Iskra šŸ„°
    Mene nema ovih dana, zagužvalo.
    Sad sam na +3kg računajući od startne kilažeā€¦između sam gubila! Å ećer mi je doÅ”ao tromjesečni i on je 5,1 granični trudnički pa nastavljam režim prehrane. Trbuh raste, raste, bujam baÅ” naočigled! Kad uhvatim volje Å”kljocnit ću.
    Predivne ste stvarčice kupile, baÅ” je sve slatkoā€¦.a i ja sam malo kupila bodića.
    Volim ovo suncano vrijeme jer me mami vani i dan mi je ispunjeniji, ali vrijeme mi baÅ” brzo prolazi postajem svijesna da ce uskoro bebica stići. Veselim se i plaÅ”im istovremeno, imam dojam da sam sve zaboravila šŸ˜Š

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Bojana2017

    Lulu.Lu

    Super za sve odlične preglede! Ja jedva čekam utorak šŸ„°šŸ„°

    Ja sam u ponedjeljak na pregledu, ali sigurna sam bez UZV, jer sam radila anomaly scan 22.02. šŸ¤·šŸ¼ā€ā™€ļø
    Tako da se ne veselim pretjerano šŸ¤£šŸ™ˆ


    Ja nisam vidjela bebu od 1.mjeseca jer sam u veljači bila na pregledu u OB Pula kod doktora koji nije bio baÅ” pricljiv, nije ni ekran okrenuo šŸ™„ ali glavno da je rekao da jeĀ  super. šŸ„°
    Mallla, ako se ti bojis, kako je nama tek? šŸ˜…šŸ˜… Mislim, ne bojim se, nego si stalno mislim kako ćemo kad dojdemo doma iz bolnice, to je to šŸ˜šŸ˜

    https://www.unabridged.blog/product/doulina-knjizica-o-dojenju/ [unabridged.blog]
    Mislim da ću si kupiti ovu knjižicu, pročitala sam jako puno pozitivnih recenzija o njoj!Ā 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    I ja obožavam ovo vrijeme, sunčano i toplo! JoÅ” malo pa ću posaditi cvijeće, baÅ” se veselim! šŸ¤©šŸ¤©

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Evo ne znam jel sam uspjela i jel mozete vidit
    https://streamable.com/4nn5qp [streamable.com]

    Vidi seeeee šŸ˜ šŸ„°šŸ„°

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    snje

    Mirjam2

    Tweetyca, već te vidim kak prevrćeÅ” očima kad mi kukamo da je danaÅ”nji pregled proÅ”ao bez uzva šŸ¤£šŸ¤£ Grozne smo i razmažene šŸ™ˆ
    Btw, ja spavam isto s čepićima, budim se na svaki zvuk i sad sam se toliko naučila na njih da ne bi mogla zaspati bez njih pa da sam ne znam kak umorna.
    Bojana, ja računam isto ko i ti šŸ™‚ Ali znači li to da 18.3 ulazim u zadnje tromjesečje šŸ˜³ šŸ˜³Uf

    I ja sam spavala s čepićima zbog muža hrkača tako da si ponesi u bolnicu čepiće jer uz sve te bebe i zvukove, neće biti spavanja :-) ja zaboravila pa 1. noć nisam oka sklopila, bome je muž donosio slj.dan i čepiće i onu tamnu zaÅ”titu za oči i tek slj. noć sam spavala :-) znači nosim si donat, čepiće za uÅ”i i navlaku za oči :-) :-)


    Da, imala sam priliku već ležati u bolnici zbog operacije i imala sam čepiće. Kud ja tu i oni. Imam ih u svakoj kozmetičkoj torbici, ispod madraca, tu i tam se koji opere, usisaā€¦ šŸ¤£ E ovo za oči bi mi već smetalo, ne mogu se zamisliti spavati s timeā€¦Ā 
    .Ā 
    Ja se veselim isto proljeću, sađenju cvijeća, doručka na balkonu šŸ¦‹šŸŒæšŸŒ· BaÅ” će nam se u lijepo godiÅ”nje doba bebice rađat šŸ™‚

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    snje

    Mirjam2

    Tweetyca, već te vidim kak prevrćeÅ” očima kad mi kukamo da je danaÅ”nji pregled proÅ”ao bez uzva šŸ¤£šŸ¤£ Grozne smo i razmažene šŸ™ˆ
    Btw, ja spavam isto s čepićima, budim se na svaki zvuk i sad sam se toliko naučila na njih da ne bi mogla zaspati bez njih pa da sam ne znam kak umorna.
    Bojana, ja računam isto ko i ti šŸ™‚ Ali znači li to da 18.3 ulazim u zadnje tromjesečje šŸ˜³ šŸ˜³Uf

    I ja sam spavala s čepićima zbog muža hrkača tako da si ponesi u bolnicu čepiće jer uz sve te bebe i zvukove, neće biti spavanja :-) ja zaboravila pa 1. noć nisam oka sklopila, bome je muž donosio slj.dan i čepiće i onu tamnu zaÅ”titu za oči i tek slj. noć sam spavala :-) znači nosim si donat, čepiće za uÅ”i i navlaku za oči :-) :-)

    Da, imala sam priliku već ležati u bolnici zbog operacije i imala sam čepiće. Kud ja tu i oni. Imam ih u svakoj kozmetičkoj torbici, ispod madraca, tu i tam se koji opere, usisaā€¦ šŸ¤£ E ovo za oči bi mi već smetalo, ne mogu se zamisliti spavati s timeā€¦
    .
    Ja se veselim isto proljeću, sađenju cvijeća, doručka na balkonu šŸ¦‹šŸŒæšŸŒ· BaÅ” će nam se u lijepo godiÅ”nje doba bebice rađat šŸ™‚


    Da, i ja to mislim! Nekako rađe ljeti nego zimi. Ja zimi ne znam ni sebe obuci, kamoli drugoga šŸ˜…šŸ˜‚ ljeto je baÅ” moje godiÅ”nje doba, a ovi će biti najljepÅ”e ikad šŸ„°

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Joj ja kad vidim da cure sa proljetnih beba već na veliko rađaju, malo me uhvati ta nervoza jer smo mi sljedeće šŸ˜šŸ˜šŸ˜

    šŸ‘±šŸ¼ā€ā™€ļø 28 god
    šŸ§”šŸ» 31 god
    šŸ‘¶ šŸ’™2021šŸ’™
    01.2022. krenuli na bebu br.2 šŸ™šŸ¼šŸ¤—

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    I ja sam sretna sto ce nam biti toplo i linepo za vrijeme porodašŸ„°
    Zimogrozna sam pa mi ovo odlično ā¤ļø
    Sto se tice hrkanja, i kod nas isto taj problemā€¦ Cak je i kupio neki sprej protiv hrkanja..Cepice ne koristim zato sto ujutro moram na posao pa se bojim da ne zaspim šŸ™ˆšŸ˜…
    A ovdje sam nasla tjedne i mjesece kak se racunaā€¦ Ako ima smisla šŸ¤©šŸ¤© https://ibb.co/BySywzQ [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Joj ja kad vidim da cure sa proljetnih beba već na veliko rađaju, malo me uhvati ta nervoza jer smo mi sljedeće šŸ˜šŸ˜šŸ˜


    Joj i mene, tu i tamo bacim oko pa se mislim, nismo tako daleko od prvih termina u ovoj grupiciā€¦

    šŸ‘±šŸ¼ā€ā™€ļø27, stadij IV endo
    šŸ§”šŸ»32

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaŔ da želiŔ!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. NemaŔ korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.