Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Rose tnx, Mamulu jos nisam stigla vidjeti. U subotu je bila dr. Snezana ali ne znam kako se preziva, bas je bila ok.
    Ivana meni je od klistira bila skroz normalna stolica,malo rjedja i tek na kraju vodenasta. I nimalo ne boli, dapace bas super iskustvo. Ja nikad ne ispraznim do kraja kapsulu, uvijek imam osjecaj da ostane jos 😁

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Rose1

    kaktusica

    Klistir oo, pa to je najbolja stvar prije poroda. A i strah me bakterija.
    Amneris tko ti je bio na porodu od dr i babica, ako se sjecas?
    Vucice kako danas bradavice?
    Mokvice i tebi sretan puni 39! 🥳💞
    Fluffy kako si danas?
    Rose tako je i moj znao imati uzasno rijetke stolice pa mi dr. rekla da dok je na mom mlijeku da je to sve normalno…
    Trudy kako je prst? Bome si se dobro pocepala, jao 😬

    Oki, hvala na info o stolici, da moje mlijeko.
    Meni bio doktor Mamula, mlada babica Ivana mislim.


    I meni je bio Mamula, babica ne sjecam se vise koja.. meni su btw dali klistir i svejedno je jos ostalo matrijala za porod 😁
    Prvih 6 mjeseci dobivamo prosjek svoje place za zadnjih 6 mjeseci (prije komplikacija ako si imala otvorene). 
    Kaktusice cestitke na 39 👍😎 vidis kako se Petra ne da van 😁 uziva macka!
    Ma joj, porezala sam se bas uzasno.. jutros skinula flaster jer mi se smocio pa da ga promijenim, u medjuvremenu sa skinutim isla nesto dirat i odmah krv krenula 😕 tako da sad su opet zamotani prsti 🙄 a dobro, proci ce 😁 drugi put malo vise pazit 😁
    Amneris bebuska je preslatka i moram priznat slici malo na mog E 😁 
    E se isto svidja spavanje na trbuhu, sad je sat i pol fino odspavao tako. Iako ni meni nije pravo da tako spava pa moram dezurat kraj njega..
    Kakica od bebaca- bitno da nije crna ili bijela, sve ostalo je ok. Kod nas je divne zlatne boje s komadicima 😁 mene zivcira samo sto se svaku noc oko 3-4 pokaka pa ga moram presvlacit 🙄 i onda se razbudi.. objasnjavam ja njemu da se ne kaka po noci al ne slusa me 😁 nocas doduse sam uspjela bez da se probudio 😎

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Rose tnx, Mamulu jos nisam stigla vidjeti. U subotu je bila dr. Snezana ali ne znam kako se preziva, bas je bila ok.
    Ivana meni je od klistira bila skroz normalna stolica,malo rjedja i tek na kraju vodenasta. I nimalo ne boli, dapace bas super iskustvo. Ja nikad ne ispraznim do kraja kapsulu, uvijek imam osjecaj da ostane jos 😁


    Snezana je meni bila na onom pregledu dan pred porod. Super mi je bila 👍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Kaktusica super za pregled. Daa, uskoro će i Petrica. 😍
    Curke bebe su vam preslatke. 💗💗

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Amneris

    Amneris

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Kaktusica i meni je bio doktor Mamula, boljeg stručnjaka nisam mogla poželjeti. Ozbiljan i ne priča puno, ali znaš da si u sigurnim rukama. 
    Snežana je isto ok doktorica!
    Babica je bila jedna Ana s naočalama, isto odlična ženska.

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    ivana0704

    Plan poroda - hvala svima na iskustvima, budem isla otvorenijeg uma na porod, to mi je neki zakljucak nakon ovog sveg.
    Klistir sam gledala da ne jedino ako se prirodno iscistim prije poroda pa da me ne bi mrcvarilo bespotrebno. A rekle mi zene da se ionako pokakis pa racunam bolje da stolica bude prirodna nego vodenasta od klistira, to mi se cini cak i higijenskije.
    Magnezijod ponedjeljka ga ne pijem. Pila sam ga od 16tt zbog konstantnih BH kontrakcija i sad sam stala. I vec primijetim da nemam tako cestu stolicu, to mi bas bezveze
    Cestitke svima na punim tjednima

    Ja taman cekam na pregled u petrovoj, hrpetina je trudnica. Ne znam cini li se to meni jer prvi put u zivotu obracam paznju, ali kao da je pravi baby boom oko mene. U firmi u kojoj radim 7 ljudi ceka bebicu u 7 mjesecu samo. A inace je neki prosjek jedno na godinu.


    Meni ti je taj klistir bio super, mislim da u životu tako isciscena nisam bila🤷‍♀️😅😂
    Kaktusica😎🥰🤞
    Sjela naknada, pbz🤓
    Rose, prvih 6 mjeseci dobivaš prosjek svojih 6 zadnjih placa prije nego si isla na porodiljni odnosno prije komplikacija, ako si na njima bila. Nakon toga 5600, ako ti je placa veca od 6000.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mi smo se danas vagali i imamo 4250 grama, a porođajna bila 3200 grama, otpusna 2990 grama. Tako da smo lijepo dobili na kilaži. 🙂

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Mi smo se danas vagali i imamo 4250 grama, a porođajna bila 3200 grama, otpusna 2990 grama. Tako da smo lijepo dobili na kilaži. 🙂


    Uu, pa to je odlicno!
    Bravo Gretice🥰🥰😎

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ivana ja sam par puta imala stolicu prije izgona i to zadnju svega 10ak minuta prije samog finala i svejedno udes na samom porodu tako da ja kazem DA klistiru ako je ikako moguce 😉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Mi smo se danas vagali i imamo 4250 grama, a porođajna bila 3200 grama, otpusna 2990 grama. Tako da smo lijepo dobili na kilaži. 🙂


    Bravo 👍🥳

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.