Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amneris

    Amneris

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Jutro mamice i trudnice!
    Već sam toliko u zaostatku da ne znam gdje sam stala s komentiranjem.
    Sjećam se samo da Nikita i Flo super izgledaju, a slike od Polly, preeeeedivne!
    Mi smo super, rastemo i debelimo se, već smo na skoro 4,5 kile!
    https://ibb.co/stpwmLn [ibb.co]
    Kako je debeljuca, pojavili su joj se ojedi ispod podbratka i jednog pazuha na pregibima, baš joj je crveno i skupljaju joj se one bijele naslage. Probali smo namazati s JGL kremom, ali još je gore bilo. Sad samo operemo to i dobro posušimo. Ali tako je teško dostupno, baš se teško počisti, još ta nježna kožica..
    Kakanje - zadnjih tjedan dana stolica je jednom dnevno, ali toliko obilna da doslovno bude do pazuha jadna zasrana i moram pod špinu s njom. Ja ne znam jel to normalno. I bude onako rijetka i vodenasta. Ali da je proljev bila bi učestala zar ne? Uveli smo Wayu D3, ali nije do nje jer je i prije Waye počela tako kakati. Drugo nismo ništa novo uvodili. Da sam u tom trenutku negdje vani s njom i ona se tako userka, ne znam kako bi to riješila iskreno. Tri pelene nisu dovoljne za tu količinu.
    Porodiljni - i meni došao veći iznos, baš sam hepi!!
    Kupanje - mi sapunamo u kadici, otprilike svaki drugi dan, a sad i svaki dan otkad imamo ovakvo kakanje.
    U mom planu poroda kojeg nisam nikome predala haha je bilo: neću drip, neću bušenje vodenjaka, neću ležanje na ravnom, neću epiziotomiju..na kraju je bilo sve to i ispalo je super. Samo sam se prepustila njima jer sam htjela da što prije to sve riješimo..
    Pregled kod ginića - obavila neki dan prvi pregled nakon poroda, maternica je u super stanju, dokle god je laktacija prisutna, ne znamo kad će doći menstruacija.. rekao je da su me vrhunski zašili, aaaali na jednom mjestu taman na ulazu u rodnicu mi se pojavio neki višak tkiva, kao divlje meso koje me smeta i kad sjedim a kamoli da konzumiram ćevape.. sljedeći mjesec idem da mi to recne pa bi trebalo biti ok..

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Trancie

    RODILJNA - varira od mjeseca do mjeseca… sto imate vecu placu veca je i razlika… ajde 7 i 8 ima puno radnih sati 🤭🤣🤣🤣
    Menstrualni bolovi sta znace oni sada…. 🤣🤣jel se to dole mala smjesta u zdjelicu ili? Bas me jutros boli… nekako nisam spremna jos radjat 🤣🤣🤣


    Trancie, ja imam menstrualne bolove zadnjih par tjedana, u zadnjih par dana jače i eto ctg pokazuje te male trudiće. Al to su sve pripremni, ne mora značiti da će ti brzo krenuti porod 😉

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Ovako izgleda nasa stolica, slika je s interneta. Skroz vodenasta
    https://ibb.co/94ZtkYR [ibb.co]

    💙

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ivana mislim da bi trebala razmisliti o klistiru..meni ga prosli put nisu stigli dati zbog brzog poroda i bilo je svega..ja bih svima toplo preporucila klistir..epiduralnu nisam niti jednom dobila jer su porodi bili brzi ali da su trajali satima ne mogu zamisliti da bih morala trpjetu te bolove bez pomoci..a i ovo ostalo sto cure kazu..ipak su doktori i sestre u radaoni strucni i treba im ukazat povjerenje jer svaki porod je prica za sebe i mislim da se ne treba bez odstupanja drzati svojih zelja koje mozda u datom trenutku nisu moguce..
    Trancie ja sam u svakoj trudnoci pila donat mg do kraja..pijem i sad..oko pola litre dnevno..pitala s prvim dr i rekla mi da mogu..do sad sam svaki put rodila prije zaokruzenih 40 tjedana..to mi spasava probavu, opce ne zelim znati sto bi bilo nakon toga..cak sam si spakirala i za rodiliste jer planiram ga piti i nakon poroda dok se to sve malo ne regulira 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Rose takva je I nasa plus neki komadici/mrvice ali dosta tog tekuceg probat cu ti slikat 😂😂

    Zvonkica skroz se slazem za klistir. Meni je sestra htjela dati ali doktorica rekla nema potrebe. Ja sam jos cijelu noc tamo lezala I pitala babicu za ici na wc ako budem morala br 2,ona je samo rekla ne brini to ce sve otic na porodu… I je 🙊🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Amneris, Vucica i kod nas tako vodenasta, evo stavila i sliku s interneta, ali tako izgleda. Isto zasran do pola leđa…ok, ja mislila da je to proljev
    Vucica hahaha, doma ga zvala😂eto i tebe zvali u bolnicu, nisam jedina
    Amneris tako i njemu ispod podbratka, ispucalo, bijelo sw skuplja, crvenkasto. I meni rekli jgl, ali ne pomaze, tesko dostupno ispod brade, bas mi tesko ocistiti
    Malena secer, preslatka💗

    💙

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Rose1

    Amneris, Vucicai kod nas tako vodenasta, evo stavila i sliku s interneta, ali tako izgleda. Isto zasran do pola leđa…ok, ja mislila da je to proljev
    Vucica hahaha, doma ga zvala😂eto i tebe zvali u bolnicu, nisam jedina
    Amneris tako i njemu ispod podbratka, ispucalo, bijelo sw skuplja, crvenkasto. I meni rekli jgl, ali ne pomaze, tesko dostupno ispod brade, bas mi tesko ocistiti
    Malena secer, preslatka💗


    Neeee ima nas dosta 😂😂 Ali opet bolje da brinu nego da ih boli ona stvar. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Rio13

    Zvonkica ja klistir necu odbijat 🤣 dapce, trazila bi ga. Radje bi se ocistila nego da se desi na porodu. Ne vidim potrebu odbijanja klistira 🤷🏻‍♀️


    Meni ga u Ri nisu nudili. Pitali jesam li imala stolicu, rekla da i nisu mi ga dali, ali to je tu tako u zadnje par god

    💙

  • Avatar mrs.p

    mrs.p

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Probajte podbradak nakon pranja dobro obrisati i namazati tekucim puderom

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    I brijanje prije poroda : mene sestra tako lijepo sredila, topla voda to mi je bilo tako opustajuce. Znam da neke odbijaju ali meni je to super 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.